Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Skav napisał(a):

Czy przy aplikacji folii ppf z zabezpieczeniem (czytaj, oprocz linera jest jeszcze folia zabezpieczajaca od 2 strony) trzeba to zabezpieczenie zdjąc, czy powinno sie kłaść z nim? Bo próbowałem walczyć z lampami ostatnio i średnio mi to szło, i zastanawiam sie czy może zdjęcie warstwy ochronnej troche by ułatwiło ten proces

Ppf z folią zabezpieczającą powiadasz. Nie znam takiej co to za marka? Miałem kilka ppf w rękach i jest tylko liner i sama folia ppf. Jak ciężko idzie to zdejmij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Dante05 said:

Ppf z folią zabezpieczającą powiadasz. Nie znam takiej co to za marka? Miałem kilka ppf w rękach i jest tylko liner i sama folia ppf. Jak ciężko idzie to zdejmij. 

Wg. sprzedajacego byłą to 3M VentureShield, ale czy to ori, czy fejur to juz ci nie powiem, bo brak mi doswiadzcenia żeby to porównać v:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Skav napisał(a):

3M VentureShield

To jeszcze ktoś handluje tą folią? VentureShield to już stara technologia 3M aktualnie mają Scotchgard Pro Series 200 Gloss. Jeśli chcesz być pewny zakupy ppf 3M to bierz z pewnego źródła(łatwo w Google znaleść) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy robie właśnie Tucsona. Auto wysokie, własciciel os. starsza więc dach słabo doczyszczony. Osadów w 3 i troche. Chemią wszystkiego nie zebrałem wiec myśle miękki pad i pasta i tak to oczyścic a potem docelowa polerka. Pytanie jak Wy sobie radzicie z takimi przypadkami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 25.04.2023 o 21:15, Darekk78 napisał(a):

@analyzator @analyzator problem jest taki ze juz ta paste kupilem i troche szkoda mi ja wyrzucac ,a tak w ogole to taka kombinacje podpatrzylem u znajomego  ktory jest oficjalnym detalierem firmy zvizzer ,inaczej bym tego nie kupowal

Niestety ,nie wiem czego oni ich tam ucza na tych szkoleniach

@Darekk78 Chcielibyśmy sprostować — nie mamy żadnych "oficjalnych" detailerów. I na pewno nie odpowiadamy za kombinacje polerskie, których używają studia. Zawsze podkreślamy, że pasty ONE Polish nie należy stosować przed aplikacją powłok i polecamy w takim przypadku MC3000. Mówimy o tym na szkoleniach oraz prawie za każdym razem jak wspominamy o paście ONE.

Trudno nam zrozumieć, że nadal ta informacja nie dotarła do wszystkich, którzy korzystają z naszych produktów 🙈

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to gdzies mi mignelo, ale nie do konca rozumiem, jaka jest roznica. IPA po prostu wymywa i nic nie zostawia. Cleaner chyba tez?
Np widze ze jest Tenzi IPA cleaner. To to jest IPA czy cleaner?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Marx napisał(a):

tak, to gdzies mi mignelo, ale nie do konca rozumiem, jaka jest roznica. IPA po prostu wymywa i nic nie zostawia. Cleaner chyba tez?
Np widze ze jest Tenzi IPA cleaner. To to jest IPA czy cleaner?

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.