Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Rafal9304 napisał(a):

Jakaś opinia o KiurLab Bubble Fruit ? Kończy mi się 5l Cleantle Daily Shampoo2, bardzo fajny szampon ale znudził mi się i kupiłbym coś innego 😄 Zastanawiam się właśnie nad Kiurlabem lub Carlabem zielonym bo też jest fajny. A może Ewocar Neutral Foam Shampoo ?


Ja mam zielonego Carlaba i jestem zadowolony, bardzo ładnie pachnie ale słabo się pieni, dla mnie to akurat na plus bo wymycie go trwa dosłownie moment i myślę że dałoby radę na spokojnie wężem ogrodowym go wypłukać, fajnie odtłuszcza lakier i nawet daje rade z odtykaniem. 
Weź sobie 1l na testy a jestem tego pewny że żałować nie będziesz szczególnie ze cena jest śmieszna 😄

@imola33 Tu masz oznaczonego kolejnego zakochańca w tym szamponie który potwierdzi moje słowa 👍

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 tych podanych zdecydowanie CarLab, ogółem to jeden z najlepszych neutralnych szamponów w przystępnych cenach. Pieni się moim zdaniem bardzo dobrze a przy tym łatwo wypłukuje, zapach konkurować może z nim chyba tylko GoodStuff puree shampoo.

Ewocar kompletnie mnie nie kupił, ani to się nie pieni ani nie pachnie ładnie. Kiurlab za to ładnie się pieni ale pachnie tak chemicznie. Pierwsze skojarzenie to były kiedyś takie odświeżacze do kibla w takim kubku co przypominać miał muszle - no to takim cytrusowym, tanim odświeżacze do kibla wali ten kiurlab.

Jakbyś chciał CarLab 5l to daj znać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal9304 Mi Kiurlab Bubble Fruit tak średnio siedzi. Piana bez polotu, z butli zapach moim zdaniem grejpfrutowy, podczas mycia słabo wyczuwalny. Jak skończę bańkę to już raczej do niego nie wrócę. Plus taki, że bardzo szybko się wypłukuje. Zielony Carlab przyjemniejszy. Od siebie polecę Shiny garage sleek premium shampoo, bardzo udany szampon. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.