Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Rafal9304 napisał(a):

Brak zapachu (a raczej smrodu) w Kiurlabie byłby wielkim plusem bo Vampir wali strasznie jak się robi w zamkniętym pomieszczeniu

No to będziesz mile zaskoczony.

Jeśli mowa o walorach zapachowych to Ultracoat Iron Hunter też jest ciekawy. Z butelki lekko przebija się jajko ale podczas samej aplikacji czujesz tylko zapach mięty, który długo się utrzymuje. Dodatkowo Ultracoat jeszcze łatwiej się wypłukuje w stosunku do Kiurlaba. Równie długo utrzymywał się na lakierze co Kiurlab. Niestety jest sporo droższy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam wosku na jesień-zima-wiosna, obecnie zbliża się lato i mam purple haze i jest świetny, ale krótko trwały, lakier blue misano, chodzi mi o to, żeby wosk wytrzymał te 6 miesięcy minimum, zastanawiam się nad collinte 476 jakoś tak lub fusso 12, jaki polecicie mi wosk do tego lakieru, który wytrzyma te 6 miesięcy powiedzmy.

Cena: przedział cenowy fusso, collinite(maksymalna kwota)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Rafal9304 napisał(a):

Brak zapachu (a raczej smrodu) w Kiurlabie byłby wielkim plusem bo Vampir wali strasznie jak się robi w zamkniętym pomieszczeniu

Jakieś 10 lat temu kupiłem pierwszy (i wtedy chyba jedyny na rynku) deironizer - CarPro IronX. @Rafal9304on tak śmierdział że nim się nie dało pracować na dworze!😀 W porównaniu do niego to co wypuścił po latach Shiny Garage czy ADBL to były perfumy😀

Ale oczywiście trzeba szukać ideału i na pewno kiedy wykończę swoje zapasy, przetestuję nowość od Kiurlaba, skoro mówicie że taki bezzapachowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem nowy film z T&G od Pure Chemie autorstwa @DZIADZIA i powiem, że laczki mi spadły z wrażenia. Nie wiem kolego kiedy to nagrywałeś, ale czy koniec końców kupiłeś całego baniaczka? Cena widzę dość sroga, bo w okolicach 280-290 zł za 5 litrów, ale skoro robi taką robotę to warto się zastanowić. Akurat w niedługim czasie skończę Prickborta i szukam czegoś dobrego do smoły. Najbardziej mnie urzekło to, że lubi wodę. Super oszczędność czasu, bo nie trzeba suszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eryczek napisał(a):

Jakieś 10 lat temu kupiłem pierwszy (i wtedy chyba jedyny na rynku) deironizer - CarPro IronX. @Rafal9304on tak śmierdział że nim się nie dało pracować na dworze!😀 W porównaniu do niego to co wypuścił po latach Shiny Garage czy ADBL to były perfumy😀

Ale oczywiście trzeba szukać ideału i na pewno kiedy wykończę swoje zapasy, przetestuję nowość od Kiurlaba, skoro mówicie że taki bezzapachowy.

To ciekawie co się działo jak ktoś go używał w zamkniętym pomieszczeniu 😂 U mnie gorszy od Vampira to był Roton, na dodatek kiedyś wylał mi się w bagażniku w lecie, cudownie pachniało w aucie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
50 minut temu, osiolek1204 napisał(a):

@CAR CRAZY Ktoś wie może co się stało ze sklepem showcarshine bo strona wisi?

Miała dzisiaj wrócić do żywych, ale się nie wyrobili. Mam nadzieje że jutro ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2023 o 18:56, Mr.Wolf napisał(a):

Widziałem nowy film z T&G od Pure Chemie autorstwa @DZIADZIA i powiem, że laczki mi spadły z wrażenia. Nie wiem kolego kiedy to nagrywałeś, ale czy koniec końców kupiłeś całego baniaczka? Cena widzę dość sroga, bo w okolicach 280-290 zł za 5 litrów, ale skoro robi taką robotę to warto się zastanowić. Akurat w niedługim czasie skończę Prickborta i szukam czegoś dobrego do smoły. Najbardziej mnie urzekło to, że lubi wodę. Super oszczędność czasu, bo nie trzeba suszyć. 

Mam, ale taniej wyjdzie Lahega herobiol 🤫

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Allegrini GoGo Insect jest sens rozcieńczać?
Gdy miałem gyeona can coata odnosiłem wrażenie że całkiem mocno podgryzal.
Ogólnie w dystrybucji jest koncentrat i gotowiec, może używałeś tego pierwszego i żarł mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, Rafal9304 napisał(a):

Muszę jutro wyczyścić kierownicę z alcantary. Nie mam nic dedykowanego do tego materiału, czym innym mogę go zastąpić ? Interior Cleaner ?

czyścisz go tak jak inny material. Jedynie to płukać go zimna woda i jak juz dosycha to zaczesać pod włos 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.