Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
W dniu 9.08.2023 o 14:23, Streat napisał(a):

Chyba gdzieś umknęło nowość od @FIREBALL Coś wiecej o tym produkcie? Dawkowanie widze dobre jest bo 10-20ml na 12L wody  ale cena 4L troche zabija a 500ml widze niedostępne. Jak wypada w przypadku odtykanie powłok, poślizg, czy wypłukiwanie? Szybko przywsycha? Zaciekawił mnie ten produkt
 

Szampon jest już dostępny w pojemności 500ml, teraz w całkiem dobrej promocji: https://sklep.motogo.pl/fireball-ph3-shampoo-500ml-skoncentrowany-szampon-o-kwasnym-ph

Generalnie to bardzo fajny szampon dedykowany do powłok i wosków, ma dobry poślizg, bez problemu się wypłukuje (o ile trzymamy się zalecanej koncentracji) oraz usuwa świeże water spoty. Co do przysychania, nie zauważyliśmy, żeby przysychał jakoś bardziej/mniej niż inne szampony, ten czas zależy przede wszystkim od warunków otoczenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że już niektóre produkty DIY Detail są już dostępne u nas na rynku?
 

Oczywiście, do mnie i do @Domel już rinseless dotarł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@RAZERS

W dniu 21.08.2023 o 11:40, PawelRDM napisał(a):

@RAZERS mnie tez ale coś czuje ze wielkiego przeskoku jakosciowego dla kogoś kto używał optimum hyper polish nie będzie. 

To troche inna pasta DIY to pardzie AIO bo ma w sobie wosk , to bardziej jak  GPS z optimum 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2023 o 22:33, Eidos71 napisał(a):

kolejny rinseless, tym razem ze Szkocji.

Zalecane stężenie 100ml na 10 l ;/

Tanio (160/180 zł za 1L) jak przystało na 'aniołów' nie jest, ale może faktycznie będzie jakość

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
20 godzin temu, Domel napisał(a):

Macie juz na sklepie? 🙂

Jeszcze nie... na razie moje stwierdzenie jest tylko po zobaczeniu zdjęć, aktualnie takie czasy i wielkość asortymentów u każdego producenta że najpierw sprawdzamy i chwile analizujemy czy jest sens w ogóle wprowadzać.

W tym przypadku Daytona jest tylko jedna, a zamienników lepszych i gorszych Daytony mam już na stanie w cenie lepszej niż WS więc jeszcze chwile się wstrzymamy. 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
6 godzin temu, Streat napisał(a):

które w twoim asortymencie są fajnymi zamiennikami? 

https://showcarshine.pl/akcesoria-do-mycia/showcarshine-blue-wheel-brush-ez-style-delikatna-szczotka-do-felg.html?search_query=ez+style&results=11

 

ta jest najrozsądniejsza, lepsza niż ta czerwona. Oczywiście to nie jest Daytona, ale rozsądny sprzęt.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sztefan24 mam ją, tragedia

Godzinę temu, Gardor napisał(a):

Nie ma sensu x razy wydać kasę na tańsze szczotki, lepiej kupić raz a porządna bo zamienniki nie umywają się do Daytony/EZ nawet Vikan który myślałem że mocno się zbliży jakością.

Zgadza się, proponuję kilka razy umyć Vikanem i przeskoczyć na EZ...  przepaść to stosowne słowo🤫

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DZIADZIA wiem wiem, testowałem Vikana przez dłuższy czas i pod każdym względem jest gorsza niż Daytona/EZ. 

Raz kupić i mieć spokój 😄 Zamiast kolejnego QD dołożyć do lepszej szczotki i mieć na lata.


@Domel VIKAN 522252 mam już dawno z 3lata i używam do nadkoli. Na pewno to jest nowość? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, Gardor napisał(a):

 VIKAN 522252 mam już dawno z 3lata i używam do nadkoli. Na pewno to jest nowość? 

No to nie wiem, na profilu Vikana - 2 dni temu wyglądało jak nowość. Wchodzi spokojnie miedzy oponę a nadkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DZIADZIA napisał(a):

@sztefan24 mam ją, tragedia

Ja osobiście nie narzekam, wchodzi idealnie między zaciski a felgi 15 calowe. Strasznie chlapie to fakt ale biorąc pod uwagę cenę to nie ma co narzekać. Najtańsza szczotka w wersji mini bo wszystkie inne to EZ lub zamienniki zbliżone cenowo. Na pewno jakościowo stoi wyżej niż k2 czy shiny garage o adblu nie mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.