Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

Ktm

Zapach przezyje:)

A miales wersje stara czy nowa?

One sie różnią czymś?

To, że suchy to może plus bo sie nie spoci może:)

 

Kamil

W tym temacie chociaż tak jest, prawie same zymole i sv.

Chociaz tez sie przyznam, że gdyby nie podwyżka cen sam bym concorso kupił a tak to szukam alternatywy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwróć uwagę na Angelwax Guardian. Mam u siebie na czarnej Astrze. Kropelkowanie i zrzut wody jest rewelacyjny. Leży na aucie już czwarty miesiąc. Tylko nie wiem czy według forumowych kryteriów zalicza się do wyższej półki. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wertowałem dzisiaj stronę Zymola i natrafiłem na taką ofertę:

 

http://www.zymol.com/Services.aspx

 

Mam rozumieć że po zakupie Royala lub Vintage, producent uzupełni zawartość za 150/175 zielonych i przy okazji odnowi "szkatuły" ? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

virllix, oczywiście!

Kupując Royala za 37 500 zł masz "dożywotnie" uzupełnienie gratis :mrgreen:

W praktyce ubezpieczenie i wysyłka sprawiają że cena jest prawie dwa razy wyższa niż ta podawana przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak faktycznie o Guardian jest ale o Desirable mniej informacji. Po prostu interesuje mnie różnica między tymi woskami i jak się one mają w porównaniu np.do marki Zymol titanium. Ponieważ jestem zdecydowany na zakup jednego z trzech wymienionych wosków.O AngelWax z tego co wnioskuję to efekt bardziej trwały tylko czy końcowy efekt jest porównywalny z Zymolem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może używał ANGELWAX Guardian lub Desirable ?

Uzywalem :)

Jesli chodzi o look moim skromnym zdaniem to Desirable - Z.Titanium na HDC - Guardian.

Wytrzymalosc Guradian ~ Z.Titanium na HDC - Desirable.

 

Zymol Titanium+HDc jest najbardziej uniwersalny jesli chcesz kupic tylko jeden z wymienionych.

Praca z Desirable bajka ale poci sie mocno. Trawalosc 2 tygodnie jesli duzo sie jezdzi i garazuje pod dachem. Takie mam spostrzeżenia.

 

czy taki guardian to dobra alternatywa dla colliego?

Tak.

a desirable dla takiego zymola?

Zalezy jaki Z. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląd 'świeżego' zymola jest wystarczającym argumentem, żeby smarować raz na miesiąc. Ostatnio zastanawiam się nad smarowaniem co każde mycie, a co niech się świeci :kox:

Niestety nie mam możliwości czasowych żeby lizać auto tak jak chodź by w tamtym roku , narodziny syna trochę skróciły moje możliwości czasowe po pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że Desirable nie jest wytrzymały nawet w połowie jak podaje producent ....

 

 

To nie wiem jakiego ty Desirabla używałeś, bo mój po dobrym przygotowaniu lakieru siedział bardzo długo, spokojnie 4-5 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.