Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

@Cleantle o zobacz. Dobrze mądrego posłuchać 🙂 Admirał u mnie od roku niezastąpiony i raczej tak zostanie. 

Na swoje auto to bym z chęcią wrzucił coś testowego i na własnej skórze sprawdził co i jak 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

Neoxal pracuje nad elastomerem

Taaaaaa..... Już to widzę 🤣

5 godzin temu, Cleantle napisał(a):

@t.sienkiewicz91 ps. Nasza powloka tech coat była "elastomerowa" - jak widać lepsza niż admire nie była  😉

Oj nie była, nie była. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeczytałem 10 stron i jestem zdecydowany przejść wreszcie po wielu latach użytkowania ultracoat one.
ciekwae czy będzie różnica na plus 🤔

Czy  na sam lakier w maździe 3 sedan wystarczy 15ml czy brać 30ml?
Pytam ponieważ samochód dopiero odbieram a we wcześniejszej Alfa Romeo Giulietta ultracoat one 30ml wystarczało mi na dwie warstwy. 
W związku z tym, że tutaj jedna warstwa a samochód tylko dłuższy o bagażnik. 
Dzięki za podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wprawę to powinieneś się zmieścić. Choć dla spokoju ja bym brał 30ml, a co Ci zostanie to możesz wrzucić na felgi czy też inne elementy samochodu 😅 

Osobiście tylko raz aplikowałem Ultracoat One i dałem ciała przy niej. Admire pod każdym względem moim zdaniem przebił tą powłokę 👍 

 

 

Btw. dostałem teraz wersję UV. Ktoś aplikował ja faktycznie w świetle ultrafioletowym? Faktycznie jest to pomocna opcja i warto zakupić "specjalna" lampkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zeea napisał(a):

Jak masz wprawę to powinieneś się zmieścić. Choć dla spokoju ja bym brał 30ml, a co Ci zostanie to możesz wrzucić na felgi czy też inne elementy samochodu 😅 

Osobiście tylko raz aplikowałem Ultracoat One i dałem ciała przy niej. Admire pod każdym względem moim zdaniem przebił tą powłokę 👍 

 

 

Btw. dostałem teraz wersję UV. Ktoś aplikował ja faktycznie w świetle ultrafioletowym? Faktycznie jest to pomocna opcja i warto zakupić "specjalna" lampkę? 

Ultracoat One używałem przez 7 lat co roku i zawsze byłem z niej zadowolony pod kątem nakładania jak i trwałości. 
Może faktycznie wezmę 30ml admire i pojadę po piano black, których Mazda ma trochę a do tego zostanie na fele i szyby chociaż tutaj mam typową niewidzialną wycieraczkę.  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolo100 One niby trzyletnia, ale rekomendują pokryć ją Hydro HD, które jest roczne. Osobiście się wyleczyłem, jeśli już to Magnite, ale następną jaką położę będzie Admire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zeea napisał(a):

Trzeba się jeszcze zaopatrzyć w jakąś latarkę UV.  Polecacie coś ? 

Dzięki pytam bo posiadam Unilite CRI-1250R i mam właśnie swiatło UV 🙂 a tą latarkę polecam całe szczęście, że kupiłem ją dość dawno już bo cena poszła mocno w górę ale i tak jest warta tych pieniędzy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AndrewZS napisał(a):

@kolo100 One niby trzyletnia, ale rekomendują pokryć ją Hydro HD, które jest roczne. Osobiście się wyleczyłem, jeśli już to Magnite, ale następną jaką położę będzie Admire

Ja używałem bez hydro. Zawsze tylko one i byłem zadowolony. Fakt, że co roku nakładałem nową, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak po trzech latach sprawuje się. 
Trzeba kupić Admire tym bardziej, że na motogo jest niezła cena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, imola33 napisał(a):

@kolo100 50 ml na Allegro prawie 60 zł taniej niż na motogo

Tak ale ja potrzebuję 30ml już na wyrost. Zastanawiałem się nad 15ml ale zrobię inne elementy poza lakierem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

My tam polecamy wybierać oficjalnych dystrybutorów którzy mają najświeższy towar, ewentualne reklamację też są bez problemowe a nie sklepy które sprzedają na praktycznie zerowej marzy a potem jak jest kłopot to się wypinają na klienta  😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Cleantle napisał(a):

My tam polecamy wybierać oficjalnych dystrybutorów którzy mają najświeższy towar, ewentualne reklamację też są bez problemowe a nie sklepy które sprzedają na praktycznie zerowej marzy a potem jak jest kłopot to się wypinają na klienta  😉

tylko ze w allegro jest tyle dobrze bo jest program ochrony konsumenta i to allegro daje rękojmię a później oni sami ze sprzedającym już dochodzą "swoich praw"

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.