Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Kamsyyo napisał:

Dzięki, a wiesz coś czy może jakieś zniżki są dla forum? 🙂

Ja się pytałem czy jest jakiś rabat dla forumowiczów. Chodziło o Profi 7.0. Dostałem nr telefonu, ale w czasie rozmowy nie było propozycji jakiejś kwoty. Także nie dostałem żadnego rabatu, ale

dzwoń i negocjuj. Jak nie dostaniesz, to teraz na morele.net z kodem CLEAN21 Nowy George za 1.400zł więc najtaniej na rynku obecnie. 

W Neonet 1350zl George. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Iwon44 napisał:

to teraz na morele.net z kodem CLEAN21 Nowy George za 1.400zł więc najtaniej na rynku obecnie. 

W Neonet 1350zl George. 

Zamowiony z morele, nie ma się co długo zastanawiać 😄

Na neonet z jakimś kodem ta cena, bo widze 1450?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamsyyo napisał:

Myślę że teraz na wiosnę to będzie trochę promocji, ja już czekam na swój 😄

Możliwe, lub podniosą ceny. Ja się ciągle zastanawiam, nad nim i Profi 7.0 max. 

Trochę mi szkoda kasy na Georga, tym bardziej on że będzie tylko do auta, i prania sobie i rodzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Iwon44 napisał:

Trochę mi szkoda kasy na Georga, tym bardziej on że będzie tylko do auta, i prania sobie i rodzinie. 

Ja staram się uczyć na błędach, rok temu kupowałem myjkę. Też chciałem zaoszczędzić i kupiłem Nilfiska C.135 za 700zł. Gdybym teraz kupował to dałbym nawet 3x tyle. Nie dość że trochę słaba to wszystko delikatne jakby się zaraz miało połamać od patrzenia, jeszcze mi się zacięła ostatnio kilka razy. Dobrze że rok gwarancji jeszcze mam, chociaż nie wiadomo jak uznają.

Teraz stwierdziłem że kupię raz, a dobrze. Tym bardziej że nie znalazłem negatywnej opinii o tym odkurzaczu, a niektórzy używają go po kilka lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kamsyyo napisał:

Ja staram się uczyć na błędach, rok temu kupowałem myjkę. Też chciałem zaoszczędzić i kupiłem Nilfiska C.135 za 700zł. Gdybym teraz kupował to dałbym nawet 3x tyle. Nie dość że trochę słaba to wszystko delikatne jakby się zaraz miało połamać od patrzenia, jeszcze mi się zacięła ostatnio kilka razy. Dobrze że rok gwarancji jeszcze mam, chociaż nie wiadomo jak uznają.

Teraz stwierdziłem że kupię raz, a dobrze. Tym bardziej że nie znalazłem negatywnej opinii o tym odkurzaczu, a niektórzy używają go po kilka lat. 

Masz racje. Ja też wole więcej zapłacić i mieć dobrej jakości produkt. Kupiłem tego clatronica wcześniej, zobaczyć jak wygląda, i zwróciłem na drugi dzień. Straszna tandeta. Spust już połamany przyjechał, a od patrzenia pękał z drugiej strony. 

Zobaczymy, przeanalizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kamsyyo napisał:

Też długo czekałem bo jakiś odkurzacz miałem do auta, ale się połamał i coś musiałem kupić w końcu.

Mam do auta Graphita 59g607, i 5m rury, ale jak kupie drugi na sucho i mokro, to tego pogonie. W b,dobrym stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem zestaw za 1537zł - niestety rabatu nie udało się ugrać. Lekko przepłaciłem bo nie wiedziałem jeszcze o promocji w neonet. Co do wyboru:

- Zarówno George jak i Puzzi mają turbiny Ametek

- George to sucho/mokro

- Rury ze stali a nie tworzywo

- George ma wyższe podciśnienie

- George ma więcej akcesoriów

- George ma 3 lata gwarancji Door to door

No i oczywiście cena George'a też niższa niż Puzzi. 

 

Zobaczymy jak się będzie sprawował 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, stawek napisał:

@Iwon44 a wiadomo do kiedy ta promocja obowiązuje ?

Do środy. Na morele,net zostały jeszcze 2 sztuki GVE370. Ja na czacie z konsultantem pogadałem i mi przesłał ofertę za 1380zl i kupiłem tam o dostawą w środę.  Wejdź na czat i pisz z nim, ze chcesz kupić, niech obniży cenę.

Na morele.net kod clean21 juz nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMCzysci napisał:

Można tę chemię i tak na start wymienić, killer to to chyba nie jest emoji846.png

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

Nie o to chodzi. Odebrałem odkurzacz w środę i w zestawie nie było tej butelki, dodatkowo są ślady odgniecen na pokrywie od filtra wodnego, tego z kulą. 

Zastanawiam się czy nie dostałem lekko, używanego towaru. Już interweniowałem w sklepie. 

 

16197215332742811305323094045810.jpg

16197215931453563356543136600644.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iwon44 napisał:

Nie o to chodzi. Odebrałem odkurzacz w środę i w zestawie nie było tej butelki, dodatkowo są ślady odgniecen na pokrywie od filtra wodnego, tego z kulą. 

Butelki nie było, a ślady mam identyczne, też się zastanawiałem. I miałem kropki wody w zbiorniku na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kamsyyo napisał:

Butelki nie było, a ślady mam identyczne, też się zastanawiałem. I miałem kropki wody w zbiorniku na dole.

Też miałem wodę w zbiorniku, 50ml na oko. Akurat tym się nie przejmuję gdyż zapewne były jakieś testy szczelności, lub testy całego urządzenia, tak jak w przypadku ekspresów do kawy. Miałem wymieniać cały odkurzacz na nowy, bo jest taka możliwość w morele. Ty będziesz coś z tym robił, czy olewka ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Iwon44 napisał:

Ty będziesz coś z tym robił, czy olewka ?  

Nie bo po za tym niczego innego nie dojrzałem.

Zastanawia mnie jeszcze ten wężyk co wodę zaciąga, czy jest on na tyle wytrzymały że nie pęknie po jakimś czasie, gdy np kładzie się pokrywe na ziemi? On wtedy jest dość mocno wygięty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.