Skocz do zawartości

Pre-wash - produkty, dyskusja


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
20 minut temu, powerf napisał:

Daj znać jak się będzie ten opryskiwaczacz sprawował w prewashu, ja używam opryskiwacza Sotka akumulatorowego 12v i jestem mega zadowolony z niego. Jedyny minus, i myślę że w przypadku Einhell będzie podobnie - to trochę sztywny wąż do lancy, zwłaszcza w niskich temp - w swojej sotce wymieniłem go na wąż silikonowy i jest git malina.

Oj nie predko go kupie ale jesli już to raczej w zamyśle typowo ogrodowej do oprysków na chwasty 😉 Chociaz jako prewash do auta, fiu fiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
59 minut temu, xadamx napisał:

Wojtek. Ryobi ma identyczny sprzęt. A z tego co pamiętam ty masz już polerkę tak więc bateria i ładowarka już u ciebie są. 

Allegro: 8585118187 😉

 

łoooooooooooo Panie ❤️ Teraz to biere 😄 Nie wiedziałem 😄 Idealny na prewash i chwasty 😄

  • Lubię to 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, zeea napisał:

@Domel

Jak byś kupil to zrób prosze 50/50 pre-washa na trawniku. Ciekaw jestem efektu na trawniku po pre-washu 😅 

Mam dużo chwastów do ekstrakcji 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam jakiegoś prewash z którego mógłbym zrobić oprysk by móc lepiej umyć auto na bezdotyku niż chemia która tam jest ale żeby nie ruszał lsp myślałem nad Bilt Hamber Auto Foam ale szkoda że tylko banki 5l albo adbl tfr.

Tak się zastanawiam czy APC k2 pro mógłbym użyć właśnie jako pre wash i w jakim stężeniu i czy nie ruszy wosku a ładnie odetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz jeszcze o no Koch Gs i zastosowaniu jako pre wash ? 

Ile potrzeba mieszanki na auto b6 Avant? 2l opryskiwacz starczy? Może być taki opryskiwacz z supermarketu i się nic nie stanie czy lepiej zainwestować w jakiś formy np kwazar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radu5 napisał(a):

A co myślisz jeszcze o no Koch Gs i zastosowaniu jako pre wash ? 

Ile potrzeba mieszanki na auto b6 Avant? 2l opryskiwacz starczy? Może być taki opryskiwacz z supermarketu i się nic nie stanie czy lepiej zainwestować w jakiś formy np kwazar

Warto zainwestować w porządny opryskiwacz . Osobiście do oprysku katuje już drugi rok Kwazara.

Do oprysku miałem TFR z ADBL , SG ,Elite Detailer , K2.

Teraz mam pianę , która polecał Dziadzia , Auto Piana Max500.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radu5 napisał(a):

A co myślisz jeszcze o no Koch Gs i zastosowaniu jako pre wash ? 

Ile potrzeba mieszanki na auto b6 Avant? 2l opryskiwacz starczy? Może być taki opryskiwacz z supermarketu i się nic nie stanie czy lepiej zainwestować w jakiś formy np kwazar

Nie pomogę, bo nie robiłem takiego oprysku.  GS jest rewelacyjny jako APC i tak go używam, ale wiem że ludzie dodają go do piany aplikowanej z PA na większe zabrudzenia.  Sam zobacz,  niewiele tracisz. Produkt rewelacyjny i polecany,  jest szansa że sprawdzi się także w tej roli. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radu5 @DominiG też popełniłem ostatnio parę myć, miedzy innymi po jeździe w deszczu, gdy na drugi dzień suche auto wyglądało tragicznie to po oprysku z Citrus Foam i tylko spłukaniu myjką po kilku minutach efekt był bardzo zadowalający 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radu5 napisał(a):

Dobra a jakiej pojemności najlepiej opryskiwacz , 1.5l czy 2l na jedno autko Avant ?

Biorę pod uwagę kwazar i marolex

Brałbym bez zawahania 2L. Niewiele większy rozmiar a dużo więcej powietrzna jak nie napełnisz do końca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz jeszcze o no Koch Gs i zastosowaniu jako pre wash ? 
Ile potrzeba mieszanki na auto b6 Avant? 2l opryskiwacz starczy? Może być taki opryskiwacz z supermarketu i się nic nie stanie czy lepiej zainwestować w jakiś formy np kwazar
Kocha GS przelałem juz kilka ładnych litrów jako pre wash i śmiało polecam. Jeden z lepszych według mnie.

Kup sobie 2l i spokojnie roztworem 1.5l oblecisz auto
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Radu5 napisał(a):

Dobra a jakiej pojemności najlepiej opryskiwacz , 1.5l czy 2l na jedno autko Avant ?

Biorę pod uwagę kwazar i marolex

Też polecam Koch GS i opryskiwacz Kwazar Venus 2l😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
53 minuty temu, Kubos napisał(a):

rodukt, który jak widzę miał premierę (uwaga!) 5 godzin temu na fb, ktoś z forum miałby już go przetestować? 😲

Jak najbardziej możliwe o ile ktoś testuje przedproducyjnie/premierowo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jaki pre wash zastosować do mycia samochodu co tydzień lub dwa na myjni bezdotykowej, później mycie ONR w garażu podziemnym? Oprysk przed myciem z glorii FM30

Czy BH touch Less będzie dobrym wyborem lub auto foam czy jakieś inne propozycje…

Na samochodzie znajduje się aktualnie resztka colli 476, a w wakacje będzie nałożona powłoka zvizzer graphene coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.