Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do organizatora od WS - nie wiem jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy, ale przed weekendem pytałem się w jednym ze sklepów, który miał całą ofertę WS (tą najnowszą również), dlaczego o dziwo nie ma tego Bucket Hanger.
Dostałem info, że nie może go być jeszcze w sprzedaży ponieważ jest w dopiero w fazie testów i fizycznie go nie mają... i jest to informacja podobno bezpośrednio od producenta.

Ci którzy podobno już mają 'wystawione' na aukcjach, realnie nie mogą mieć tego na stanie.

Może się coś zmieniło na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Slovak napisał(a):

@gprzesniak, patent na organizer do wiader posiada Detailing Outlaws. Swój organizer używam od kilku lat i nic się z nim nie dzieje.

https://www.detailingoutlaws.de/

Tak , znam ten gadżet ale nie wydam 100 zł , moim zdaniem to przegięcie. Wiem, że jakość Microfiber Madness i towar z Niemiec ale czekam na tańszą alternatywę. Dzięki za pomysł i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Slovak napisał(a):

@gprzesniak, patent na organizer do wiader posiada Detailing Outlaws. Swój organizer używam od kilku lat i nic się z nim nie dzieje.

https://www.detailingoutlaws.de/

Ja mam dwa i potwierdzam - mycie jest wygodniejsze 🙂 Taki bajer, szmajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
53 minuty temu, Domel napisał(a):

PLASTIC COAT by CHEMOTION

Nawet jakbyś chciał to na szrocie nie znajdziesz tak wypłowiałego zderzaka (a sporo testów robiłem z elementów szrotowych) 😆 Musieli czymś ładnie wyjałowić tworzywo tak równo na całej powierzchni..... (zakupy MANGO)   

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, CAR CRAZY napisał(a):

Nawet jakbyś chciał to na szrocie nie znajdziesz tak wypłowiałego zderzaka (a sporo testów robiłem z elementów szrotowych) 😆 Musieli czymś ładnie wyjałowić tworzywo tak równo na całej powierzchni..... (zakupy MANGO)   

Nie no akurat daleko nie musze szukać 😄 Nałoże z chęcia na swoje bo szczególnie uszczelki/gumki na szybach mam fatalne i nawet SolutionFinish wszystkiego nie pokrył ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2022 o 09:35, Grzechu23 napisał(a):

Co do organizatora od WS - nie wiem jak wygląda sprawa na dzień dzisiejszy, ale przed weekendem pytałem się w jednym ze sklepów, który miał całą ofertę WS (tą najnowszą również), dlaczego o dziwo nie ma tego Bucket Hanger.
Dostałem info, że nie może go być jeszcze w sprzedaży ponieważ jest w dopiero w fazie testów i fizycznie go nie mają... i jest to informacja podobno bezpośrednio od producenta.

Ci którzy podobno już mają 'wystawione' na aukcjach, realnie nie mogą mieć tego na stanie.

Może się coś zmieniło na dniach

Coś się na pewno zmieniło:

https://www.pielegnowacauto.pl/work-stuff-bucket-hanger.html?fbclid=PAAabmbeQAFSJ5VFubPpLwmfnWG1jXdm_ZwrQACd9QjwOn5lUh1fhhJ0Q6Wzc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JakubBe napisał(a):

Dzięki za info. Dwa zakupione 😁 w dobrej cenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, JakubBe napisał(a):

Z tego co widze to te WS nie maja dziurek/kieszonek/połeczek na pędzelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Domel napisał(a):

Z tego co widze to te WS nie maja dziurek/kieszonek/połeczek na pędzelki.

Sie weźmie wkrętarkie aku i sie zrobi - sie zatenteguje. Poza tym w cenie amerykańskiego oryginału mam dwa polskie klony i jeszcze kasa została.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.