Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Poszukuje QUICK DETAILERA który nada ULTRA ŚLISKOŚCI ! Będzie aplikowany na matowa folię Jeepa Wranglera. Także look, i inne parametry nie ważne sa ważne - tylko śliskość 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje QUICK DETAILERA który nada ULTRA ŚLISKOŚCI ! Będzie aplikowany na matowa folię Jeepa Wranglera. Także look, i inne parametry nie ważne sa ważne

Gyeon ceramic detailer
Ech2O 1:15-15 tez fajnie ślisko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu jak sie dociera ten Wowo's Show Stopper?? i pytanie do @biedrona32 jak sie dociera ten bio nano? masz wersje v2?

Na białym wszystko się dobrze dociera :D

Porównywalnie do CC WG premiere albo i lepiej :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje QUICK DETAILERA który nada ULTRA ŚLISKOŚCI ! Będzie aplikowany na matowa folię Jeepa Wranglera. Także look, i inne parametry nie ważne sa ważne - tylko śliskość
Gyeon Ceramic Detailer ma super śliskość

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/8/2023 at 5:19 PM, Strus said:

. Najsensowniej wypada tu chyba Valet Pro Purple Passion

Dziękuję za polecenie, dzisiaj zrobiłem tym preparatem pierwszy element w celu testów i nauki - szampon/usuwanie smoły i metalu/, glinka biała carpro najmiększa / Valet pro prurple passion / na to Fusso.

Efekt jest fajny, widać, że lakier bardziej zadbany, chociaż na takim domytym zauważam nagle wiele swirli (samochód z 2017 roku), wątpie, że to są swirle, które sam zrobiłem właśnie dzisiaj, bo takie same widzę też na innych elementach. Jedno poprawione, nowe kwiatki wychodzą. Jak żyć? 🙂


Valetem robiłem pomarańczowym padem na akuwkrętarce, z razsądkiem niskie obroty, raczej mniej inwazyjnie, po kilka powolnych przejazdów, docisk mały.
Na filmach youtube widziałem, że ludzie wypracowyją tę pastę dość długo, za pomocą profesjonalnej polerki doprowadzając lakier do lustra - przykład poniżej.

Czy powinienem ją wyrabiać jeszcze dłużej i mocniej aż też uzyskam podobny efekt? Czy ta pasta usuwa rysy polerując klar, cyz też wypełnia mikrorysy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 13:11, MikeLBN napisał(a):

@Domel Sonax Ultra Slick Ceramic Quick Detailer

Zarzuciłem go pare miesięcy temu na Tiguana żonki i faktycznie śliskość top, zrzut wody po nim jest swietny. Kropelki natomiast mizerne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
47 minut temu, turzol napisał(a):

Zarzuciłem go pare miesięcy temu na Tiguana żonki i faktycznie śliskość top, zrzut wody po nim jest swietny. Kropelki natomiast mizerne 

Mam go juz. Będziemy aplikować na dniach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie. Jaki qd polecacie do szybkich akcji? Ostatnio robię znajomemu auta na handel. W skrócie wygląda to tak. Oprysk,pedzelkowanie,mycie zasadnicze,dekontaminacja (bez glinkowania),mycie,osuszanie i na koniec właśnie qd'ek. Obecnie używałem adbl'a SSW ateraz chciałbym spróbować czegoś innego,uniwersalnego bo kolory aut różne. Zależy mi na look'u. Cena/jakość ma znaczenie😁 noninzeby nie był gorszy od poprzednika😁

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigsmith21 turlte syntetyczny wosk hydrofobowy. Jak chcesz podciągnąć look to serio goodstuff show - kryje swirle. Oba tanie, mają niezły look. Turtle ma trwalość. Show krycie. Na placu to też poleży i z deszczem nie spłynie, spokojnie.

A jak chcesz przyspieszyć pracę to koch chemie protector miedzy mycie a osuszanie. Ma ciekawy look. Cenę będziesz miał w groszach per auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.