Skocz do zawartości

LSP z wyższej półki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jeśli ktoś rozważa zakup Waxaddict Edition 21 to podzielę się wrażeniami.

Wosk położony na Clearkote VHG. Wrażenia:

- bardzo dobrze podbija zarówno głębie jak i nadaje szklistości

- mega wydajny.

- ograniczone przyciąganie kurzu. Jak do tej pory z wszystkich wosków

które używałem ten jest najlepszy pod tym względem

- zapach świetny, nie umiem go określić ale bardzo przyjemny i intrygujący

1428849348-800-x-600px-DSCF7185.JPG

1428849350-800-x-600px-DSCF7192.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskra1, Według mnie rozprowadza się dobrze, trzeba tylko uważać żeby nie nabrać go za dużo na aplikator. Przysycha w podobnym czasie co większość wosków. Wosk jak to naturalny poci się i po jakimś czasie trzeba jeszcze machnąć MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi się wypowiedzieć na temat docierania, bo mnie wszystkie woski poleruje się łatwo :D. Na początku nałożyłem trochę za grubo to powstawały delikatne hologramy, ale jak tylko warstwa jest odpowiednio cienka to docieranie nie sprawia żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq631 Glasur da Ci świetny look i trwałość na dobrze przygotowanym lakierze. U mnie siedzi spokojnie 3 miesiące choć nigdy nie sprawdzałem go pod kontem dystansu i po tym okresie i tak mam problem go ściągnoć. Wax addict edition 21 nie miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupiłem Wax addict edition 21 :) Ale następnym razem kupię Glasura ;) Zawsze jest pretekst na cos nowego :good: Pozdrawiam :ad::)

 

Jakie wrażenia po użyciu Waxaddict Edition 21?

 

Wiec tak: wosk nakładałem w temperaturze 10-12stopni w garażu na umyty i wyglinkowany samochód następnie nałożony swissvax cleaner fluid regular. Zapach wosku super owocowy niewiem co jest w składzie ale pachnie intensywnie następnie aplikatorem żółtym megs jednym myznięciem smarujemy spokojnie cały element a nawet dwa (jest bardzo wydajny na całe auto zuzyłem 2 gramy) teraz czekamy nie dłużej jak 3 minuty i polerujemy, ja potrzymałem maskę i dach około 15 min i delikatnie mówiąc masakra strasznie cieżko schodzi zaschniety wosk dlatego najlepiej wysmarowac i polerowac. Wosk nadal fajna szklistosc lakieru jestem tym pozytywnie zaskoczony ;) wytrzymałość? Niewiem bo narazie siedzi 2 tygodnie raz padało a kropling na deszczu super :good: Zdjecia mam ale na pc a niewiem kiedy będę u siebie w domu jak cos to dorzucę. :ad: Sorki pisane na szybko jak cos pominąłem to pytać ;) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq631, przeczytałem Twojego posta i.. jakbym o Zymolu czytał :)

 

Zymola a konkretnie Glasura będę dopiero testował ;) Generalnie jedyna wada jaka mi sie przytrafiła to z tym polerowaniem, a tak to wosk jak najbardziej spoko :good: Panowie moja opinia jest czysto amatorsko-garażowa co prawda nie mam doswiadczenia z ekskluzywnymi produktami wiec prosze o wyrozumiałosc :) Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.