Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 4.05.2023 o 07:59, DZIADZIA napisał(a):

@ichris pojawi się na kanale szampon, który mnie zmiażdżył

Niestety nie mogę teraz zdradzić przed publikacją, ale....

 

https://www.facebook.com/groups/860279641182987/permalink/1357627704781509/

 

W dniu 4.05.2023 o 10:14, DZIADZIA napisał(a):

@ichris 2 lipca

@DZIADZIA 🙂 Mamy 05.03.2024 Czy zagadka została rozwikłana ? Czy to był jakiś polski produkt ?
Bo czekam już prawie rok na umycie auta tym fantastycznym szamponem 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
@DZIADZIA Mamy 05.03.2024 Czy zagadka została rozwikłana ? Czy to był jakiś polski produkt ?
Bo czekam już prawie rok na umycie auta tym fantastycznym szamponem 



No przecież był już tak dawno, że aż wszyscy zdążyli zapomnieć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.sienkiewicz91 @grechut
Żartuje z tym rocznym niemyciem 😆
Binder Premium Car Shampoo i Neoxal 737 znam, są super.

@Adrian89 @menior
🙂 Dzięki. A to mi umknęło, czyli to był Ma-Fra Maniac Line Ceramic Shampoo.
Szamponik z zabezpieczeniem SiO2 i zrobiony z niego Quick Detailer w jednym produkcie. Ale fest cena 84 zł za pół litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś Neoxal N100? Grzegorz wycofał się z udzielania na forum i jakoś tak przycichło kompletnie o marce. Niestety nie mam do nich zaufania i wolę pierw zapytać tutaj. Może ktoś już kupił i testował? A może znacie coś lepszego w dobrych pieniądzach? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 13:43, imola33 napisał(a):

Ktoś coś Neoxal N100? Grzegorz wycofał się z udzielania na forum i jakoś tak przycichło kompletnie o marce. Niestety nie mam do nich zaufania i wolę pierw zapytać tutaj. Może ktoś już kupił i testował? A może znacie coś lepszego w dobrych pieniądzach? 😉

Kupiłem ten szampon ale drugi raz bym tego nie zrobił. 70 ml na wiadro wody, poślizg nawet spoko, piany brak, nie miałem przyjemności z mycia tym szamponem. Krople po myciu na zdjęciach niżej. W tej cenie chyba wolałbym zaryzykować i kupić Ultracoat Ceramic Soap. 

IMG_5176.jpeg.34a35555b43c4ebff7932b28023fd045.jpeg

IMG_5177.jpeg.c860dd59f0a5141477ede59917cb3e08.jpeg

IMG_5178.jpeg.20e9edff09e6ebee118618e5e5280264.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@imola33  Labocosmetica Semper 😉 tani nie jest ale mega skoncentrowany co rekompensuje cene ale za to piana,poalizg i unikalny zapach to mistrzostwo 😉

To i ja podpytam,znajomy spytal o szampon ktory mozna by uzyc tez i na sloncu ? Wiem ze takie byly ale nie pamietam ktore to byly 🤔

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz ulubiony letni szampon neutralny z unikatowym zapachem i przystępną ceną to...? Spróbowałbym coś nowego
Cleantle Ds2 , Fresso shampoo premium , Fireball pearl.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, piszcie co czym pachnie 😆 często producenci zapach określają jako np. "owocowy", "świeży", "perfumy", albo nie piszą o nim wcale. Znacie jakiś szampon o zapachu wanilii, miodu albo jakieś ciasto/ciastka? Pamiętam, że kiedyś na myjni trafił mi się hydrowosk o miodowym zapachu, coś wspaniałego ❤️ Chyba AG miał waniliowy szampon? Szkoda, że cena bardzo wysoka. Ktoś używał? Zapach z tych delikatnych czy intensywnych? Znacie jakieś inne szampony o nietypowych zapachach? Bananowy ED znam, bardzo przyjemny 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 mam waniliowy Autograph. Dla mnie to nie jest wanilia , bardziej jakiś karmel. Zapach podczas mycia słabo wyczuwalny , czuć miękkość wody. Niby można użyć jako pianę ale mi nawet w stężeniu 1:5 wychodziło mleko. 

Fresso jest bardzo intensywny, przypomina mi któryś z żeli do kąpieli Old Spice 😅 szybko przysycha ale bałaganu nie zostawi. 

Szampony Shiny Garage są dość intensywne i przyjemne. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask karmel mógłby fajnie pachnieć, ale potrzebuję coś intensywnego, bo słabo u mnie z węchem po pandemii - nos mi się do wszystkiego bardzo szybko przyzwyczaja. Kiedyś zielonego carlaba czułem przez całe mycie, a teraz tylko minutę po wlaniu do wiadra 😞 Fresso sobie chyba daruję, perfumy do mnie zbytnio nie przemawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.