Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

opłaca się :) zależy ile się lata i jakimi prędkościami :) w benzynie się robi wir w baku.. ja po trasie 580km mondeo mk4 z prędkościami na s8 160-180km/h i na krajówkach 80-120km/h miałem spalanie 5,7.. ;) w mondeo mk4 wielka buda ;] żadna benzyna tak nie spali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się :) zależy ile się lata i jakimi prędkościami :) w benzynie się robi wir w baku.. ja po trasie 580km mondeo mk4 z prędkościami na s8 160-180km/h i na krajówkach 80-120km/h miałem spalanie 5,7.. ;) w mondeo mk4 wielka buda ;] żadna benzyna tak nie spali ;)

 

 

Czytałem na avensis.info ;-)

 

Dwumas, dbałość o wtryski i DPF też trzeba brać pod uwagę. Jeżdżę obecnie to wiem ;-)

 

Mamuśka przesiada się z Avensis Valvematica, więc pewnie klekot by jej nie odpowiadał. Zobaczymy co jazdy testowe przyniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się :) zależy ile się lata i jakimi prędkościami :) w benzynie się robi wir w baku.. ja po trasie 580km mondeo mk4 z prędkościami na s8 160-180km/h i na krajówkach 80-120km/h miałem spalanie 5,7.. ;) w mondeo mk4 wielka buda ;] żadna benzyna tak nie spali ;)

 

 

Czytałem na avensis.info ;-)

 

Dwumas, dbałość o wtryski i DPF też trzeba brać pod uwagę. Jeżdżę obecnie to wiem ;-)

 

Mamuśka przesiada się z Avensis Valvematica, więc pewnie klekot by jej nie odpowiadał. Zobaczymy co jazdy testowe przyniosą.

 

a ja czytałem, też tam, że bierzesz tą T27 w benzynce :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś dodge caliber? :o:good:

 

Samochód strasznie tandetny..niewyobrażalnie tandetny.

Trudny w późniejszej odsprzedaży.

Miałeś? Ile czasu? Jest piękny z zewnątrz,A wnętrze wbrew pozorą aż taka tandeta nie uderza. Tylko raz w nim siedziałem i nie zwróciłem większej uwagi na to czy aby na pewno jest tragicznie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]yKawa[/ref], Na szczęście nie miałem tego samochodu.Siedziałem i jechałem w dwóch egzemplarzach.

Wykończenie wnętrza na poziomie Poloneza.Dla mnie to auto jest tragiczne,ale jeśli Tobie się podoba i odpowiada to czemu nie? :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez % lat latałem T25 D4-D, zero problemów, teraz polowanie na T27 ale już tylko 1,8 benzyna, już nie trzeba dojeżdżać do pracy więc bezwzględnie benzyna.Może ktoś coś wie o dobrym egzemplarzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez % lat latałem T25 D4-D, zero problemów, teraz polowanie na T27 ale już tylko 1,8 benzyna, już nie trzeba dojeżdżać do pracy więc bezwzględnie benzyna.Może ktoś coś wie o dobrym egzemplarzu?

 

wpadaj i daj ogłoszenie na avensis.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiguan 2.0 TSI 180 km DSG czy 2.0 TDI 150 km??

Można ufać już TSI?? ;)

 

Użytkowałem rożne 3 TSI, obecnie jeżdże 2. Jeden w dsg.

Z własnego doświadczenia polecam.

Wymiana oleju co 15 tys. żadne longl.

W DSG to jazda to bajka. I Użycie paliwa taż ok. Tylko benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Idzie jakąś Toyotę od Aurisa w górę sklecić za 85 k w dobrym spasie?

W gore na pewno nie. Za jakiegokolwiek kompakta na wypasie trzeba liczyc te 100 tys jak na moje. Pytanie jeszcze co dla ciebie w tej klasie to dobry spas? Segment D to juz minimum 100 tys i wiecej zeby cos tego wyposazenia bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat (dopuszczam też CVT), grzany fotel, regulacja odcinka lędźwiowego, lusterko fotochr., parktronik przód + tyl, automatyczne światła oraz wycieraczki. Idealnie by było z kamerą cofania i z grzanym kołem kierownicy. Lubię duże samochody :)

 

Miałem ofertę na nowego Sportage prestige 2016 za 108.000 zł. Spas i auto idealne, ale 2 dychy ponad zakres. Powiedzmy że 95 k bym udźwignął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wujek zlecił mi :D szukanie auta z salonu, jakiegoś SUV'a albo Pickupa bo musi przewozić dużo rzeczy z tyłu byle miał napęd na tył, palił najlepiej poniżej 10L/100 i żeby rata wynosiła mniej niż 900zł, macie jakieś typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
[ref]Domel[/ref], a co z tym elastycznym finansowaniem np. jak w Toyocie to Hilux i Rav 4 normalnie 700zł nawet jest

nie znam sie na tym, nigdy w tym nie grzebałem ale za 700 miesięcznie to sam bym "my love Hilux" przygarnął :D

Trochę czytałem i googlowałem o "leasingu konsumenckim" - ale sensowne auta są i tak od 1000PLN miesięcznie.

Tydzień temu jechałem uberem nową mazdą 6. Kierowca to właściciel http://curruscars.pl/ - finansowanie oraz leasing długoterminowy.

Tą mazdę - full opcja ale bez automatu - w cenie 146000 oferuję w pakiecie - 1 wpłata 10% wartości potem 1980 pln NETTO miesięcznie i jedyne co musisz zrobić to zalać sobie paliwo. Wszystko od opon zimowych po oleje i filtry i wszelkie naprawy są w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.