Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, penkus5 napisał(a):

@paki112 Mam nadzieję że to zwyczajny błąd,  a nie kolejna zmiana "przepisu". Skład był perfekcyjny i miał zostać niezmieniony...

To jest zupełnie inny produkt 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Streat napisał(a):

Panowie 767 to ten sam szampon tylko własnie z wyższa koncentracja 😄 jest 1:150 zamiast 1:100 🙂 z źródeł którym moge ufać wiem ze to ten sam szampon tylko w lepszej koncentracji 😄 

Skoro to ten sam szampon, tylko tańszy i bardziej skoncentrowany - to @NEOXAL EUROPE strzela sobie w kolano? W sumie przydałoby sie jakieś konkretne wyjaśnienie różnic ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ral6014 @t.sienkiewicz91 a dlaczego ma sobie producent strzelać w kolano, lepsza koncentracja a przy tym nizsza cena, produkt pozostaje bez zmian z tego co zauwazyłem, domywanie odtykanie itp zostaja na tak samo dobrym poziomie a ze udało sie zrobic lepsza koncentracja przy tym nizsza cena to tylko na plus dla producenta 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, ral6014 napisał(a):

A może było tak - miał być zwykły, tańszy szampon do codziennego mycia, ale wyszło jak zawsze - zajebisty produkt 👍

Jesteś prawie najbliżej prawdy 😊 Gratuluję 👍

Drodzy Koledzy, dostaliśmy od pewnej firmy zlecenie zrobienia szamponu który mogliby oferować pod własną marką. O ile nam wiadomo, poza granicami Polski. Podjęliśmy wyzwanie i zrobiliśmy nowy produkt. Niestety, okazał się zbyt drogi dla naszego Oferenta. A że pomimo znacznych modyfikacji składu wyszedł bardzo dobry, coś warto było z nim zrobić. I jest 767. Premierę planujemy w lutym. Wiąże się to że zmiana formy działalności gospodarczej. Od lutego Neoxal będzie spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.  I wtedy też wprowadzimy jeszcze kilka czekających w kolejce produktów. Tym czasem, jeden z naszych zaprzyjaźnionych sklepów ma w swojej ofercie 767 w promocyjnej cenie. W lutym 5 ltr będzie kosztować 192 zł. Litrowki też będą droższe. Co do 737. Będzie dostępny w niezmiennej formulacji. Nic nie zmienimy w składzie oprócz trochę niższej ceny. 

Tymczasem dziękujemy wszystkim forumowiczom z ten dobry rok razem. I życzymy Wam drodzy Przyjaciele i waszym Najbliższym wszystkiego najlepszego w Nowym 2023 Roku! Aby nowości były ekscytujące i inspirujące dla Was i Klientów. Aby nie brakowało zleceń a praca sprawiała satysfakcję. Aby ciemne chmury omijały nasz Kraj. Życzymy z całego serca, zdrowia i wolności!

Zespół Neoxal Europe

i

Grzegorz z Neoxal-u 

W dniu 28.12.2022 o 18:27, paki112 napisał(a):

@NEOXAL EUROPEEUROPEEUROPEEUEUROPEEUREUROPEEEUROPEEUROPEEUROPEEUEUROPE

 

  • Lubię to 7
  • Dziękuję 6
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 21:27, luk45z napisał(a):

Zaprzyjaźniony sprzedawca mi mówił, że wg producenta jest to ten sam skład tylko wyższa koncentracja szamponu.

W dniu 28.12.2022 o 21:31, Streat napisał(a):

Panowie 767 to ten sam szampon tylko własnie z wyższa koncentracja 😄 jest 1:150 zamiast 1:100 🙂 z źródeł którym moge ufać wiem ze to ten sam szampon tylko w lepszej koncentracji 😄 

13 godzin temu, Streat napisał(a):

lepsza koncentracja a przy tym nizsza cena, produkt pozostaje bez zmian z tego co zauwazyłem, domywanie odtykanie itp zostaja na tak samo dobrym poziomie


Niby zaprzyjaźniony sprzedawca i źródło któremu można ufać, ale jednak ni jak ma się do tego co przedstawił producent 🙄

Miał być ten sam szampon co 737 tylko lepiej wyceniony (i byłoby spoko), a okazuje się, że 767 to jednak całkiem co innego z podwyższoną ceną. Czyli przeciwieństwo w/w opinii. 

Przeznaczenie nowego 767? Według opisu jest do codziennej pielęgnacji i posiada doskonały efekt oczyszczania i odtłuszczania 🙄
Przeznacznie starego 737? Według opisu jest do bieżącej pielęgnacji i posiada doskonały efekt oczyszczania i przywrócenia właściwości hydrofobowych 🙄

Więc mycie codzienne, czy jednak odtykające okazjonalne? I który do czego?
Wiem, że można napisać, że nie było jeszcze oficjalnej premiery i wszystko później producent wyjaśni, ale osobiście tego nie rozumiem bo normalnie legalnie produkt wisi już na jednym ze sklepów i można go kupić? Wiec jakby już po całej premierze.

Nie piszę tego złośliwe, tylko robi się to samo co X wersjami QD i marketingowo jest znowu konkretny bur..el ;/

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może się mylę, ale wychodzi na to, że @NEOXAL EUROPE na 2 różne sposoby uzyskał różne produkty, który robią to samo. Klient zweryfikuje, który szampon zostanie. Zamiast marudzić - cieszę się że istnieje lokalna firma z ogromnym potencjałem.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE Radziłbym bardziej przywiązać się do marketingu i tego jakie informacje i gdzie są wypuszczane. Produkt pojawia się w sklepie bez żadnego "komunikatu", początkowo bez opisu. W środowisku już krążą różniące się między sobą informacje na temat produktu. Wartoby się przygotować merytorycznie do wprowadzenia produktu. Pytanie czym się różnią od siebie szampony 737 oraz 767? Jeżeli tylko koncentracją to chyba nie ma sensu trzymać 737 bo kto będzie przepłacał.

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.