Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Siema świry,

Mam pytanie o ValetPRO Yellow Poly Clay Bar 100g, zakupiona w 2013 roku zostało mi poł kostki. Glinka jest twarda źle się nią pracuje, nawet po podgrzaniu - oczywiście stosuje zasady pracy z glinką.

Mogła się zestarzeć ?

Znacie sposób na jej zmiękczenie, dodanie jakiegoś środka do niej np olejku w celu przywrócenia pierwotnych parametrów ?

 

Aha, warto kupić glinkę z Ali np https://pl.aliexpress.com/item/2016-New-Hot-New-Auto-Clean-Clay-Bar-Car-Detailing-cleaner-Wash-Sludge-Mud-Remove/32697224278.html ? bo cena to ok 12 pln....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam sie nad QD do wnętrza... (używam dressingu PB ), jednak na co dzien do pielegnacji coś by sie przydalo :) mysle nad ADBL Interior QD..... hmmm ???? używa, używał ktoś daje rade? chyba, że polecacie coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem :P , chociaż skoro w wiadrze do płukania zostaje brud na dnie i wyciągam czystą rękawice to w sumie w tym do mycia nie powinno być brudu więc może tam nie jest tak konieczny seperator.

 

Wiadomo, że pewnie lepiej wziąć oba ale czy na pewno to jest warte - nie chce popadać w paranoje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zestaw colourlocka strong i teraz pytanie, czy po nałożeniu tego środka konserwującego powinienem coś jeszcze na skórę nałożyć - jakiś balsam lub mleczko? Jeżeli tak, to co będzie dobrze z tym współpracowało do jasnej skóry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://bestseller.pl/category/rekawice-do-mycia

Co z tych rękawic jest godne polecenia? Czy szukać czegoś w innym sklepie?

Car Pro podobno lider, ale słyszałem że dużo roboty z tym czesaniem :/

 

 

Carpro król.

 

A co do czesania, właśnie skończyłem czesać swoją po wczorajszym myciu. Zajęło mi to całe 3 minuty. Psia szczotka rządzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję nałożyć Soft99 Authentic. Czy po użyciu cleanera Dodo Lime Prime, należy przetrzeć IPA?

 

Po jakim czasie nałożyć druga warstwę wosku?

 

Czy po użyciu APC na desce rozdzielczej, należy je czymś zmyć przed aplikacją Nielsena do plastików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.