Skocz do zawartości

Branża detailingowa pomaga Tosi stanąć na nogi.


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć,
żyjemy w świecie w którym życie wielu osób zależy od pomocy finansowej innych.
Często państwo nie refunduje operacji, zabiegów które mogą pomóc.
Najboleśniejsze dla nas jest jak chorują dzieci. Jednym z wielu takich przypadków jest choroba Tosi.
Dziewczynka urodziła się z szeregiem wad genetycznych – agenezją kości krzyżowej i guzicznej z jednoczesną hiperplazją ostatnich trzonów lędźwiowych.
W całej Polsce organizowane jest sporo akcji mających na celu uzbieranie pieniędzy na sfinansowanie operacji stawiających małą na nogi.
Do akcji  przyłączyły się firmy Flex Elektronarzędzia oraz MXNowicki.
Ja ze swojej strony również zdecydowałem sie na pomoc dziewczynce.
Zorganizowałem szkolenie z którego cały dochód przeznaczę na Tosię. Uzbierałem 1300zł.
Na swoim fb przeprowadziłem relacje oraz opisałem całą akcję.


Wkrótce odbędzie sie kolejna akcja. Szukamy aut w których przeprowadzimy zabiegi detailingowe. Warunki lokalowe pozwalają nam na zrobienie ok 6 samochodów. Jeśli znajdziemy tylu klientów, będe potrzebował rąk do pracy. Pieniądze zarobione w ten sposób w całości przeznaczymy na Tosię.

Kolejny pomysł to sprzedaż swoich kosmetyków między innymi wygranych w ostatnich konkursach. Wraz z przyjaciółmi z forum, przygotujemy zestawy chemii i przekażemy je na aukcje internetowe.
Informacje o każdym pomyśle będę publikował w tym temacie.

Jeżeli ktoś z Was chciałby pomóc indywidualnie to zachęcam do wpłat na poniższe dane.

tosia.jpg.c8b35def95e9d91142e19e2fd7e9fe50.jpg


Kolejna prośba skierowana jest do partnerów forum. Jeśli w jakikolwiek sposób chcielibyście się dołączyć do akcji to proszę o informację w tym temacie. W miarę swoich możliwości wszelkie działanie skoordynuję.

Na koniec krótkie podsumowanie zbiórki. 
Koszt operacji to ok 1mnl zł do tego dochodzi koszt przelotów i półrocznego pobytu dziewczynki oraz jej mamy na Florydzie.
Brakuje nam ok 400tyś zł. Termin to połowa maja.
Wierzę, że pokażemy co potrafimy i wspólnie przyczynimy się do postawienia Antosi na nogi.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ode mnie tez Cegiełka poleciała ale nie był bym sobą jak bym tez cos nie dorzucił. I tak jak rozmawialiśmy @AreK ode mnie taki zestaw. Zachęcam ze swojej strony wszystkich do Pomocy każda złotówka sie przyda

received_1604759716280695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@paperson, póki co zróbmy listę chętnych osób. Powiedzmy po tygodniu poproszę Was o wysłanie chemii do mnie.
Wtedy postaram się podzielić to na zestawy i wrzucę ogłoszenie. Tak będzie ok?
Może zrobimy licytacje na forum, bez pośrednictwa portali aukcyjnych.
Pod każdą licytację, gdy otrzymam przelew, wrzucę screen z dowodem wpłaty na fundację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Bardzo chętnie pomogę . Wpłaciłem już na akcję u MX ale wpłacę i teraz . Nie jestem w stanie nic oddać z mojego arsenału bo nie ma mnie w domu , Austria . Co do akcji super :good:Warto pomagać bo nie wiadomo co każdego z nas czeka :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rozpieszczacie mnie! Dziś dotarły kolejne paczki.

Dziękuję @BiałyGTi @Domel @marco80

5a8c01fb247d0_vvascxz(1z1).jpg.c90f5dbf6e53f165b98a1b545e6b7901.jpg


Czy Wy powoli upatrujecie sobie kosmetyki które chcielibyście mieć u siebie?

Wkrótce ruszamy z licytacjami.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.