Skocz do zawartości

3D Car Care - Pasty Polerskie


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

@bobwoj Nie wiadomo jaki lakier,  jaka maszyna... ponadto rotacja wycina znaczenie więcej niż DA,  skoro są to głębokie rysy,  to nie wiadomo czy w ogóle je usuniesz.  Czasami lepiej jest "wygładzić" rysę,  niż tracić klar na całkowite usunięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier bmw x3 f25 brązowy. Rysa głębsza na zderzaku od gałązki. Sam klar do spolerowania. Potrzebuję pasty aby punktowo spolerować rysę maszyną DA lub ręcznie tricolorem. Myślałem nad 3D ACA 500. Nada się,czy lepiej coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobwoj Co człowiek to inne odczucia odnośnie past.  Ja bardzo lubię 3D i na pewno spełniają swoje zadanie.  Ręcznie nie zrobisz takich ruchów jak maszyną,  więc szkoda Twojego czasu na to. Weź maszynę,  kup pastę i działaj.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynę mam. Czyli kupuję 3d ACA 510. Sądząc po opiniach jest mocniajsza i mniej pyląca od Meg UC.

Zastanawiam się jeszcze nad ADBL HARD CUT. Jeżeli mają taką samą skuteczność powinienem wspierać polskie produkty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Mam rotacje K2( pady flexipads ale wymagaja wymiany) i DA 9mm Vonroc(Pady NAT zolty, czerwony i czarny)

Wszystko na własny użytek, przy samochodach japońskich (Mazda, Toyota).

Zawsze używałem past Menzerna, ale nie byłem do końca zadowolony, więc szukam czegoś nowego(mniej palącego, łatwiejszego w wypracowaniu itd.)

Jeśli chodzi o pasty 3D to jaki zestaw najlepiej kupić żeby móc używać na rotacji i DA + z jakimi padami najlepiej połączyć ?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Panowie i Panie.

Tak zapytam.  

Mam do ogarnięcia tak na lekko ( bo to pierwszy raz bedzie 😁) 3 autka.2 francuzy i jeden vag .Padlo na 3d one.  I teraz nie wiem czy brać tą najmniejszą pojemność czy średnią.?. Żeby mi nie brakło 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack 250g na 3 auta jako jedyna pasta?Mi na auto przy One Step wchodzi 80-100 gr, ale grubasy dodatkowo wycinam Heavy Cut a tego idzie 10-30g, więc 250g na 3 samochody i to jeszcze ktoś co robi to pierwszy raz i będzie dawał za dużo towaru....Ja bym się zastanowił.Oczywiscie One nie miałem może jest super wydajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcineke wspomniał że "na lekko" więc zakładam że bez cięcia grubszych rys a szybki one step 😉

@rrthc dobierz pad do stanu i twardości lakieru i zrób poprawny one step zamiast kombinować z "dwoma etapami" zwłaszcza przy tak malej różnicy twardości padów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padami się zasugerowałem czytając ten wątek od deski do deski i wymyśliłem sobie że tak zrobię tą jedną pastą. 

Do ogarnięcia mam starszawego Partnera i Berlingo II gen, no i mój dupowoz Roomster 2007 r.

W takim razie, jak one step to one step,rzućcie  szanowni koledzy nazwą i podajcie żółtodziobowi jakie onestepowe pady będą do tego najlepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

@rrthc zdecydowanie weź wiekszą pojemność, na początku bedziesz dawac za duzo a jak Ci pasta zostanie to bedziesz miał na lampy czy inne awaryjne sytuacje 🙂 także ja osobsicie kupiłbym większą pojemność 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.