Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, norti napisał(a):

Ale jako rinseless 1:200 czy już po jako qd 1:20 ? 🙂

Chyba jako QD 1:20. Na forum carpro czytałem o tym kilka razy. Kiedyś nawet próbowałem i było ok. Oczywiście trwałość żadna, tylko od mycia do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2023 o 16:35, przemas.p napisał(a):

Używam Gyeon Ceramic Detailer cały czas .Łatwa aplikacja , szkło i zapach . Super śliskość i hydroemoji6.png

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Mam to samo, głównie Gyeon Ceramic Detailer. Rewelacyjny jest. Czasami FW Botox bo super zapach. Na autach firmowych znowu ADBL Ceramic QD bo leży bańka 5L i trzeba ją skończyć 😜

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, głównie Gyeon Ceramic Detailer. Rewelacyjny jest. Czasami FW Botox bo super zapach. Na autach firmowych znowu ADBL Ceramic QD bo leży bańka 5L i trzeba ją skończyć 
Botox też stoi na półce .
Siadł mi również Perfecta 2.0 od Labocosmetica. Fajny zapach , dużo lżejszy od botox, lajtowa aplikacja i fajnie szkli.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p Perfecta ten normalny czy sio2? 
Ten normalny 2.0
Nabiera efektu z czasem , trwałość zerowa ale to qd więc whatever. Minusem jest to że musiałem przelać bo żaden trigger nie siedzi na butelce, nawet ich własny , każdy leje.
Następna będzie Perfecta sio2 bo podobno też jest fajna.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 12:59, CAR CRAZY napisał(a):

Hydrowosk i inne Wetcoat-y także powinno się aplikować na czysty lakier, po bezdotyku faktycznie w osuszaniu trochę pomoże ale robimy "kanapkę z brudu i polimerów"

Chyba najlepiej się zaopatrzyć w dmuchawę albo jechać na bezdotyk z dmuchawą plus wcześniej nałożenie i spłukanie Koch PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 7.04.2023 o 22:43, Moniak Lord Masło napisał(a):

Ads Bio nano pro v2 można dać na cancoat'a evo, czy zamuli ? A drugie pytanko jak rozrabiacie koncentrat ads żeby dawał najlepszy rezultat ?

Nie zamuli, podbije hydro i szkło oraz śliskość

 

Rozcieńczenie standardowe to 1:10 wtedy właściwości ma najlepsze, ale jeżeli chcesz aplikować na ciemny lakier "na sucho" w chłodny dzień to wtedy można rozcieńczyć trochę mocniej. Przy jasnych lakierach czy to na sucho czy na mokro idzie bez problemu.

 

 

 

@polll To QD które w sumie nie jest robione z myślą o max trwałości ale i tak  szczególnie na lakierze bez LSP leży naprawdę fajnie  😎

@pablo15005 @polll  Do aplikacji trzeba odpowiednio podejść: 

- jasny lakier : w sumie nie ma znaczenia czy na mokro czy na sucho : idzie przyjemnie

- ciemny lakier jeżeli chcemy koniecznie na sucho to warto robić to w cieplejszy dzień i nie przesadzać z ilością

-ciemny lakier: jeżeli chcemy miec bezproblemowo to podczas osuszania, a jak na suchy lakier to rozprowadzenie po lakierze wilgotną fibra i drugą po chwili lekkie zebranie wilgoci wtedy zapominamy o smużeniu 

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
3 godziny temu, polll napisał(a):

@CAR CRAZY a czy testowaliście bio nano jako osuszacz po norinsie :)??

Tak oczywiście, spisuje się tak jak powinien

@Radu5 w zalezności jaką wersję weźmiesz :

500ml - gotowy do użycia

100ml - koncentrat (jest też w opisie i tytule że to koncentrat) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.