Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 minuty temu, kowloonwax napisał:

George mi nierówno psika płynem wypłukującym podczas prania. Zamiast ładnego pełnego 'trójkącika' lecą tylko dwa strumienie, tak jakby ramiona ów 'trójkącika'. Wina samej końcówki czy coś się mogło zepsuć z ciśnieniem? 

wyciągnij końcówkę (ta miedziana) i wyczyść oraz przedmuchaj wpadł jakis paproch i zatkał otworek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Czy warto zainwestować w to urządzenie:
57,46 zł 19%OFF | Myjka ciśnieniowa Tornador puli pianki pistolet do mycia samochodu miedzi pistoletem na wodę wąż opryskiwacz czyszczenia do samochodu
https://s.click.aliexpress.com/e/csxfXHiY

Czy może lepiej wybrać to:
39,50 zł 15%OFF | Przenośne Auto Foam Lance pistolet wody pod wysokim ciśnieniem 3 klasy Jet dysza myjni samochodowej opryskiwacz narzędzie do czyszczenia samochodów narzędzia do mycia
https://s.click.aliexpress.com/e/cqPjEGw4

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2019 o 08:50, aabbcc123 napisał:

Btw. Jak poleruja DA hamron, to na jakich obrotach? Zaczynam od 1, a ostatni przejazd na 5. Nie robie czegoś zle?

Są różne szkoły, ale ja na 3 tylko rozprowadzam pastę, a podczas pracy nigdy nie schodzę poniżej 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, vhs napisał:

Cześć.
Czy warto zainwestować w to urządzenie:
57,46 zł 19%OFF | Myjka ciśnieniowa Tornador puli pianki pistolet do mycia samochodu miedzi pistoletem na wodę wąż opryskiwacz czyszczenia do samochodu
https://s.click.aliexpress.com/e/csxfXHiY

Czy może lepiej wybrać to:
39,50 zł 15%OFF | Przenośne Auto Foam Lance pistolet wody pod wysokim ciśnieniem 3 klasy Jet dysza myjni samochodowej opryskiwacz narzędzie do czyszczenia samochodów narzędzia do mycia
https://s.click.aliexpress.com/e/cqPjEGw4

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Dużo ludzi powie Ci, że nie. Ale ja dobieram narzędzia pod potrzeby. Myje auto dostosowując technikę do rodzaju zabrudzeń.

Aktualnie mam 4 te lance w czterech miejscówkach. I nie wyobrażam sobie mycia auta bez tego. Prewashe, mycie felg - ciagła lubrykacja, spłukiwanie kurzu kilku dniowego wodą z szamponem... itd itd itd...

Różne zastosowania można znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie znam się ale się wypowiem. Myślę że lepiej Wyjdzie kupno ręcznej pianownicy. Serio nie znam się

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ręczna pianownice tez mam.

Ale nie zawsze chce mi się pompować :)

I nie zawsze mam myjkę ciśnieniową pod ręka.

 

Dużo ludzi powie Ci, że nie. Ale ja dobieram narzędzia pod potrzeby. Myje auto dostosowując technikę do rodzaju zabrudzeń.

Aktualnie mam 4 te lance w czterech miejscówkach. I nie wyobrażam sobie mycia auta bez tego. Prewashe, mycie felg - ciagła lubrykacja, spłukiwanie kurzu kilku dniowego wodą z szamponem... itd itd itd...

Różne zastosowania można znaleźć.

 

Dzięki za podesłanie filmiki.

Zaciekawiło mnie to urządzenie.

Wiec je zamówię i potestuję.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przed wakacjami ogarnąć białe auto, ale nie perła. Oczywiście czasu będzie brak na pełne przygotowanie (czyli bez prika i vampira) i myślę kupić na tą okazję SSW od ADBLa, żeby choć trochę auto zabezpieczyć, tylko czy po tym lakier nie będzie tępy jak po BSD?
Bo jeśli to podobny efekt, to BSD mam jeszcze ze 3 L to szkoda kupować SSW.
Czy ewentualnie coś innego proponujecie? Wiadomo twardy wosk jest lepszy, ale to pójdzie na jesień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pioter83 napisał:

cześć,

Co polecacie  na gumę która idzie wokół szyb na zewnątrz (na czerwono na zdjęciu)?

 A ja mam pytanie czym zabezpieczyć taka gumę wokoło szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Witajcie. Mam problem z wyczyszceniem pozostałości po konfetti. Samochód wiózł parę młodych, został obsypany konfetti z serduszek i został tak do dnia następnego. Po usunięciu sostały czerwone ślady na lakierze, Próbowałem już środkiem do usuwania owadów, smoły i to nic nie daje. Jaki środek zastosować. Proszę o pomoc i zgóry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób nie posiadających podnośnika nożycowego.
Macie jakiś sposób na zdjęcie wszystkich kół na raz celem czyszczenia felg, nadkoli itp?
Bo jak klasyczny lewar to znowu ciężko z "kobyłkami" bo miejsce podnoszenia zajęte przez lewarek.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Gliptona. Są dwa rodzaje butelek, czym to się różni? Załączam zdjęcia:

W obu przypadkach jest to gt12 i gt13...

 

 

Te "ładniejsze" to wyprodukowana w Anglii wersja na rynek USA. Serio?! 😮

Ktoś używał obu?

IMG_20190726_144716.jpg

IMG_20190726_144707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Gliptona. Są dwa rodzaje butelek, czym to się różni?

Ładniejsze butelki to glipton produkowany w oryginalnej fabryce w usa.

Liquid leather to produkt produkowany na licencji gliptone i wg ich receptur ale w innej fabryce (chyba w UK). Używałem obydwu i uważam ze jest niestety różnica miedzy nimi i liquid leather nie potrafi (nie chce?) zrobić produktów tak samo dobrze jak gliptone ori.

Moje obserwacje amatora potwierdzila mi osoba która zużywa tego 50x wiecej gdyz zawodowo siedzi w skorach wlasnie na kosmetykach gluptone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.