Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W razie jak będzie ten filmik daj proszę znać. Też z chęcią się dowiem. Chciałbym też poznać możliwa Polska cenę takiej buteleczki ale u nas pewnie nie będzie na to szału a cena może być OGROMNA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzi wynika, że jest to wosk wszystkich wosków... Ciekawe, jak będzie w rzeczywistości... Trzymam kciuki, aby faktycznie był to wosk "best of the best".

Trwałość ma być na poziomie 3 miesiące i wzwyż.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Eidos71 napisał:

Z wypowiedzi wynika, że jest to wosk wszystkich wosków... Ciekawe, jak będzie w rzeczywistości... Trzymam kciuki, aby faktycznie był to wosk "best of the best".

Trwałość ma być na poziomie 3 miesiące i wzwyż.

52 wersja 🙂 zapowiada się ciekawie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób karmicie frajerstwo. O ile woski 100 ml za 80 no spoko. Tu praktycznie w ciemno można kupić produkt dużo droższy. Jeden plus, że nikt z tego nie robi edycji limitowanej. ADBL pokazało ile powinien kosztować taki wosk

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze marka nie posiadajaca zadnego produktu w swojej gamie ktory bylby niepodwazalnym faworytem w jakiejkolwiek płaszczyźnie moze wypuscic produkt analogicznie dobry do poprzednich 😉  jednak trzymam kciuki i czekam na recenzje. Choc sam fakt promowania sredniakow  na forum z takim zqpalem wyglada jak sztuczny tłok w trawmwaju co nie? 😉 w moim odczuciu na przeplacenie za produkt producent musi poniekąd wypracowac wczesniej zaufanie u klientow czyms mega albo ultra mega 😉 bo sama cena klasy premium nie czyni.  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że się porównywali z markowymi. Ciekawe co by pokazał obok takiego finisa chociażby. Jakoś nie mogę załapać hype na wosk. 3-4 razy w roku mam okazję powoskować. Nawet biorąc na lato letniaki dorzucę 2x. Liczę na dobrą bazową ochronę a tu już tłoku na rynku nie ma 😐 2-3-4 mce do wyboru, 4-5+ okazuje się, że chyba ciężko zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2020 o 23:21, analyzator napisał:

Mówią że się porównywali z markowymi. Ciekawe co by pokazał obok takiego finisa chociażby. Jakoś nie mogę załapać hype na wosk. 3-4 razy w roku mam okazję powoskować. Nawet biorąc na lato letniaki dorzucę 2x. Liczę na dobrą bazową ochronę a tu już tłoku na rynku nie ma 😐 2-3-4 mce do wyboru, 4-5+ okazuje się, że chyba ciężko zrobić.

Wiec jak chce się z tego czerpać przyjemność, jednocześnie ma to chwile leżeć to kupujemy puszke SV Shield-a 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Gozdziu23 napisał:

oo czyżby gejonowy elixir 😄

Znając życie pewnie zajmie 3 - 4 miesiące sprowadzenie go do Polski 😉

Interior QD też miał premiere 2 miesiące temu ale sklepy nawet nie wiedza że taki produkt powstał a skontaktować się z gyeon Polska to jakiś cud jest potrzebny 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vlodek2532 raczej to nie tu jest problem. Z "carpro polska" miałem kilkukrotnie podobnie więc w końcu napisałem do "glownego" i odpowiedź dostałem po kilkunastu minutach. Od tego czasu tylko z tego drugiego korzystam, za każdym razem odpowiadają max do pół godziny. Powyższe odnosi się do FB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, CarlosBlack napisał:

 Z "carpro polska" miałem kilkukrotnie podobnie więc w końcu napisałem do "glownego" i odpowiedź dostałem po kilkunastu minutach. Od tego czasu tylko z tego drugiego korzystam, za każdym razem odpowiadają max do pół godziny. Powyższe odnosi się do FB. 

Dokładnie. Jak się napiszę na oficjalny profil odpowiedz jest prawie natychmiastowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.