Jump to content

dioniz

Użytkownik
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About dioniz

 • Birthday 04/29/1976

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dioniz's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

2

Reputation

 1. Witam, Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością pasty 510?? Mam 3d ONE, 500, 520 i wszystkie są tłuste i super się pracuje na nich, natomiast z 510 jest masakra, bardzo gęsta, jakieś grudki, bardzo ciężko się dociera. Miał ktoś podobny problem?? Mieszanie nic nie daje, tak jakby była rozwarstwiona. Pozdr
 2. Witam, Czy ktoś miał styczność z klejeniem boxa dachowego?? Niestety brama się za nisko otworzyła i box thule jest do klejenia... Ma ktoś w tym doświadczenie ?? Pozdrawiam
 3. ja mam nilfisk e140 z bębnem i super się sprawdza, wąż bardzo fajnie układa się na bębnie...
 4. patrząc po efektach, też chętnie bym przygarnął 1litr tego motorplasta
 5. Na gołą blachę warto dać epoksyd... najlepiej dwuskładnikowy, później dawałem konserwację. A na fabryczną po umyciu i odtłuszczeniu - konserwacja.
 6. Mam tego dremela kilka lat, spokojnie można nim lutować, spawać plastik, rozmrażać zamki i kłódki. Jedyne co, to trzeba uważać na temperaturę w przypadku pracy samym gorącym powietrzem, a tak polecam. Wszystkie końcówki pasują tak jak w dniu zakupu, ładowany ze zwykłego pojemnika z gazem do zapalniczek.
 7. Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, idę działać....
 8. Mam takie pytanie odnośnie hdc. Samochód ma lakier raczej bez rys, ale nie posiada już fajnego połysku i blasku. Czy ten cleaner przywróci blask i głębie, czy lepiej zrobić przed nim one step np pastą sonax 04/06??
 9. dioniz

  Soft99 Fusso Coat

  A macie może jakieś sprawdzone woski, które można kłaść na fusso??... Chciałem po przeczytaniu kilkunastu stron o woskach położyć zymol titanium na hdc, ale dla jednych to nie jest trwałe połączenie na zimę. Czy jest możliwość otrzymania na dłużej efektu lustra??
 10. Witam, Proszę o dopisanie mnie do grupy dychsm@wp.pl
 11. Witam, Proszę o dopisanie mnie do grupy dychsm@wp.pl
 12. Ja robiłem wszystko na 900, 1600 lepiej się sprawdza np przy podwoziach w terenówkach. Jak masz możliwość podłączenia pistoletu i kompresora to bierz 1600. Ja mam w nadkolach plastikowe wkłady dlatego wszystko mam w 900...
 13. Tydzień temu też konserwowałem podwozie bodysafe,m, do profili stosowałem noxudola 750. Co do noxudola 1600 to jest to fajny środek i trochę wyciszy, ale trzeba go aplikować pistoletem - struktura prawie baranka.... Inne czy to tectyl czy noxudol 900 są w spraju.
 14. Witam, Proszę o dopisanie mnie do grupy dychsm@wp.pl Pozdrawiam i kompletuję zamówienie
 15. Witam, Mam problem z klejem z naklejki, pod palcami prawie nie czuć go już, ale pozostała plama. Próbowałem Prickiem, zmywaczem do paznokci, Ipą, najgorsze że jest to na pokrywie aluminiowej szczotkowanej. Macie może pomysły na jakiś środek, nie chciałbym używać gumowego krążka....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.