Skocz do zawartości

Pre-wash - produkty, dyskusja


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś się może orientuje jaki pre-wash z oprysku będzie współpracował z wodą o niskim ciśnieniu z węża ogrodowego będąc jednocześnie bezpiecznym dla lekkich LSP? BH Touchless brzmi dobrze, jednak na ten moment idealnie byłoby znaleźć coś w mniejszym opakowaniu, a przede wszystkim w mniejszej kwocie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@norti bh af z oprysku domywa znakomicie i jak masz mieć pompkę to olej pianownice. Pakuje go w pa tylko z lenistwa bo zużycie efekt itd same wady.

Myje tym auta w naturalnych woskach i żyją.

Jak nie pluczesz myjka tylko wężem to af nie wypłuczesz. Nie sprawdzałem.

Cena jakoś petarda nie dziaduj kup sobie produkt który zużyjesz i kupisz ponownie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bawgo Wszystko zależy od zabezpieczenia auta/lakieru i od częstotliwości mycia. Od pół roku nie używam myjki, tylko zraszacz ogrodowy z dyszą ok 30-35 stopni. Myję auto 2x w tygodniu, LSP to aktualnie AG Sapphire. Latem jako prewash stosuję ADBL Yeti 1:65 z oprysku, spłukuję po 2 1-2 minutach. Owady i letni brud spływają bez problemu. Mycie ręczne to potem formalność. Na koła i nadkola jako prewash leci Por Lega Extra 1:50. Oczywiście zraszacz ogrodowy nie poradzi sobie ze starym brudem na aucie mytym raz na miesiąc. Na jesień w kolejce czekają Cleantech CF i Cleantle CF2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się może orientuje jaki pre-wash z oprysku będzie współpracował z wodą o niskim ciśnieniu z węża ogrodowego będąc jednocześnie bezpiecznym dla lekkich LSP? BH Touchless brzmi dobrze, jednak na ten moment idealnie byłoby znaleźć coś w mniejszym opakowaniu, a przede wszystkim w mniejszej kwocie 
Atutem BH Touch-Less jest to że nie musi być wypłukiwany wodą pod ciśnieniem . Free rinsing and static release. Co do lsp to nigdy mi niczego nie ruszył , sam producent zapewnia że jest lsp safe . Nie przejmuj się rozmiarem , będzie mial na dłużej Na kołach też robi robotę.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ral6014 hm a potem woda w wiadrze to jaki ma kolor? 😉

Bo coś tam yeti działałem i dla mnie nie działa.

Siła bh af. Lato 2-3% szczury zima 3-4%. A jeszcze mi kolega zasugerował żeby na pre do kół zrobić opryski 10% i umyje i taracze nie pokryją się ruda. Rozrobilem i sprawdzę.

A yeti. Fajnie pachnie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, analyzator napisał(a):

@ral6014 hm a potem woda w wiadrze to jaki ma kolor? 😉

Bo coś tam yeti działałem i dla mnie nie działa.

Siła bh af. Lato 2-3% szczury zima 3-4%. A jeszcze mi kolega zasugerował żeby na pre do kół zrobić opryski 10% i umyje i taracze nie pokryją się ruda. Rozrobilem i sprawdzę.

A yeti. Fajnie pachnie 😉

Ja myje auto z owadami na masce i kurzem na karoserii. Nie muszę strzelać z armaty do wróbli 😀 Jesienią użyję mocniejszą chemię i może nawet myjkę odpalę. Woda po myciu czysta, nawet pod separatorem. Kluczowe jest LSP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ral6014 Armata to takie trucki czy inne tfry. Całe lato myje bh af zymole czy takie szminki jak souveran i siedzą powyżej oczekiwań. Sęk w tym że to zaskakująco delikatny produkt.

Co do lsp pełna zgoda. Jak nie ma to jest trudniej. U mnie zawsze jest.

Jak to kiedyś mówił forensic. Zastanów się czy dbasz o lsp czy o lakier.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



@ral6014 Armata to takie trucki czy inne tfry.
Jak to kiedyś mówił forensic. Zastanów się czy dbasz o lsp czy o lakier.


Święta prawda , a wysokie pH produktu wcala nie oznacza że jest agresywny, co widać po pianach bh. Touch-Less czy Auto Foam to nie armata a Quality product . Yeti niestety kiepsko wypada nawet przy innych neutralnych.

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.