Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Miły Pan Chińczyk z tej aukcji https://www.ebay.com/itm/2018-NEW-9H-MR-FIX-ORIGINAL-SUPER-CERAMIC-CAR-COATING-HIGH-QUALITY-As-Seen-On-TV/332619287571?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649 doskonale zadbał o moje zdrowie psychiczne - żebym się nie stresował czy mam zdrapkę czy nie mam, czy przejdzie weryfikację czy też nie, wysłał w worku bez kartona, cóż za troska, normalnie łzy wzruszenia zalały mi oczy...

 

qTgiEGml.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Arkadio_Gdansk napisał:

Czy ktos ma link do ali z oryginalem?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Bylo juz pare razy. Poszukaj 

@Speedo nie stresuj sie bo jak na razie to nikt nie udowodnił ze sa jakies podróbki. Nie ma tez zadnych dowodów ze te z kodem sa lepsze niz te bez 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fyox napisał:

a kilka kropel MR fix 9H na korek wylałem i zrobiło się twarde szkiełko.

potwierdzam! dodatkowo bawełniane ściereczki po aplikacji zrobiły się mega sztywne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi się trafiła sztuka bez naklejki.

Porównując do pierwszej flaszki zapach ten sam, konsystencja ta sama.. Jak patrzyłem na feedbacki to szukałem z naklejką - no niestety do mnie przyszła bez.

P.S. na Seacie nałożona miesiąc temu - ubytków nie widać, kropelkuje dalej fajnie (dół drzwi też), lakier śliski nawet czuć z jaką łatwością gołębie bobki schodzą z lakieru, w wycieraniu także - fibra aż się ślizga - lakier nie jest tępy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - niestety jest różnica w wersjach ze zdrapką i bez. Mam obydwie wersje i sprawa wygląda tak:

- pudełka różnią się napisami(po lewej zawsze wersja ze zdrapką):

4jZCgcgh.jpg

gqKTBjsh.jpg

- różnią się także wielkością - ze zdrapką jest trochę węższe - jakieś 0,5cm:

rRzvUW9h.jpg

- zawartość opakowania identyczna tj instrukcja, buteleczka ściereczki i gąbki do nakładania - ta ze zdrapką mniejsza, ale grubsza warstwa czarnej gąbki:

M4tEViRh.jpg

- ściereczki do nakładania też są inne, w wersji ze zdrpaką jest ich także więcej:

sCOnheIh.jpg?1

- same buteleczki wyglądają podobnie, jednak ciecz w wersji ze zdrapką bardziej się pieni po wstrząśnięciu:

b2NuK0Rh.jpg

- różnią się dozownikiem, a także zapachem cieczy w środku:

dG8Qqvth.jpg

- zrobiłem krótki test do kapsli(po jedynym słusznym napoju ;)) nakapałem po kilka kropel każdej wersji:

sC4a48ih.jpg

PXgJCmeh.jpg

- po 30min już widać różnicę - wersja bez zdrapki wyparowała i w kapslu w zasadzie nic nie ma. Wersja ze zdrapką zrobiła się twardsza i jak zacząłem gmerać w niej śrubokrętem, to się kruszyła:

5Fe7fFch.jpg

I7xYiIsh.jpg

ZFkQY5Bh.jpg

Wniosek z tego taki, że te bez naklejki, to z dużą dozą prawdopodobieństwa są podróbki :/

Jutro lub w czwartek zrobię update jak się sprawy dalej mają i co zostało w kapslach.

  • Lubię to 6
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja skomplikuje sprawę mam opakowanie takie jak to po prawej "bez zdrapki" w środku gąbeczkę jak "z zdrapką" ściereczki jak bez naklejki oraz mam zdrapkę na opakowaniu po lewej stronie. Położyłem ją w weekend na auto czekam na deszcz, lakier śliski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@towi 50/50 na feedbackach widać, że jest zdrapka, ale na niektórych widać, że różnią się gąbką i tą szmatką do nakładania - teraz, to grom wie możliwe, że to nie ma znaczenia, a wyznacznikiem jest zdrapka, ale też nie dam sobie ręki uciąć ;) - najlepiej przetestować na przykładzie tych kilku kropel - czy zaschnie czy wyparuje - o ile to jest miarodajny test :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mr fixa na dachu, na masce CQ UK (oba nakladanez miesiac temu, samochod przybrudzony itd) to dzisiaj w deszczu dach potrafił ładniej kropelkowac  niż CQ UK :D koło wekendu bede myl to postaram sie nagrac filmidło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nie ma się co z nimi pierdzielić i zakładać spór jak nie ma zdrapki. Zwłaszcza jeśli wygląda to tak jak przedstawił krzygaj.

Już wczoraj na którejś grupie detailingowej zagranicznej na FB wrzucał filmik o Fixie, że to gówno, nie twardnieje itp. Jak widać możliwe że miał Fake'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update testu:

- dzisiaj wyglądało to tak, że w kapslu bez zdrapki nic nie było, natomiast w wersji ze zdrapką utworzyła się jakby soczewką czy coś takiego - w każdym bądź razie powłoka nie wyparowała tylko stwardniała:

Nt4VJBVh.jpg

9vGfvByh.jpg

- wyjąłem to ostrożnie na rękę

PlGkFc0h.jpg

- oczywiście po naciśnięciu skruszyło się

jMiM8Juh.jpg

Generalnie widać, że ta wersja z nalepką nie była podróbką, tylko po zostawieniu na lakierze stworzy dodatkową warstwę.

Wniosek z tego jest taki, że przed przystąpieniem do prac warto sprawdzić czy to nie "fake" by potem nie być rozczarowanym.

@Malwin41 - może na pierwszej stronie warto dodać linki do sprawdzonych sprzedawców?

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.