Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

do tematu wiader podchodzę sceptycznie; ma być trwałe. jak do tego jest z wyglądu "przyjazne oku" to mam komplet 😉 @Work Stuff daje radę bezapelacyjnie - "Pan Wiesiek" przy okazji budowy garażu dorwał jedno którego nie schowałem i stwierdził, że "porządne jest, cały but się mieści" 😉 wiadro w sumie od ponad 3 lat służy mi idealnie 🙂 

ws.jpg

  • Lubię to 1
  • Okay 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadra transparentne pasują mi najbardziej do mycia bez spłukiwania. Lubię widzieć roztwór w wiadrze nie tylko z góry, ale i z boku - poza tym mycie bez spłukiwania wydaje mi się czynnością "czystszą", niż mycie tradycyjne (pewnie dlatego, że i karoseria musi być przy tej metodzie mniej zbrukana...). Przy tradycyjnym myciu transparentność wiadra nie jest mi już potrzebna 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, smerf91 napisał(a):

Same myją? 😄 

Same spieniają wodę 

3 godziny temu, Gozdziu23 napisał(a):

Mialem dwa transparentne wiadra boskiego te przezroczyste, oba mi pękły na dole po niecałym pol roku. Good stuffy mam juz 3 lata i jeżdzą ze mną czasem autem, czasem nimi rzuce w garażu i dają rade. Nie zrzucam winy na wiadra, tylko zwracam uwage ze te transparentne pewnie mają inny stop plastiku i są delikatniejsze, na co warto zwrocic uwage przy ich wyborze

Zobaczymy jak długo wytrzymają, te klasyczne są niezniszczalne... zobaczymy jak będzie z tymi

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, Eidos71 napisał(a):

Wiadra transparentne pasują mi najbardziej do mycia bez spłukiwania. Lubię widzieć roztwór w wiadrze nie tylko z góry, ale i z boku -

O to to to dokładnie 😄 Ja mam 10 litrowe 😄

obraz.png.1f0d3ff8d960874f55b8c372f7f1d5cd.pngobraz.png.a846f068fc243ef73d04da7cc5ad6e28.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, CarlosBlack napisał(a):

do tematu wiader podchodzę sceptycznie; ma być trwałe. jak do tego jest z wyglądu "przyjazne oku" to mam komplet 😉 @Work Stuff daje radę bezapelacyjnie - "Pan Wiesiek" przy okazji budowy garażu dorwał jedno którego nie schowałem i stwierdził, że "porządne jest, cały but się mieści" 😉 wiadro w sumie od ponad 3 lat służy mi idealnie 🙂 

 

Czy "Pan Wiesiek" nadal żyje? 😆

19 godzin temu, DZIADZIA napisał(a):

Zobaczymy jak długo wytrzymają, te klasyczne są niezniszczalne... zobaczymy jak będzie z tymi

Ja od jakiegoś roku użytkuje to bezbarwne Booskiego. Jak na razie wiadro ma się bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.01.2023 o 20:02, Eryczek napisał(a):

@Domelco to za plastikowe kontenerki obok wiader?

Szukam jakiejś perspektywy/alternatywy na regały + wygodę do transportu - więc zainwestowałem w te pojemniki - klasa prima sort.

Na razie zostają ze mną.

image.png.3c7335aa79c6c55f0ad91dd47ae81f9b.png 

 

9896677434 +  pokrywka 11576296496

Trzymam w nich głównie chemię. Wszystko sie pieknie mieści na wysokośc.

A mikrofibry w regalach, pady i inne bibeloty trzymam w tych: 12208556321

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ShiningCar napisał(a):

co konkretnie mogę podpowiedzieć?

2/3 zdjęcia real foto w porównaniu z przykładowo ori ONR, soft99?
wiem, że są wymiary podane, ale jakoś jak człowiek zobaczy 'na żywo' obok siebie takie zestawienie to jakoś to łatwiej sobie zobrazować 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odpalamy nowości!💪 Już 15 lutego poznacie listę sklepów, w których dostaniecie nasze najnowsze akcesoria. 😎

Do naszej akcesoryjnej gamy dołączają: 

▶️ADBL Tire Brush - poręczna, ergonomiczna szczotka do opon o trójkątnej główce, która bezbłędnie radzi sobie z zabrudzeniami!👌
▶️ADBL Detailing Apron - fartuch dedykowany dla detailerów! Pagony na kable, delikatny materiał bezpieczny dla lakieru i dwie kieszenie na to, co zawsze trzeba mieć pod ręką!🤩
▶️ADBL Round Detailing Brush PRO Set -zestaw trzech profesjonalnych delikatnych  pędzli z wymiennymi końcówkami, a do tego uchwyt z magnesem!💪 Dostępne w secie i osobno.

_______________
ADBL - szukaj w najlepszych sklepach detailingowych
📧 info@adbl.eu
🌐 www.adbl.eu
#adbl

Screenshot_2023-02-07-12-12-16-677_com.facebook.katana.jpg

  • Lubię to 9
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@ADBL

1) Fartuch z jakiego materiału jest wykonany, bo nie jest to mikrofibra ? 

2)W jaki sposób zmienia się "głowy" pędzli ? tam jest gwint ?  

3)Jaka twardość włosia w tire brush ? coś w stylu waszych Rascal ?  Jaki rozmiar "trójkąta" w szczotce ? 

 

 

I pytanie do forumowiczów:

Co sądzicie na temat takich pędzli ? jak dla mnie to za bardzo nie ma sensu: 1)zmiana mokrych "główek" mało przyjemne 2) nie wiadomo jak suszyć bo nie ma jak powiesić samej "głowy". Jedyny plus jaki się dopatruje to możliwość pracy samą "głową" tam gdzie nie da się wejść całym pędzlem :-)

 

 

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, CAR CRAZY napisał(a):

2)W jaki sposób zmienia się "głowy" pędzli ? tam jest gwint ?  

gwint, na filmiku jest pokazany. 
 

2 minuty temu, CAR CRAZY napisał(a):

Co sądzicie na temat takich pędzli ? jak dla mnie to za bardzo nie ma sensu: 1)zmiana mokrych "główek" mało przyjemne 2) nie wiadomo jak suszyć bo nie ma jak powiesić samej "głowy". Jedyny plus jaki się dopatruje to możliwość pracy samą "głową" tam gdzie nie da się wejść całym pędzlem :-)

to chyba jedyny plus, reszta na minus, ja lubie sobie powiesić pedzel do wyschniecia a tutaj nie bedzie mozna tego zrobić, do tego ciagłe odkrecanie i dokrecanie główki zeby zmienić pedzel, troche bez sensu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Możliwość suszenia będzie ponieważ każda główka ma nóżki. Będzie też możliwość zakupu solo rączek jak i końcówek.

Fartuch jest..... rozsądny ;).

Wielkość szczoteczki do opon to też wynik testowanych różnych wielkości i uważamy, że dobraliśmy idealnie. Czy właściwie, oceni rynek. 🙂

  • Lubię to 2
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Godzinę temu, ADBL napisał(a):

Możliwość suszenia będzie ponieważ każda główka ma nóżki. Będzie też możliwość zakupu solo rączek jak i końcówek.

Fartuch jest..... rozsądny ;).

Wielkość szczoteczki do opon to też wynik testowanych różnych wielkości i uważamy, że dobraliśmy idealnie. Czy właściwie, oceni rynek. 🙂

Dziękuje za konkretną odpowiedź... jak w polityce.

Rozumiem że wymiar szczotki to tajemnica i trzeba szukać zdjęć na insta od testerów aby zobaczyć jaka to wielkość.

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, CAR CRAZY napisał(a):

Rozumiem że wymiar szczotki to tajemnica i trzeba szukać zdjęć na insta od testerów aby zobaczyć jaka to wielkość.

Sczotka wygląda na iście przebrandowaną szczotkę mac-off która jest na rynku już X lat.
Mac-off jest za ~30 zł (all 11456187357)
Jak będzie tutaj?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
53 minuty temu, Kubos napisał(a):

Sczotka wygląda na iście przebrandowaną szczotkę mac-off która jest na rynku już X lat.
Mac-off jest za ~30 zł (all 11456187357)
Jak będzie tutaj?

faktycznie chyba bliźniak, ale patrząc na zdjęcie jak to wygląda w ręku podejrzewam że może być za mała , chyba że ktoś ma naprawdę niski profil, albo ADBL będzie większa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.