Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

Czym się różni od aktualnych Scrub Padów ?  Nie ma nylonowych włókien ? 

Nie. Generalnie z jednej strony są bardzo miękkie włókna (chyba mikrofibrowe), po drugiej coś w rodzaju gumowanej, grubszej siatki. W środku wypełnione większym kawałkiem gąbki, która nie jest odizolowana żadną folijką czyli będzie piła brud.

Generalnie ta siatka może być ciekawym rozwiązaniem do bonnetu. Podsunąłem im pomysł, żeby zrobili taką rękawicę: jedna strona siatka, druga ta mikrofibra.

Coś podobne do tego

PeanutSponge_4117c9ab-bdf8-4cd1-a0a5-50c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowości na naszym rynku odnośnie scrub padów, to w weekend w @MrCleaner można było zobaczyć dwie nowości.

FX Protec

F80133B8-23E8-434B-9433-F29CF7069A80.jpeg.93dd6e84899cec61e388ac5a2eb1cf5b.jpeg

Oraz @GYEON Polska

F0F1D45E-92AC-46BF-B2E2-7C2F20FD49F1.jpeg.f1efdb6f5d0cb6785f3c98809512d802.jpeg

C95EB888-E5F6-4EE7-9111-C39114E68188.jpeg.d22b0e13d1f5adc03e51ba7851068c51.jpeg

 

Na początku zajarałem się tą FX Protec, ale jednak wolałbym kupić i przetestować tą Gyeon, ale nigdzie nie znalazłem w sprzedaży 😢

 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

FX przypomina trochę gąbki do owadów.

Gyeon: ta biała strona jak wygląda z bliska, jest włochata ? 

 

Zerkajcie do nas w najbliższe dni na SCS i na FB: też kilka fajny nowości stoi już na magazynie.  😎

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
34 minuty temu, CAR CRAZY napisał(a):

Gyeon: ta biała strona jak wygląda z bliska, jest włochata ? 

Dla mnie to taki troche jakby plusz. Ale tak jak wspominalem, w sobote to byl dzień pełen "adrenaliny" i "wrażeń" takze percepcja odbioru była troche inna 😉

 

35 minut temu, CAR CRAZY napisał(a):

też kilka fajny nowości stoi już na magazynie.  😎

Wołaj 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, CAR CRAZY napisał(a):

Gyeon: ta biała strona jak wygląda z bliska, jest włochata ? 

biała włochata, scrubpad niskie włosie bardzo geste, ogólnie w moim odczuciu scrubpad to rewolucja w czyszczeniu i uwielbiam je stosować, dla mnie zwykły taki jak był w @CAR CRAZY czy jak ma booski jest idealnym rozwiązaniem 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus No to pojechali z ceną. 300 ml za tyle co Cancoat tak jak wspomniałeś. Sprawdzony towar, powłoka o wytrzymałości do roku i w dodatku od renomowanego producenta. Pomijam kwestie produkcji na końcu świata i transport. Ktoś chyba źle spał jeśli sądzi, że ludzi zapłacą za to 200 zł, ale to moje subiektywne zdanie.

Już oficjalnie w sprzedaży nowości od Ultracoat w tym nowy szampon z Sio2.

Screenshot_20230426-105422_Facebook.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus swego czasu trafiłem na ofertę wyprzedaży chemii "DELIXIRUM", google, ich strona i taka perełka - wyróżnienie/nagroda w kategorii "Luksusowa Marka Roku!" 😄 oczywiście zapytałem ich co to za plebiscyt, o który rok chodzi itd i okazuje się żeby dostać odpowiedź należy podać swoje dane 🤣  marketing/kontakt z klientem jak w RRC, jakość produktów zapewne na podobnym poziomie 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2023 o 19:10, CarlosBlack napisał(a):

@Strus swego czasu trafiłem na ofertę wyprzedaży chemii "DELIXIRUM", google, ich strona i taka perełka - wyróżnienie/nagroda w kategorii "Luksusowa Marka Roku!" 😄 oczywiście zapytałem ich co to za plebiscyt, o który rok chodzi itd i okazuje się żeby dostać odpowiedź należy podać swoje dane 🤣  marketing/kontakt z klientem jak w RRC, jakość produktów zapewne na podobnym poziomie 🙂  

Plebiscyt na tej samej zasadzie, jak "Laur konsumenta", "Gazele biznesu" i inne takie tam.

Piszą do Ciebie, że zostałeś wytypowany do odebrania ich nagrody ALE... żeby ją odebrać musisz kupić u nich "artykuł sponsorowany" za kilka tysi 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla właścicieli Flex-a (i nie tylko)

https://www.flex-tools.com/pl-pl/serwisy/3d-wall-holders

Dodajecie formatki do koszyka, wypełniacie formularz (nie zwracajcie uwagi na to że może być tylko do wyboru kraj - Germany) i przechodzicie proces dalej tak aby dokonać "zakupu".

Po zaakceptowaniu "zakupu" aktywują wam się przyciski do download-u. Dodatkowo na wskazanego maila przychodzą linki do pobrania.

Jak to mawia Flex - Enjoy 🙂 

  • Lubię to 4
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.