Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej serii mikrofibry 40/40 są niezwykle popularne i za tą kasę naprawdę rewelacyjne. Sam posiadam i sobie chwalę podobnie jak inni użytkownicy. Ręcznika jeszcze nie używałem ale jest to to samo co fibra do polerowania ale większych rozmiarów. Wypróbuję go w tygodniu, to zobaczę jak się spisuje. Mam nadzieję że mnie nie zawiedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie to trochę dziwi, bo mam dwie fibry 40x40 a jakiś czas temu kupiłem tą większą, ale jeszcze nie miałem okazji jej używać i się trochę zdziwiłem. Małe chłoną wodę jak głupie. No nic, się okaże może i jutro jak podjadę się umyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda że nie napisałeś już po użyciu że jest mega beznadziejny to bym go przynajmniej nie kupił a tak to pewnie skończy jako szmata do garażu, wg mnie jest kiepski.

 

Mam nadzieję że nie skończy jako szmata do podłogi :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ogolnie szuranie mikrofibrą po lakierze najlepiej ograniczyć do minimum

Dużo się w tym temacie pisze , aby przykładać ręcznik a nie przeciągać.

I jest kilka takich stwierdzeń jw.

Jak to się ma do QD ? przecież po aplikacji trzeba je spolerować/zetrzeć mf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny ręcznik jak ten i w czasie pierwszego użycia spruł się na jednym boku, tzn. przy próbie strzepnięcia. Był to pierwszy ręcznik jaki kupiłem i okazał się całkowitym niewypałem.

Lepszy i bardziej trwały jest Water Wizzard, używałem go przez około rok i nic sie z ni nie działo, nie strzępił się jak ten poprzedni i lepiej wchłaniał wodę

http://temachem.sklep.pl/opis/2314904/w ... x76cm.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszej zabawie z Gyeonem Soft Dryerem, naprawde dobry recznik auto kombii bez problemu i zajakniecia mysle ze jeszcze jedno by oblecial. Dzis dla porownania wycierałem auto starym dobrym fluffym no to po jeszcze raz musialem wspomoc sie waflem zeby bylo idealnie.

 

Czyli Soft Dryer polecam, pewnie nic wiecej juz nie bede testowac bo czaje sie powoli na Makite i wtedy nic wiecej nie bedzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna ciekawostka i dygresja - moja małżonka jest na jakimś forum zajmującym się przede wszystkim dbaniem o włosy i tam napisano że bardzo dobrze się je suszy mikrofibrami do osuszania samochodów. Od 3 miesięcy używa po uprzednim podprowadzeniu mi CG Mammoth i jest z niego bardzo zadowolona :). Próbowała też Gyeonem Soft Dryer, zwykłego Fluffiego i Microfiber Madness Waverider i powiedziała że do Mamoth'a nic się nie umywa. Po prostu po spróbowaniu go już u niej został. I moim zdaniem jeżeli chodzi o osuszanie auta to z tych co wymieniłem też jest Nr 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.