Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Domel napisał:

szczerze... na **# to kupować ? warte to coś, że takie zainteresowanie tym ? dunno

Nie znam się więc zapytam do tego "na **# to kupować" , czy sealanty też tak krystalizują? Czy to może nie wszystkim na rękę, że taki produkt jest opisywany w dziale ;)? 

20180603_091715.jpg.03db97ea8bf6096953a1314853ef6cc9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co się spinać, chciałem to kupiłem a że przyszła jakaś podróbka to trudno się mówi 😄 Jak zniknie po 4 tygodniach nie będę płakał, sobie popracuje z alusami w weekendową nudę i dla mnie to sie liczy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20zł to bardziej ta podejrzane wersje, niby oryginał ze zdrapką wychodzi 30-35zł. Uważam że to i tak jest śmieszna cena jak na ten produkt, który o dziwo zachowuje się podobnie jak ten TAC System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Arkeolowy napisał:

@Ronin78 nie uważasz, że to lepiej sobie radzi jak ten Mr fix?

Odpowiem na to pytanie kiedy będę mył Toyotę, mam tam tak jak należy dwie warstwy MrFixa. Co do reszty wypowiedzi, faktyczny koszt zabezpieczenia MrFixem to z moich przynajmniej doświadczeń dwie butelki, trzeba nałożyć dwukrotnie więc kręcimy się w okolicy 60zł za auto co jak na chińskie realia nie jest znowu tak tanio 😉 lubię rozmowy z argumentami więc też to nagram, póki co jednak auto czyste i przejrzyste 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ronin78 napisał:

faktyczny koszt zabezpieczenia MrFixem to z moich przynajmniej doświadczeń dwie butelki, trzeba nałożyć dwukrotnie więc kręcimy się w okolicy 60zł za auto co jak na chińskie realia nie jest znowu tak tanio 😉

Z tymi 2 butelkami to trochę pojechałeś, normalne zużycie to około 8ml max 1 warstwa na średniej wielkości auto. Nakładanie 4x więcej produktu nic nam nie daje poza tym, że po prostu więcej produktu ścieramy mikrofibra.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zibi-M napisał:

Z tymi 2 butelkami to trochę pojechałeś, normalne zużycie to około 8ml max 1 warstwa na średniej wielkości auto. Nakładanie 4x więcej produktu nic nam nie daje poza tym, że po prostu więcej produktu ścieramy mikrofibra.

Na ten moment mam ciut większe auta, produkt nakładam też na szyby, inaczej nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BROWAReq napisał:

Ja nałożyłem na dwa auta wraz z szybami i jeszcze zostało w butelce 🙂 Jedno mniejsze i jedno większe - Fiat Bravo I i Peugeot 407SW.

 

No nie mam pojęcia jak Wy to nakładacie, tym bardziej dobrze że roztrwaniam taniego MrFixa a nie jakiś drogi produkt 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, powalla napisał:

Za  66zł  jest Cquartz 3,0  i trzyma pewnie rok , bo nie sądzę żeby był gorszy niż CqUK. 

Słowo-klucz: '' pewnie ''. 

Jakkolwiek nie neguję innych powłok, tak irytuje mnie fakt że każda inna powłoka, wspomagana reloadami itp jest świetna, zaś taki Mrfix zostawi ony sam sobie na lakierze od razu jest zły 😕 dajmy mu czas, zobaczymy jak się zachowa za miesiąc, dwa, trzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 zaś taki Mrfix zostawi ony sam sobie na lakierze od razu jest zły 

nie jest zły że jest tani a dla tego że jest nie pewny zostały w temacie przedstawione 2 mrfix-y - ten twardniejacy i ten nie twardniejący ale nie ma pewności że każde twardniejące to jest oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kudlaty86 napisał:

Za to skład markowych powłok jest wszystkim doskonale znany emoji3.png

Wystarczy poprosić o karte charakterystyki, nie mam nic do tanich powłok, może to być hit jak kiedyś fusso 🙂
Jednak moja wersja fixa, po nałożeniu odwaliła kaszane i na czarnym uni narobiły sie oczka, ala rozlane paliwo tylko dosyc małe, ściągałem finishem bez problemu, jednak niesmak pozostał, a samą powłoke odłozyłem na półkę biorąc w łapy pure-a 😉
Możliwe że nie polubił się z essencem
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kudlaty86 napisał:

Za to skład markowych powłok jest wszystkim doskonale znany emoji3.png

Tak, musi byc podany. Jest to obowiazek producenta. 

Taki MrFix nie ma takiej karty, producent jest nieznany. I najprawdopodobniej zawiera rakotworcze badziewie, ktore na rynku europejskim sa zakazane. Ta chinska chemia nie podlega zadneej kontroli, a co niektorzy nakladaja MrFixa i nie majac nawet rekawiczek ochronnych...Ja klade powloki w masce z filtrami weglowymi i rekawiczkach, ale jak kto lubi...🤣

W DE byla faza na MrFixa jakos jesienia 2017. Kladli to na potege, facebook huczal od pozytywnych opinii. A po 3-4 miesiacach wielu umarla ta powloka i zrobilo sie spokojniej. 🙂

Teraz Polska, potem moze inne kraje... 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
43 minuty temu, Hubee napisał:

Tak, musi byc podany. Jest to obowiazek producenta.

Gdyby tak było, każdy znałby skład każdego produktu, a to jedna z największych tajemnic producentów. Obowiązkowe podanie składników obowiązuje jedynie w stosunku do kosmetyków do ciała.

 

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

Wystarczy poprosić o karte charakterystyki

Z niej dowiesz się jedynie o tych składnikach, które są w określony sposób niebezpieczne. O pozostałych, których czasami jest 99,99% całości, nie będzie nawet wzmianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem na myśli to co kolega kecav

I żeby była jasność nie stoję twardo po żadnej ze stron. Z jednej dobrze, że ludzie testują różne produkty (nie tylko te z najwyższej półki cenowej ), z drugiej nie uważam aby to była aż tak ekonomiczna opcja, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, kto po prostu czerpie przyjemność z miziania słoneczkiem po lakierze

Ja to nawet na powłokę wosk co jakiś czas nakładałem, bo po prostu to lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.