Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nowość od Evoxy idzie. No ja czekam bo myśle ze może być sztos 

 

💥💥💥 Prezentujemy nową akumulatorową Evoxę HDV12 na szybkozłaczki znane już wam z modelu HDP12.
Na razie przyjechała wersja testowa do zatwierdzenia ale to oczywiście formalność. We wrześniu może uda się zrobić premierę.
Polerka jest naprawdę poręczna, niewiele większa od Pixela ale jednak już dużo mocniejsza i również na silniku bezszczotkowym BLDC.
Waga z talerzem 75mm i akumulatorem 2,5Ah to tylko 980g. W zestawie będzie miała oprócz dwóch mimośrodów 8 i 12mm, rotację, przedłużkę do rotacji oraz uchwyt do stożków a także dwa akumulatory i ładowarkę. Pracujemy jeszcze nad możliwością rozbudowy zestawu o adapter do pracy na kabelku.

IMG_8555.jpeg

IMG_8554.jpeg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu przymierzam się do spróbowania czegoś od DIY Detail. Polish wygląda ciekawie , powłoki również. Na kanale Attention 2 Detail był gościem Yvan Lacroix z DIY i kładł jedna ze swoich powłok . Curing time 1h.
Widzę natomiast że ceny w PL wyższe niż np na stronach w UK

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowości na polskim rynku - DIY Detail, czyli nowa marka w nadchodzącej ofercie jednego z forumowych partnerów handlowych:
https://automotivecare.pl/pl/new/1/default/5/f_producer_185/1

Nareszcie wiadomo kiedy wejdą na stronę? Bo rinsless biorę w ciemno - przyda się jako towarzystwo dla pozostałych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adrian89 napisał(a):

Bo rinsless biorę w ciemno - przyda się jako towarzystwo dla pozostałych

Za granicą zbiera  świetne recenzje, ale jest też tańsze od konkurencji. A u nas cenowo plasuje się w czołówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał(a):


Juz @Eidos71 podlinkował w poście, bardziej chodziło mi kiedy ale widzę, że już @AutomotiveCare.pl już „przybliżony” termin podało - dzięki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł za 473ml przy normalnym dawkowaniu..... Nie wiem co musiałby robić, żebym się na niego skusił. Zdecydowanie za drogo
Też mi się tak wydawało że to 0.5l , no to z konkurencji za to masz prawie 1l.


Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100zł za 473ml przy normalnym dawkowaniu..... Nie wiem co musiałby robić, żebym się na niego skusił. Zdecydowanie za drogo

Jak dla mnie wystarczy, że umyje auto i będzie do kolekcji lubię zbierać rinselessy i nie wstydzę się tego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Chyba gdzieś umknęło nowość od @FIREBALL Coś wiecej o tym produkcie? Dawkowanie widze dobre jest bo 10-20ml na 12L wody  ale cena 4L troche zabija a 500ml widze niedostępne. Jak wypada w przypadku odtykanie powłok, poślizg, czy wypłukiwanie? Szybko przywsycha? Zaciekawił mnie ten produkt
image.png.aea1dbba395704c2aa5de8d20aaa7653.png

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach

Chyba mamy nieco rozbieżną definicję zwrotu „na dniach” coś wiadomo? Bo mój rinseless’owy ********* nie daje mi spać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ajajajaj…. Już kliknięty z linka od @Eidos71 nie mam cierpliwości do nowości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.