Skocz do zawartości

3D Car Care - Pasty Polerskie


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Siema, rzadko się wypowiadam bo wolę czytać tony postów ale jestem pod takim wrażeniem tej pasty że aż coś skrobnę. 

Dotychczas mój ulubiony set to był Koch HC i Antihologram. Dziś na próbę zrobiłem jeden panel Vectry C 3D ACA 500 na maszynce DA z niebieskim NAT'em. Samochód był przez poprzedniego właściciela różnie myty ale nigdy zgodnie ze sztuką detailingu i nie miał żadnej korekty. Udało mi się praktycznie wszystko wyciąć bez pojedynczych grubasów. Ale największy szok był jak od latarka nie zobaczyłem żadnego bałaganu - wyszedł wzorowy one step. Aż dwa razy przemylem z wrażenia panel. 😁 Polecam!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cut: Futerko (akurat żółte "słoneczko" z SS) + ACA500 

Polish/Finish: Gąbka polish + ACA520

Maszyna DA 21.

Zdziwiłem się jak tak kombinacja "odnowiła" lakier na dojechanym aucie leśniczego 😄 czyli pełno grubych rys od krzaków etc.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koncze litrowa butke ONE i zakupiłem juz kolejna. Jakas zmiana byla w tej pascie? Zapach inny niż tej z +- przed dwoch lat i kolor tez wpadajacy w roz cos takiego... Robilem one step futerkiem honeya stara pasta ladnie wychodzilo klarownosc fajna, wzialem nową butle i zostawilo zmatowienie... Bede obserwowal na innych lakierach ale chcialem dopytać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie końcowy efekt 3D one jest lepszy niż Sonax 04-06?  Nie wiem na co sie skusić, a nie jestem typem czlowieka co lubi testować wielu produktów (tak wiem, leń jestem)
Jeden rabin powie tak, inny nie.

Nie ma na to pytanie odpowiedzi. Na jednym lakierze wyjdzie lepiej Sonax, na innym 3D One. Powiem inaczej: ja jeszcze słabego efektu końcowego przy 3D One nie miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, zeea napisał:

Panowie końcowy efekt 3D one jest lepszy niż Sonax 04-06?  Nie wiem na co sie skusić, a nie jestem typem czlowieka co lubi testować wielu produktów (tak wiem, leń jestem) 😅

według mnie 3D One jest dużo lepsza pastą i bardziej uniwersalną niż 04-06 ale to jest tak że jednemu dana pasta podpasuje a drugiemu, po za tym każdy lakier jest inny wiec ciezko tutaj jednoznacznie odpowiedzieć, dopiero jak podzielisz element na pół i zrobisz bezpośrednie porównanie to widzisz któa pasta lepiej tnie/wykańcza na danym lakierze 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie wiem, że musze kupić 3D one do 1etapowej korekty, ale jak sie trafia cieższy przypadek to aca 510 bedzie odpowiednia? I pytanie co po niej zostaje, tzn. czy 3d one to kolejny krok czy moze np essence ogarnie balagan po aca510? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

@alexander.p zalezy jak Twardy masz lakier. Ogolnie dla mnie ta pasta to taki złoty środek. Idealnie sprawdza sie przy lakierach porsche, nowszych bmw itp. Chociaż robiłem BMW 5 gdzie lepsze wykonczenie i ciecie było na pascie profix Easy. Przelałem juz dużą butle 3d One i zamierzam kupic kolejna bo dla mnie ta pasta to taki must have ❤️ 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@alexander.p to 3d one na pewno Ci się spodoba 😁 ogólnie pasta mega prosta i dająca duża frajdy. Osobiście byłem sceptyczny na początku do niej ale jak tylko zrobiłem jeden panel to się zakochałem 🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.