Skocz do zawartości

Hamron DA 15mm by Jula


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
1 godzinę temu, kokowal napisał:

Witam,

Panowie jakie szczotki weglowe ida do tej polerki? Jakie wsadzic? Szukam po sklepach u siebie, i nikt nie ma - rece rozkladaja, a skonczyly mi sie szczotki, uzytkuje ja dosc mocno.

W tym temacie, 2 strony wcześniej masz odpowiedź (moją) z podanymi wymiarami, nawet zdjęcie jest 🙂

szczotek jeszcze nie kupowałem ape pamiętam że google coś w tym rozmiarze znajdywało także tragedii nie powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Ktoś gdzieś widział Hamrona na promce? Albo mozna go gdzies na necie kupic? Wszedzie pustki...
Hamron przeistoczył się w polerkę Meec

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/polerki-elektryczne/polerka-oscylacyjna-014139/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Udało mi się dorwać byłego Hamrona w Juli, jak obecnie wiemy teraz to Meec Tools. Jako kompletnie zielony w temacie polerki, proszę powiedzcie mi czy taka praca talerza jak przedstawiłem na załączonym filmie jest poprawna, czy to zwracać? Nie chodzi mi o kwestie wizualne, chce mieć pewność, że to nie spowoduje żadnych niepożądanych skutków w pracy.

Meec Tools DA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@penkus5 @Streat Polerka poszła do wymiany. Na następną sztukę czekam aż wyślą ze Szwecji do marketu. Co ciekawe, widziałem egzemplarz wystawowy i talerz też idealnie nie chodził, ale nie odstawał tak mocno jak w moim przypadku. Ciekawe, może stąd okazyjna cena w Juli na te polerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.