Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@Adrian89 - już od kilku lat marka niedostępna w sprzedaży w PL. Mam jeszcze odrobinę v1 tego szamponu, ale to na specjalne okazje, na wyłącznie własne potrzeby. Mam też trochę ich ceramicznego sealantu ( podobno wycofanego już z oferty). Marka była dostępna kilka lat temu na All..ro, ale teraz chyba nie do kupienia w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eidos71 napisał(a):
@Adrian89 - już od kilku lat marka niedostępna w sprzedaży w PL. Mam jeszcze odrobinę v1 tego szamponu, ale to na specjalne okazje, na wyłącznie własne potrzeby. Mam też trochę ich ceramicznego sealantu ( podobno wycofanego już z oferty). Marka była dostępna kilka lat temu na All..ro, ale teraz chyba nie do kupienia w PL.


Na szczęście mamy @CAR CRAZY i może z czasem razem z rineslessem z DIY jakieś pojedyncze sztuki się pojawią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To prawdopodobnie najbardziej bezpieczny Interior QD na rynku.

Co go odróżnia od innych QD Interiorów?

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie postarali się o skład naturalnego pochodzenia (98%) i brak alkoholu, a to powoduje, że jest to produkt, którego możecie używać nawet na najdelikatniejszych powierzchniach, totalnie bez obaw!

Idealny do szybkiego odświeżenia wnętrza samochodu: tapicerki materiałowej, tapicerki skórzanej, ekoskóry, elementów plastikowych, drewnianych, winylowych i gumowych, a także ekranów LCD, szyb i innych.

Pozostawia po sobie antystatyczną powłokę, która odpycha kurz.

Czyści i zabezpiecza powierzchnię, dając matowe wykończenie.

Jest łatwo biodegradowalny i gotowy do użycia.

Znajdziecie go w pojemnościach: 500ml, 1l, 5l – jak wolicie!

A zapach? Oczywiście, że boski – pink grapefruit.

Opera Zrzut ekranu_2023-07-28_222917_www.facebook.com.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jelinski17 Niestety nie dostępny jeszcze w polskiej dystrybucji, pomimo premiery ponad 5 miesięcy temu w Niemczech.

Niestety Parys (dystrybutor m.in. Sonax na Polskę) trochę zlewa temat, a szkoda - bo marka coraz więcej ciekawych rzeczy wypuszcza.

Z innych ciekawych nowości z serii ceramicznej jest produkt typu "Wet Coat" (niestety też jeszcze nie dostępny u nas)
Screenshot2023-07-29at22-34-50XTREMECeramicNassVersiegelung.png.97db5b8a72504f89f03d31d1581848c8.png

Tłumaczenie Google Translate

Cytat

Silne uszczelnianie na mokro w celu ochrony powierzchni lakierowanych, chromowanych i plastikowych. W ciągu zaledwie kilku minut kompletny pojazd może zostać zaplombowany na okres do 2 miesięcy podczas mycia samochodu. Film wodny rozpada się w krótkim czasie. Nowa formuła przyspiesza wysychanie pojazdu. Odświeża efekt odpychania wody i brudu na już zabezpieczonym lakierze.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Slovak napisał(a):

@xadamx, ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Wszyscy producenci w DA o skoku 12mm stosują kompaktową obudowę - Rupes, Flex, Evoxa itd.

Nie zrozumiałeś chyba o co chodzi. Uważam, że lepiej by było gdyby obudowa DA9 była taka sama jak w DA12. Skoro większy skok u pakowali w bardziej poręczna i kompaktową obudowę dlaczego tego nie zrobili w przypadku 9tki?

32 minuty temu, przemas.p napisał(a):

Bo DA12 jest tylko pod talerz 3 cale

W niczym to nie rzutuje, uważam. Mało tego moim zdaniem wygodniej by było podchodzić większym talerzem, np. pod relingi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx Większy skok bo 12 mm ale mały counterweigh bo polerka jest dedykowana tylko i wyłącznie pod talerz 75mm a nie jak 9tka pod dwa. Więc mogli sobie na to pozwolić . 12ka jest jako dodatek to większej polerki .

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.