Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to wyprzedaż "czarnopiatkowa" ale na Allegro znalazłem u 2 sprzedawców Profi 7 za 660 zł , wiem że to bez zestawu na sucho, ale tańsza alternatywa dla Profi 50 czy Karchera 8/1...

Napisałem do sprzedawcy czy to nie jakiś zwrot czy co poczekam na odpowiedź...

Od jakiegoś czasu szukam używki typu Profi 50, czy Nilfisk TW300 czy nawet Puzzi 10/1 gdyż potrzebuje prania 5-6 razy w roku a wolę swoje niż po wypożyczalniach się prosić zwłaszcza że u mnie w mieście wołają 100-110 za dobę ....A taki Profi 7  za 660 byłby jak znalazł .....

No i doczytałem że to odkurzacz do odkurzania i zbierania wody bo to model PROFI 7 , ekstraktor to PROFI 7.0...

No to trzeba będzie zapłacić 950 Zeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, ponad dwa lata temu kupiłem profi 50.1C, sprzęt super, moc ssąca bardzo dobra itd., problem w tym, że po maksymalnie 8 praniach szybko złączka rozciekła się. Jest jakaś alternatywa do szybko złączki ze strony profi europe? Koszt 32 zł + 20 zł no i muszę czekać, przerabiał ktoś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ją dobrze wypłukać? Może się przytkała jakimś mikro odłamkiem. Moją ssawkę do tapicerki uratowałem myciem i ponownym złożeniem w całość. Niestety, na te do dywanu nie znalazłem sposobu, mimo że użyłem jej raz, dosłownie na dwa psikniecia. Chyba trzeba reklamować.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam kolegów 😉 

szukałem na forum inf. odnośnie szybkozłączy w odkurzaczach profi 50.1c, ale nic nie znalazłem, jeżeli źle szukałem to przepraszam 😉

mam problem, potrzebny mi jest zamiennik szybkozłącza do profi 50.1c, czy ktoś przerabiał temat ? ori są fatalne

w internetach znalazłem takie o to złącze jak poniżej

dzwoniłem na info profi i mi powiedziano że nie posiadają żadnych mosiężnych zamienników 😞 

gdyby ktoś pomógł byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam Jakub 

profi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Profi 50.1c, wiem że w tym temacie był już poruszany temat dyszy do małej ssawki, ale nie mogę jej znaleźć, oryginalna za bardzo wali na boku, jakiej użyć, żeby rozpraszało wodę idealnie na szerokość ssawki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Czy taki parkside będzie okej? Swoje auta raz na rok, jakas kanapa. Poza tym na sucho garaż.

https://www.lidl.pl/p/parkside-odkurzacz-pioracy-pws-20-b2-1600-w/p100334991?mktc=shopping&gclid=CjwKCAiAsYyRBhACEiwAkJFKol4KhObRkpBbJd8N2JAruwwFiSz7ce6CifcC98Km4Doc-ngEnpRrExoCZM8QAvD_BwE

Znając Lidla będzie kiedyś promo za ok 350 😉

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rafal9304 napisał:

Posiadam Profi 50.1c, wiem że w tym temacie był już poruszany temat dyszy do małej ssawki, ale nie mogę jej znaleźć, oryginalna za bardzo wali na boku, jakiej użyć, żeby rozpraszało wodę idealnie na szerokość ssawki ?

Poczytaj moje posty, między innymi strona 95, dotyczy to Karchera, ale problem taki sam 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 21:21, MMCzysci napisał:

A próbowałeś ją dobrze wypłukać? Może się przytkała jakimś mikro odłamkiem. Moją ssawkę do tapicerki uratowałem myciem i ponownym złożeniem w całość. Niestety, na te do dywanu nie znalazłem sposobu, mimo że użyłem jej raz, dosłownie na dwa psikniecia. Chyba trzeba reklamować.

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Faktycznie, czasami zatrzymuje się tam mikro syfek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, Coove napisał:

Panowie, można w jakiś sposób co jakiś czas odkamienić odkurzacz Profi 50.1C? Mam cholernie twardą wodę w okolicy i obawiam się o żywotność pompki.

możesz spróować przepłukać płynem do odkamienienia ekspresy do kawy. Jestem też przed takim zabiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słynny George czy profi 50c?
Ciśnienie natrysku 2.0 vs 1.8 bara,siła ssania prawie taka sama.Podobno mała ssawka po jakimś czasie,wywala wode bokiem w profi?da rade temu zaradzić?
(Do odkurzania na sucho mam profi 1.2)
Co wybrac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zbylus zastanawiałem się dlaczego celujesz w 50c skoro już go poprawili i wyprodukowali 50.1c (lepsza pompka), ale obczaiłem, że podrożał 400pln od czasu gdy sam sobie go kupiłem. Wtf?

Myśle,ze to 4,8 bara natrysku powoduje tylko przemoczenie materiałuchyba nie ma sensu dopłacać do 50.1c,zreszta puzi 8/1 czy 10/1 maja 1-2 bary i wystarcza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myśle,ze to 4,8 bara natrysku powoduje tylko przemoczenie materiałuchyba nie ma sensu dopłacać do 50.1c,zreszta puzi 8/1 czy 10/1 maja 1-2 bary i wystarcza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie przemacza. Profi ma konkretną siłę ssania i zostawia materiał tylko lekko wilgotny. Większa siła natrysku powoduje lepsze wypłukiwanie- szczególnie w grubszych tkaninach np. dywanach
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemacza. Profi ma konkretną siłę ssania i zostawia materiał tylko lekko wilgotny. Większa siła natrysku powoduje lepsze wypłukiwanie- szczególnie w grubszych tkaninach np. dywanach

Kupiona santoemma sabrina sw15:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej. Chciałbym zakupić odkurzacz piorący ale też zwykły odkurzacz. Najlepiej w 1 urządzeniu. Na oku mam takie modele:

- popularny George

- Profi 50.1 EW

- Profi 7.0 Max

i w sumie to chyba tyle. Chyba że macie jakieś godne polecenia maszyny to prosze wklejajie i wyjasniajcie dlaczego akurat ta maszynam.

Czy możecie wypowiedzieć sie  co jak i dlaczego i dlaczego akorat taki sprzet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.