Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

@grechut Malo. Dwa do trzech strzałów na element. Jak to nie jest twój jedyny qdek to będziesz miał latami. Mój się skończył po trzech a był podstawowym qd do auta mojej małżonki. Drugi już stoi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator

Ofkors, skończyłby mi się pewnie dużo później niż Tobie, ale jak pewnie każdy detailoholik, mam już 4 inne QDki po 1l każdy ( no AG Shapphire ma 750ml ) i tutaj jeszcze szukam czegoś, coby przetestować na aucie 😛 Dlatego zastanawiam się nad mniejszą pojemnością ( dostępna na allegro jest pojemność 70ml ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tedek564 napisał(a):

Pytanie. czy chemotion Quick detailer nie działa źle jakos źle na wosk od funky witch hypnotic icon? Pasuje do tego wosku i zabezpiecza go?

Generalnie żaden z QD nie będzie działał jakoś destrukcyjnie na wosk - pod warunkiem, że nie jest to QD o silnych właściwościach czyszczących, lub kwaśny. Generalnie najlepiej dopasowywać QD pod wosk - na wosk bazujący na składnikach naturalnych (czyli carnauba, montana) najkorzystniej jest stosować QD oparty na podobnych składnikach - carnauba w QD (co prawda w niewielkim procentowym udziale składu) zawsze trochę uzupełni bazowy wosk. QD Chemotion to syntetyk, ale nie mający jakiegoś specjalnego wpływu na zabezpieczenie bazowe - dlatego nie wyrządzi krzywdy FW Hypnotic Icon, jednak nie odbuduje też ubytków carnauby. Z drugiej jednak strony woskowanie auta to fun i odprężenie - a w przypadku wosku opartego na składnikach naturalnych bez sensu jest sztuczne utrwalanie tego wosku przez miesiące. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer

Sorry, nie widziałem powiadomienia. 

Pisałem bezpośrednio do prostaffa. Produkt w wersji v2 ma być dostępny w lutym. 

Cytuje Dzień dobry, czekamy na dostawę . Produkt został ulepszony i musieliśmy zaczekać aż producent wyprodukuje nasze zamówienie. Stąd opóźnienie. Produkt będzie dostępny w lutym

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak

Miałem kupować starego premiera ale poczekam na nową wersję. Znając prostaffa i jego wcześniejsze qd, nie mogą spierd### sprawy 😄

Dodatkowo, będą dwie opcje pojemnościowe dostępne : 480 ml i 160ml.

Co do ceny to nie chcieli nic zdradzić 😞

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli poprawiaja premiera , na v2, bo był słaby, upierdliwy. Do tego pewnie sprzedaż słaba 🙂 i cos czuje ze bedzie jak Monster 🙂 

Ktoś już Moster probówał. Ja jestem po dwóch aplikacjach i jestem bardzo zadowolony

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
21 minut temu, ad.am napisał(a):

Czy ktoś ma doświadczenie z Zymol Spray Glaze (biała butelka)?

Najchętniej poczytałbym jak się ma do Field Glaze pod względem looku.

Mnie sam Field Glaze pod wzgledem looku nie powalił na kolana(sa lepsi zawodnicy) a niby ten spray glaze jeszcze slabszy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mancini napisał(a):

Porównania nigdy nie robiłem, na wiosnę mały test mogę zrobić

Nawet nie chodzi o test, po prostu subiektywna ocena, który z ww. Zymoli wybierasz

17 minut temu, mancini napisał(a):

Presto od polisch angels też mogę dodać ( ten fajnie podbija śliskość i połysk )

Presto jest u mnie właśnie nr 1 wśród qd ;-) 

17 minut temu, menior napisał(a):

takie sobie podbicie looku,slabe hydro,prawie zadne sliskości

Niesamowite, jak różne potrafią być oceny tego samego produktu. Ja np. nie pojmuję zachwytu nad Water Goldem. Użyłem raz i leży  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.