Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kapselki były już suche. Niestety to co w nich się znajduje rożni się od siebie dosyć znacznie. W jednym kapselku preparat odparował i zostawił cieniutką i kruchą powłokę. Przy skrobaniu pęsetą pokruszyła się od razu - został taki piasek jak na zdjęciu- raczej twardy. Duża część odparowała. 
W drugim kapselku za to taka sytuacja jak wyżej miała miejsce tylko na samym środku, z którego pewnie większość odparowała bądź spłynęła na brzegi. Brzegi natomiast zostały bardziej ścisłą powłoką, również kruszącą się lecz jednak bardziej zwartą.

Wygląda na to, że produkt z Ebay za śmieszną cenę 4$ może być dokładnie tym samym co produkt za ok 10$ lecz dodatkowo rozcieńczonym niestety. 
Pozostaje kupić ponownie na ali z tej samej aukcji co wcześniej 🙂

Screenshot 2018-05-31 13-30-22.jpg

Screenshot 2018-05-31 13-30-30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nakladalem Mr Fix 9H na... Warszawę M20 🙂 okazało się że powłoka mimo naklejki z kodem na inne aplikatory (zamiast kilku cienkich płatków jest jeden, na dodatek krzywo uciety i twardy):

vu50Fpu.jpg

Na szczęście powłoka sama w sobie jest ok - zrobiłem one-step (EX04-06 + czerwony Booski Pad + DA), następnie maszynowo nałożony Poorboy's White White Diamond, mycie IPA i dwie warstwy powłoki:

SYlAIrY.jpg

5VzEao1.jpg

WYCuq1z.jpg

27fUPLI.jpg

Xhj6LtE.jpg

No i finał:

cg5B63l.jpg

lyTUOK1.jpg

Będzie? 🙂 BTW, rozmknińcie przebieg auta - takiej Warszawy to zazdrości Właścicielowi sama Hanna Gronkiewicz-Waltz 😛

GwGnV5D.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 20:24, Strus napisał:

Pany, po jakim czasie należy to to docierać ?

Docierałem i po 10 minutach, dociera się trak samo jak po 3 czy 5 😉 w zasadzie było tak, że nakładałem np. cały bok, to jak zaczynałem go docierać początek leżał nawet dłużej jak 10. Tak jak usłyszałem w anglojęzycznych niezależnych testach Youtuba, równie dobrze można docierać i po 15 czy 20 minutach 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno wywołam burzę ale ta sama powłoka Mrfix jest położona na.... Tesli Model X 🙂 i na pochybel wyznawcom markowych powłok, ta sobie radzi na folii 🙂

Doskonale Was rozumiem że na takie auto należy stosować tylko Zymol i podobnej rangi srodki - bo dużo w tym racji - ale z drugiej strony - skoro ta powłoka sprawuje się naprawdę dobrze to czemu jej nie używać? To tak jak z żelem Sonaxa do opon czy EX04-06 - naprawdę dobre środki w dobrej cenie. 

Osobiście wątpię żeby powłoka podnosiła wartość klasyka (nie mylić z korektą) - nawet jeśli taki Mrfix będzie słabszy od ekstraklasy powłok, tutaj wystarczy że auto wyjedzie na weekend na drogę, potem zostanie splukane pianą aktywną, oszuszone sprężonym powietrzem i wstawione do garażu - to nie jest daily, jeżdżone w upały bądź w zimie. Auto ma dawać frajdę z jazdy, nie ze stania w garażu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest git, wszak interesuje nas działanie. W Toyocie mam dwie warstwy, będzie wiadomo czy jest różnica jak przyjdzie mi ją opłukać, tutaj tylko jedna warstwa, auto użytkowane przez tydzień 😉

Tutaj test zrzutu wody na brudne auto:

Kolejne filmy, auto tylko po opłukaniu aktywną pianą Tenzi, zero szamponu, szmatek, szczotek, rękawic. Wszystkie autostradowe muchy zeszły bez problemu, czyste i błyszczące.

 

 

 

20180604_181953.jpg

20180604_181935.jpg

No i jak przedmówca, na pohybel tym co się śmieją, tutaj to tylko Vectra, warta 10k, a obecnie wygląda na przeciętnym parkingu lepiej niż większość kilkukrotnie droższych samochodów, a to z kolei nie zaprzecza temu, że można go zastosować na te droższe samochody również, sam wrzuciłem dwie warstwy na drugie swoje auto warte kilkukrotnie więcej i też jest git 🙂 jak działa to w czym problem 😉 ani przymusu ani zakazu stosowania nie ma, a to co jest to na pewno frajda z nakładania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położyłem mojego na szyby kilka dni temu. Dzisiaj myłem auto i w zasadzie go tam nie ma 😞

Nałożyłem na krzyż, przetarłem fibrą spryskaną z atomizera po jakiś 3-4 minutach. Dotarłem suchą fibrą. NW na przedniej szybciej po jakimś miesiącu daje milion razy lepszy efekt zrzutu wody. Co poszło nie tak ? Za krótko czekałem z przetarciem ?

Szyby przed aplikacją umyte płynem do szyb i IPA 50/50 z wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem jednak na ali znalazłem jeszcze jedną wersję- czarną to to samo?

w takich samych opakowaniach sprzedawane są też inne powłoki np sikeo, veteran, warwolf, ceramic protective coat  i wiele innych w cenie 2$ i w takim samym opakowaniu jak 9H MrFix co coraz bardziej mnie skłania do dołożenia do czegoś bardziej pewnego bo co to za problem dla chińczyka zrobić milion naklejek z tym samum kodem lub jakąś pulą kodów i liczyć że ktoś nie trafi na 2 takie same numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarną wersję mam zamówioną, zobaczę organoleptycznie czy jest jakaś różnica w zapachu czy docieraniu, podobno jest ulepszona. 

Co do naklejek oryginalności, to tak nie działa. Jako klient końcowy mogłem tylko jeden raz sprawdzić oryginalność produktu. Wklepywany ponownie ten sam numer już nie działał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ronin78 @piotr@sta  Tylko problem jest taki, że na wielu powłokach jest podana inna strona na której mamy sprawdzić oryginalność produktu. Co to za problem dla Chińczyka zapłacić kilka dolców za stworzenie takiej strony dla jego podróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jako klient końcowy mogłem tylko jeden raz sprawdzić oryginalność produktu. Wklepywany ponownie ten sam numer już nie działał. 

Na innym kompie/telefonie sprawdzałeś?

@YOBACK a czy dany numer działa na różnych stronach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr@sta Tego to już nie sprawdzałem 🙂 Ale pewnie nie działa. Chińczyki tak często robią. Jeżeli jest jakiś Anty=Fake Label, to tworzą własne strony na których się sprawdza i wtedy te ich kody oryginalności wszystkie działają. Ale to nie potwierdza w żaden sposób oryginalności. Jeżeli byłoby to sprawdzane na stronie MrFix'a to może byłoby to wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2018 o 20:35, Strus napisał:

Położyłem mojego na szyby kilka dni temu. Dzisiaj myłem auto i w zasadzie go tam nie ma 😞

Nałożyłem na krzyż, przetarłem fibrą spryskaną z atomizera po jakiś 3-4 minutach. Dotarłem suchą fibrą. NW na przedniej szybciej po jakimś miesiącu daje milion razy lepszy efekt zrzutu wody. Co poszło nie tak ? Za krótko czekałem z przetarciem ?

Szyby przed aplikacją umyte płynem do szyb i IPA 50/50 z wodą

Ile dni minęło od aplikacji? powłoka miała wcześniej styczność z wodą ? Ja dzisiaj 1 płukanie samą wodą na bez dotyku 10 dni po aplikacji i wszystko kropelkuje jak szalone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszła chyba kolejna wersja podróby. Litery nie są chromowane tylko białe w dodatku napis się urywa i wogóle nadruk jest trochę inny. Aplikator i chusteczki natomiast jak w oryginalnej wersji z zdrapką. Do czego to doszło, chińczyk podrabia chińczyka xD Tak czy inaczej nadal mam zamiar to wrzucić na felgi. 

 

8glH1jp.jpg

LS7V24Y.jpg

0SNREet.jpg

E8qv9rh.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem się okazuje, że kładziecie sealant(bo jest jakaś podróbka) w płynie za 30 zł i po 4 miesiącach nie ma nic. To już nie wiem czy nie lepiej kłaść sobie jakiś zimowy wosk albo Tac System Moonlight, gdzie wychodzi aplikacja 10 zł, a efekt look/kropelek gwarantowany 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.