Skocz do zawartości

Czym wycierać do sucha ?


sq2jul

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem ciekawy jak to działa, szczególnie ze słabym (małej pojemności) kompresorem. W Castoramie widziałem taki pistolet za 40 zł i w dodatku jest cały metalowy. Niestety nie mają go na stronie aby pokazać. Bo ten z Metabo wygląda trochę plastikowo. Z czego to jest zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem Metabo na alledrogo - 62 złocisze plus wysyłka - są do kupienia.

Wystarczy tylko zaopatrzyć się w inną końcówkę/dyszę, bo ta z kompletu służy bardziej do przedmuchiwania.

 

Nie wiem, czy link mogę wrzucić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, no to w takim razie znalazłem sklep, gdzie jest za 66,12 plus koszt wysyłki.

4 złotóweczki drożej, ale już mamy z dyszą Venturiego.

 

Mam nadzieję, że teraz o taki właśnie chodzi :)

 

Linki, jeśli będą przeszkadzały, to oczywiście przepraszam i do usunięcia.

 

http://www.narzedziax.pl/pneumatyczny-p ... -5218.html

 

http://www.youshop.pl/metabo-pistolet-w ... y-bps-470/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał z was ktoś tego dużego fluffiego ? Od wax paradise , żółtego ?

oprócz rozmiaru i koloru czymś się różni od niebieskiego ?

 

Używam Big Fluffy Dryer (102cm x 64cm). W sam raz na ściągnięcie wody z Aurisa po myciu. Ma dużą chłonność, szybko schnie, jest dość puszysty i bardzo miękki. O różnicach się nie wypowiem, bo nie mam innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin, ja mam żółtego od waxa i niebieskiego. Żółty troszkę mnie chłonie i jest cieńszy. Porównuje go do flauffiego, którego mam już dwa lata ;) Żeby nie było, żółtek nie jest zły, ja go raczej używam jako pomocniczy ręcznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie szukałem dzielnie ale nie znalazłem opini na temat suszenia samochodu ściągaczką do wody :?

 

na allegro znalazłem jakąś hydro flexi za 20 zł, to w sumie nie dużo :D

 

co o tym sądzicie ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomocy. Kupiłem gyeon terry towell. po umyciu auta gold classem (wczesniej zero wosku i zadnych ochron) scierka zostawia olbrzymia ilosc wody. auto suszylem około godziny 18. moze to przez temperature ? czytam w opisie sciereczki ze jest ona do polerki a nie osuszania. odstawilem auto to garazu zeby wyschlo ( licze sie z zaciekami) i planuje rano potraktowac go PB QD +. co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem kiedyś GC i wg. mnie po nim było mniej water spotów niż po innych szamponach, w każdym razie QD powinien sobie poradzić z nimi i nie tragedii nie będzie. Na szybko możesz kupić w markecie Jana Niezbędnego do podłóg i nim spróbować osuszyć auto (przyklepywać, nie trzeć), był tu kiedyś polecany jako alternatywa dla Fluffiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.