Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór!

Panie, Panowie - podłączę się pod temat, ale z prośbą o podpowiedź w konkretnej kwestii, a mianowicie odkurzacza THOMAS TWIN TT ORCA. Został mi polecony przez dwie zaprzyjaźnione osoby na bazie zapotrzebowania, tj.:

  • okazjonalne pranie tapicerki w samochodzie na własny użytek (ok. 2 razy do roku),
  • pranie dywanów w domu (trzy sztuki, 2 razy do roku),
  • odświeżenie materaca w łóżku,
  • zakup mieszczący się w budżecie ok. 700 zł.

Rozważałem jeszcze Karcher SE4001, ale wyczytałem, że posiada plastikowe łączenia elementów i choć z WD3 jestem mega zadowolony, to jeśli można - wolałbym tego uniknąć w przypadku odkurzacza piorącego. Przeszukałem wątek próbując znaleźć coś o tym Thomasie, ale niestety szukajka nie pokazała za dużo wyników, więc będę serdecznie zobowiązany za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pablo15005 napisał:

Koledzy, potrzebuje jakis namiar do firmy profi. Potrzebuje waz podajacy plukanke wymienic bo jak pompa chodzi to puchnie.... Lub kolega co na forum sprzedaje 🙂

Tak ciężko wpisać w wyszukiwarkę https://profieurope.eu/

Może wąż nie jest uszkodzony, tylko zapchane połączenie, lub dysza spryskująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dłuższy czas nad odkurzaczem już dłuższy czas.

Teraz jak mój padł całkiem myślę nad takim 2w1 czyli piorący i do odkurzania na sucho. Widzę najczęściej Polecany jest Numatic George. Nadaje się on tak samo do odkurzania na sucho? Wart jest swojej ceny? Czy może Wystarczy Profi 7,0 max któe jest 300 tańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamsyyo napisał:

Zastanawiam się dłuższy czas nad odkurzaczem już dłuższy czas.

Teraz jak mój padł całkiem myślę nad takim 2w1 czyli piorący i do odkurzania na sucho. Widzę najczęściej Polecany jest Numatic George. Nadaje się on tak samo do odkurzania na sucho? Wart jest swojej ceny? Czy może Wystarczy Profi 7,0 max któe jest 300 tańszy?

Profi max nasz za 980zl. George sobie liczy 1450. 

Także 470zl różnicy. Sporo, bo sam szukałem Gve370, i jak się nie pojawi promocja to wezem profi 7.0 max. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamsyyo napisał:

Gdzie masz za tyle?

Trochę mało opinii widzę o tym Profi, za to o Georgu jest pełno i w większości pozytywne 

Na allegro. Też szukałem opinii o profi bo sporo tego się sprzedaje, a jednak ciężko coś znaleźć. 

Nawet testów nie ma. Zebrałem parę opinii użytkowników z forum i są zadowoleni.

Gve370 jest obecnie jeszcze na morele.net za 1400zl z kodem, ale to i tak sporo jak dla mnie, na moje użytkowanie. 

Profi ma pompę 4 bar i 25kpa podciśnienia. To są jego atuty, pomijając niższe cenę od Georga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iwon44 napisał:

Zebrałem parę opinii użytkowników z forum i są zadowoleni.

Tak, na użytek własny 2 w 1 uważam za super rozwiązanie. Na korzyść Profi przemawiają też niskie ceny części zamiennych. Muszę w końcu zamówić u nich dwie rzeczy, dam znać jak z obsługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamsyyo napisał:

 

 

6 godzin temu, Kamsyyo napisał:

Na allegro widzę za tyle zwykłe 7,0 wersja max jest droższa.

 

https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-pioracy-przemyslowy-profi-7-0-chemia-10499695693

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym forumowiczem więc na początku witam wszystkich 🙂

A teraz do tematu. Prześledziłem ten wątek i często polecanym odkurzaczem jest numatic george gve370‑2. Chcę zakupić odkurzacz do użytku prywatnego. Czy jest to dobry wybór? Czy forumowy kolega poorboy nadal sprzedaje te odkurzacze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hakerek117 napisał:

Jestem nowym forumowiczem więc na początku witam wszystkich 🙂

A teraz do tematu. Prześledziłem ten wątek i często polecanym odkurzaczem jest numatic george gve370‑2. Chcę zakupić odkurzacz do użytku prywatnego. Czy jest to dobry wybór? Czy forumowy kolega poorboy nadal sprzedaje te odkurzacze? 

Georg to dobry sprzęt. Dobrze wykonany. Będziesz zadowoly. Kupuj, śmiało.

 Poorboy ma tego Odkurzacze u siebie w sklepie. Nie wiem czy są jakieś rabaty, gratisy. 

Są też dostępne w innych sklepach. Teraz jeszcze chyba na morele za 1.4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MOU napisał:

@Kamsyyo @Iwon44 Zamówiłem w niedzielę paczkę z oficjalnego sklepu Profi, w poniedziałek wysłali, dotarła we wtorek. Więc i na tym polu jestem zadowolony z marki Profi. Pozdrawiam

To bardziej zależy od odległości i firm kurierskich 😀 Mnie interesuje głównie sam odkurzacz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam powiedzieć o rzeczach, z których nie jestem zadowolony, to:
- szeroka dysza do prania, "dywanowa": podpiąłem ją raz na parę minut, w lipcu. W lutym nagle okazuje się, że płyn wylatuje bokami - jest źle rozpylany i dysza "nie łapie go" przy odsysaniu. Pewnie trzeba by reklamować.
- nieco za mały zbiornik na płukankę
Poza tym - świetny sprzęt. Żaden szczur mu niestraszny.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamsyyo napisał:

Czekam na kolegę @poorboy aż mi odpiszę, ale nie wiem czy są jakieś rabaty. Mogę zamówić po normalnej bo niedługo ceny pewnie jeszcze skoczą do góry.

Kontaktuj się telefonicznie z kolegą poorboy 🙂

adres strony : https://ktrade.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.