Skocz do zawartości

Cleantle - Admire - powłoka nowej generacji!


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2023 o 18:32, Cleantle napisał(a):

Jednak wstrząsać za mocno i za długo nie polecamy bo wtedy każda wybuchnie przy otwarciu  🙂 kilka wstrząsów lekkich wystarcza.

Nie że się czepiam ale opis sugeruje że trzeba dość dokładnie to mieszać. 🙂 

Będzie coś jeszcze nowego przed black friday czy można już zamykać koszyk? 😃

Zrzut ekranu 2023-11-5 o 20.38.28.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sam sobie założyłem te powłokę , jestem amatorem , ale zrobiłem to co powinno być z samochodem zrobione przed aplikacją.
Jak dla mnie produkt jest świetny , działa do dzisiaj
Pozdrawiam , super produkt jak dla mnie i prosty w aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

techniczne pytanie, mróz się pokazał i jak to wpływa na transport powłoki? po nocowaniu (w firmie przewozowej) w jakiej minimalnie temperaturze zachowuje 100% jakości? co jeśli spędzi kilka godzin w temp poniżej 0? a co jeśli firma przetrzyma ją w takich warunkach przez kolejną dobę? przy odbiorze może wyglądać ok ale co jeśli po kilku miesiącach zaczną się problemy? "przewoźnik" lub "sklep" MOŻE wróci kasę za powłokę a co z robocizną i co ważniejsze z opinią klienta o marce powłoki? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@CarlosBlack powloka nie zamarza w temp -1 stopni  🙂 nie ma to znaczenia. Dopiero jakbyśmy mieli mieć -20 stopni to może by zamarzła.

mieliśmy już jedna zimę po premierze powloki Admire  😉

@zeea nie ma co generalizować i zakładać ze każdy produkt chemiczny psuje się w temp ujemnej. Część z nich może się rozwarstwic ale w dodatniej temp po wymieszaniu wszystko wroci do normy. Zazwyczaj do -5 stopni żaden produkt nie powinien się zepsuć, a ta ekspozycja na przemarzanie też musi trochę potrwać żeby coś się stało.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety zapobiegawczo zwróciłem jedną paczkę do @Detailing House bo bałem się ryzyka. Na pocieszenie/usprawiedliwienie - wcześniej kupione ADMIRE daje radę, kupiony zapas kilka dni temu dotarł szybko (GLS) a "dokupiony zapas" gdzieś utknął w DHL w ostatnich mroźnych dniach 😕    

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack Nie ma problemu 🙂

Trzeba pamiętać, że bardzo wiele chemii detailingowej trafia do Polski w kontenerach statkami, pociagami lub lotniczo. Tam niestety nie dbają o temperaturę tak jak później my w magazynach, a jednak te produkty działają 🙂

Ale przychodzi taki ciężki czas i myślę, że zawsze dla bezpieczeństwa warto odpuścić zakupy z wysyłką w piątek 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Detailing House tak popieram jak juz dojdzie do temp -10. Pamiętajcie ze w autach, na pakach temp jest minimum pare stopni więcej niż na zewnatrz. Druga sprawa że my w tym newralgicznym momencie nie wysylamy palet w piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Detailing House "w piątek" paczka miała deklarowany termin dostawy 😉 ewidentnie zawinił DHL, z Waszej strony jak zawsze wszystko OK, dziękuję za bezproblemowe podejście do sprawy i kompletuje kolejne zamówienie 😉

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze mycie po 4miesiacach, zero bezdotykow itp. Auto odsmolone gdyż trasa w okolicy mocno oddaje 🫣 przebieg 1200 km, garażowane. Cdn auto pod stałą opieką 👍 jest petarda, dobrze że zrobiłem zapas powłoki 😍

Ps. YT mocno ugryzł jakość 🙄

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablo15005 Admirał jest zajebisty 😄 Mi została ostatnia duża buteleczka 😄 Chciałem wrzucać na swoje prywatne bo powłoka od Tenzi kończy żywot ale się wstrzymam na chwilę, bo Neoxal pracuje nad elastomerem 😄 

Na wiosnę czeka mnie kilka serwisów Admirała, więc zobaczymy jak się trzyma 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@t.sienkiewicz91 elastomer to tylko marketing  🙂 teraz każda powloka będzie elastomerowa  😉 na ten moment żaden producent nie wskazał konkretnych różnic względem innych powlok lub naszego Admire. Self healing powloki maja juz od paru lat.

@pablo15005 takie hydro to i przy przebiegu 50k km będzie  🙂 (bez boostera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.