Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

Ronin78 dobre porownanie..... Co jak co ale wam powiem czym by ten Mr fix nie byl to w cenie ok 20 zł (z wysyłką ) nawet niech posiedzi miesiąc to krzywdy nie ma. Sam zamówiłem buteleczkę dla zabawy, zobaczymy jak przyjdzie to zrobi się test z Cquartz UK i innymi ..... Ciekaw jestem. Nie chodzi o cene bo niektórzy chyba ze względu na koszta od razu skreślają ten produkt... Przepasc cenowa do powłok/sealantow 30 ml jest kolosalna. Nie moge się doczekać tej flaszki

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze po pewnym czasie każda powłoka zacznie się degradować i najszybciej ten proces będzie zauważalny na elementach poziomych jak maska lub dach.

 

W związku z powyższym mam pytanie czy są jakieś środki nie ścierne, które potrafią usunąć pozostałości powłoki z drzwi i tym podobnych elementów przed ponownym nałożeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tommy Lee napisał:

Można auto suszyć wodą 👍. Zapisz stan licznika i za jakiś czas wrzuć jak możesz mały update bo wygląda to na prawdę obiecująco.

Myślę, że lekko można przyjąć 115.000km jako przebieg kiedy została nałożona, zrobiłem Kraków, dla mnie 2x200km, do tego kilka razy Rzeszów po 60km więc jak piszę 115.000km lekko. Data nałożenia 2 czerwiec, roku nie piszę, bo produkt przecież nie ma prawa do przyszłego roku wytrzymać 😉 

13 godzin temu, vangsta napisał:

@Tommy Lee tylko czekać jak ktoś zaraz.pociśnie że to nie detailing bo detailingowe suszenie to tylko ekskluzywnym Fluffy Dryer'em a nie pospolitą wodą którą każdy ma 🙂

Żeby chociaż była destylowana 😄

12 godzin temu, powalla napisał:

Tylko który dokładnie produkt, bo już ze 3 lub 4 różne produkty z taką nazwą się pojawiły 😜

Zamówiłem tutaj: https://pl.aliexpress.com/item/Anti-Scratch-Auto-Ceramic-Glass-Coat-Liquid-Hydrophobic-Paint-Care-Polish-Super-Detailing-For-Car-Styling/32845196261.html?spm=2114.13010708.0.0.f6725c0fJKLcVd i wcale nie byłem przekonany, że to oryginał 😉

9 godzin temu, RafalB napisał:

Ronin78 dobre porownanie..... Sam zamówiłem buteleczkę dla zabawy, zobaczymy jak przyjdzie to zrobi się test z Cquartz UK i innymi ..... Ciekaw jestem. Nie chodzi o cene bo niektórzy chyba ze względu na koszta od razu skreślają ten produkt...

Może dużo zależy od nakładania, ja jechałem na bogato, jedna butelka na raz na całe  auto i po 12h od nałożenia pierwszej powłoki wjechała druga (tutaj czułem jakby lakier magnesem chłoną powłokę, być może wynik tego, że zamiast oryginalnej ściereczki wziąłem do nakładania białe czyściwo 😉  poszło jej wtedy więcej jak za pierwszym razem).

Reasumując dotychczasową wiedzę i efekt, nie żałuję ani grosza wydanego na MrFix'a. Ptasie bobki i muchy z maski zlatują jak płatki śniegu pod karcherem, jakaś tam radocha z nakładania jest, no i przede wszystkim dla mnie coś nowego i jakby nie było dzięki temu pierwszy raz w życiu, po umyciu osuszyłem auto wodą. Nie czuję żebym zmarnował czas i pieniądze 😉 

34985166_2081837538751304_2200618079988219904_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vangstaOt, taka ciekawostka. W filmie pokazana płyta indukcyjna ale opowiada także o tym, jak nakładał na auta i co się wtedy działo. Chciałem sobie to zamówić ale po tylu relacjach, różnych opakowaniach i możliwej niepowtarzalności produktu, jakoś już mi przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devilsky głównym problemem jest to że nigdy nie wiadomo na którą powłokę trafisz 😕 stąd ciężko jednoznacznie testować tę powłokę. 

Z tym Mrfix jest trochę jak z Sonax'em Polymer Netshield - w moim mniemaniu mocno niedoceniony produkt, o porównywalnych parametrach względem konkurencji. Cóż, marketing... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vangsta napisał:

@devilsky głównym problemem jest to że nigdy nie wiadomo na którą powłokę trafisz 😕 stąd ciężko jednoznacznie testować tę powłokę. 

Z tym Mrfix jest trochę jak z Sonax'em Polymer Netshield - w moim mniemaniu mocno nieoceniony produkt, o porównywalnych parametrach względem konkurencji. Cóż, marketing... 

Dokładnie o to mi chodzi. Zamówię jedną sztukę, będzie się mazać, zamówię drugą, nie będzie schła, zamówię trzecią, zniknie po miesiącu albo porobi mi jakieś cuda na lakierze, bo skład jest inny, bo chińczyk za mało ryżu zjadł lub się pomylił po 345 godzinach pracy bez przerwy. I wyjdzie mi wtedy normalny koszt powłoki ze stratą łącznie 3 miesięcy oczekiwania na przesyłkę. Tak średnio bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@devilsky ogólnie ciężko znaleźć złoty środek - test dlugodystansowy Crystal Serum wykonany przez jedno studio dowiódł że powłoka za kilkaset zł poddała się po... miesiącu 😕

Jakkolwiek ciężko jednoznacznie określić czy Mrfix jest twardy czy nie - trzeba mu przyznać że od półtora miesiąca myjemy Audi wyłącznie pianą aktywną i wodą zdemineralizowaną i domywanie jest na naprawdę dobrym poziomie - ani raz nie tknąłem go gąbką i fibrą - stąd pośredni wpływ powłoki na rysowanie lakieru jest 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony testem na youtubie  (kanał SwagTV) i opiniami  z tej strony zakupiłem

 

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-30ML-9H-Car-hardness-super-hydrophobic-Glass-Coating-Car-Liquid-ceramic-Coat-Auto-Paint/32862286377.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.536a4c4dXbTKpy

 

Zapewne otrzymam do końca lipca

 

W komentarzach sa zdjęcia umieszczane nawet przez rodaków i jest naklejka. Nie wiem czy to oryginał czy nie ale sugerowałem sie że sklep ma ponad 1600 zamowień, opinie 4,9 i 167 dobrych komentarzy. Pytanie tylko czy to komentarze po otrzymaniu towaru czy juz po przetestowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że takie oszczędzanie to właśnie pchanie się w coraz gorszej jakości produkt. Ja za swojego MrFixa płaciłem prawie 3 dolce więcej, w obliczu wielu opinii o podróbkach (czytaj rozcieńczonych powłokach) kupowanie jak najtaniej jest wielce ryzykowne, oszczędzasz raptem 10 zł na butelce, a efekt może być nie zadowalający. Nie mam na to dowodów i życzę jak najlepiej jednak to czysta logika, im taniej tym trudniej o jakość oryginału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop

Ostatnio natknąłem się na taki wątek na DW, w skrócie powłoka zaaplikowana została w słoneczny dzień, pozostawiona na godz, skończyło się na wet sandingu... Nie wspomniana jest nazwa MrFix ale mowa jest o taniej powłoce z ebay w niebieskich butelkach... 😉

Ja czekam na swoją już ponad miesiąc, coś długo, późniejsze zakupy zaczynają przychodzić, a MrFix wisi....

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=406075

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojciechch  Ktoś mocno udany 😄 Zaaplikował dość grubą warstwę powłoki, pozostawił na godzinę w pełnym słońcu i chciał docierać 😄 

 

Auto warte 90 tyś PLN i nakłada powłokę za grosze z ebaya 😄 

 

Ratuje go tylko nick - Mariusz, czyli prawdopodobnie polak, a my to mamy we krwi 🤣

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.