Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfgang auto bathe- guma turbo/ stary kaczor donald 😍 

Pinnacle shampoo- ten sam zapach co pinnacle souveran

Adbl cola- tania cola 😅

CG stripper suds- zapach "sukcesu" niczego mi nie przypomina, słabo wyczuwalny, 

DIY incredible suds- winogrona

Dj Born to be mild- winogrona

Ewocar shampoo- pomarańczowa Fanta, korzystam jako piana, bardzo mi się spodobał.

Good stuff neutralny- ciasteczka przy myciu wgl. nie czuć, do tego zero piany, nie lubię go 😉

 

Najbardziej wyczuwalny DIY, czuć go na kilometr 😅

Najlepszy/najprzyjemniejszy wg. mnie Dj i Wolfgang 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 Nie potrafię tego zapachu zdefiniować, ale bardzo go lubię. Przed chwilką porównałem zapachy z butelki Soft99 Creamy i Carpro Reset. DS2 pachnie jakoś tak pomiędzy nimi, ale bardziej w kierunku Softa. Jakby świeże owoce z nutką anyżu?

Fajnie pachnie Sonax 3in1 - coś jakby zielona herbata.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba1 z winogron to mam Carlab, mój ulubiony szampon na ten moment, właśnie przez zapach. Jeszcze czerwony Carlab ma prześwietny zapach. Ewocar mam, ale w ogóle nie czuję zapachu. Aż zaraz pójdę powąchać butlę. Colowy szampon ma też Deturner. Jak pachnie Souveran? JESZCZE nie mam go w swojej kolekcji 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 wez pod uwage koncentracje 😉 Semper dajesz na 10 litrow 15/20 ml,Sonaxa mialem kiedys tego pomaranczowego i o ile pamietam dawalem go 3 x tyle no a piana,poslizg czy zapach........to jak porownac Ferrari do Dacii 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior nie miałem Labocosmetici, ale nie powiem złego słowa na Sonaxa. Jest tak tani, że śmiało można lać 3-4 nakrętki na 15 litrów wody. Bardzo przyjemny poślizg wtedy ma. Piany nie pamiętam, chyba dobrze się pienił, ale nie pamiętam, czy długo się ta piana utrzymywała. Zapach też ma niezgorszy, tylko mało intensywny. Ja akurat mam w butelce 2 litrowej o zapachu "Havana Love". Naprawdę, w tej cenie nie ma i nie będzie nigdy lepszego szamponu. A co do porównania Ferrari vs Dacia... Ferrari nie przewiezie ci nowych mebli z Ikei, a Dacia tak 😉 Więc jeśli kogoś stać na Labo to zapewne jest to topowy szampon, ja natomiast wolę kupić sobie w tej cenie 2-3 inne szampony i zmieniać co mycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 obecnie mam na stanie.....chyba z 20 szamponow(tylko neutralnych 😁) bo to wlasnie dla mnie zabawa i przyjemnosc i akurat na tym nie oszczedzam inaczej wzialbym baniak a tak wole sie bawic 😁 szamponow przerobilem juz chyba z 50 albo i wiecej ale Krol jak dla mnie jest tylko 1......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imola33 Premium sleek z Shiny garage pachnie dal mnie takimi cukierkami lodowymi/miętusami, może akurat podpasuje 🙂 Do tego fajnie się pieni, nie robi bałaganu jak przyschnie i ma nawet ok koncentrację - ja daje 30-40 ml na 10-12 litrów wody. Tylko z tego co widzę po sklepach aktualnie jest zapach kiwi 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiny Garage  Premium sleek fajny szamopnik narazie mój ulubiony a wersji limit editon zapach to bajka .

miałem tez Good Stuff Pure Shamopon ale mi jakos nie siadł 

Teraz narazie po jednym myciu miałem szamponami KiurLab Bubble Fruit oraz Auto Graph Tourmaline Tropical Fruit niestety Auto graph miałem tylko probkę

wypłukiwanie obu na podbnym poziomie , Auto wydaje się ze ma torszke lepszy poslizg , za to kiurlab ladnieszy zapach mniej chemiczny niz Auto graph ale ciagle cos sie tam przebija .

Musze jeszcze porwnac sliskoc SG i KL 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 13:43, imola33 napisał(a):

Ktoś coś Neoxal N100? Grzegorz wycofał się z udzielania na forum i jakoś tak przycichło kompletnie o marce. Niestety nie mam do nich zaufania i wolę pierw zapytać tutaj. Może ktoś już kupił i testował? A może znacie coś lepszego w dobrych pieniądzach? 😉

Zamiast tego użyj Ultracoat Ceramic Soap. Własnie testuję ile myć wytrzyma sam szampon i póki co 3 mycia i nadal jest hydro. Podczas trzeciego mycia celowo potraktowałem go jeszcze kwaśną Aquą APC 1:10. Aqua trochę zaburzyła mu hydro ale o dziwo nadal jest ono na akceptowalnym poziomie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 18:54, imola33 napisał(a):

Pamiętam, że kiedyś na myjni trafił mi się hydrowosk o miodowym zapachu, coś wspaniałego ❤️ 

Carlab ma hydrowosk o zapachu miodowym, dość mocno wyczuwalny przy aplikacji 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał(a):

@xadamx jak go uzywasz? 

Normalnie. Tak jak producent przewidział. Kolega używał również, jako piana i również pozostawiał świetne hydro po sobie. Planuję w późniejszym czasie popróbować go jako wet coat. 

Jeśli nie widziałeś wcześniej popatrz tutaj

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, menior napisał(a):

@xadamx  no wlasnie z opisu troche nie zrozumialem,mam go uzywac zamiast normalnego szamponu czyli standardowo na 10 litrow by bylo 100ml szamponu czy przygotwac jako oddzielny roztwor i zapodac po myciu ? 

Jako zwykły szampon. Ja zazwyczaj rozrabiam sobie 5-6 litrów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakaś opinia o KiurLab Bubble Fruit ? Kończy mi się 5l Cleantle Daily Shampoo2, bardzo fajny szampon ale znudził mi się i kupiłbym coś innego 😄 Zastanawiam się właśnie nad Kiurlabem lub Carlabem zielonym bo też jest fajny. A może Ewocar Neutral Foam Shampoo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.