Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czarny uni Volvo, 2004, trochę oryginalnego trochę malowanego ponownie. Jakieś szanse na robotę rotacją? Jaką gabke wybrać do finishu, jaka pasta? Ktoś działał uni rotacją i coś podpowie?

Wiem, wiem że w pracy wyjdzie co jest najlepsze ale nie mam arsenału gąbek i past a chce ugryźć ten lakier i mogę coś dokupić a potrzebne mi w sumie tylko coś do finishu. Z gąbek typowo finishowych mam czerwone naty a pastę menzerna 3500. Iść w czarne płaskie? Może coś karbowanego? 

Nie chce kupować DA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ślepy1497605115 no impregnować to chyba bardziej się nie da 😉 a co do czyszczenia pada, zależy ile będzie zbierał z lakieru. jeśli to jakiś miękki finish to pewnie nie będzie potrzeby czyścić go po każdym wypracowaniu pasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, CarlosBlack napisał:

@Ślepy1497605115 no impregnować to chyba bardziej się nie da 😉 a co do czyszczenia pada, zależy ile będzie zbierał z lakieru. jeśli to jakiś miękki finish to pewnie nie będzie potrzeby czyścić go po każdym wypracowaniu pasty.

Ok dziękuję, jeszcze jedno pytanko podczas polerowania pasta sonax ex 4-6 na początku się poci to normalne czy za dużo pasty daje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Berd napisał:

Meguiars stworzył Waterless Wheel Cleaner, ale nie ma go jeszcze w Polsce

Dzięki, jest na Amazonie, już leci 🙂

 

Mogły by się nasze firmy zainteresować tematem bez/nisko wodnego mycia, a nie kolejne QD, deirony i płyny do szyb. Mogły by wyjść przed europejski szereg bo i u nas (w sensie UE) wcześniej czy później wejdą zakazy mycia bieżącą wodą że względu na susze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@MMCzysci nie. Mam 10 takich ręczników wyjmuje i używam.

Pytanko bonusowe. Mam takie ręczniki które od zawsze zostawiają niteczki. Czyli są w zasadzie bezużyteczne. Jeden z nich na przykład chemical guys. Były prane w SG enzym coś tam. Jest na to sposób czy robić nimi koła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lukaso napisał:

Panowie, czarny uni Volvo, 2004, trochę oryginalnego trochę malowanego ponownie. Jakieś szanse na robotę rotacją? Jaką gabke wybrać do finishu, jaka pasta? Ktoś działał uni rotacją i coś podpowie?

Wiem, wiem że w pracy wyjdzie co jest najlepsze ale nie mam arsenału gąbek i past a chce ugryźć ten lakier i mogę coś dokupić a potrzebne mi w sumie tylko coś do finishu. Z gąbek typowo finishowych mam czerwone naty a pastę menzerna 3500. Iść w czarne płaskie? Może coś karbowanego? 

Nie chce kupować DA. 

Ja robiłem, ale sporo czasu Ci zejdzie,z pomocą przyjdzie Ci czarny pad karbowany(to ten pad który,wszyscy tu twierdzą ze nie nadaje się do niczego). Po próbuj z pastą Sonaxa PF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mi się uszczelka w PA - w tym elemencie, który wchodzi do lancy myjki. Gdzie taką dokupię, da się coś z tym zrobić? Czy może do wymiany cały adapter?aa9ce3f2d42b9fe0d978dc328da4d01a.jpg&key=cf7f9a16243b211f28547fc1ef2ad84f5a18ef14fe10aa9f47cedef813a13a37d7481af44baf108d773af23a3b2f561e.jpg&key=97de9ead217c408a73abdf765b0a729d506e39f0fb7353320b566762833aa094

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.