Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam skory wyczyszczone colourlock soft następnie położony gliptone leather conditioner dwukrotnie i obficie. Auto tak stoi sobie już 3 dni i się środek wchłania i tu pytanie czy przed zabezpieczeniem colourlock leder versigelung jedynie dotrzeć mikrofibra ewentualny nadmiar conditionera czy wyczyścić softem czy jak byście proponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dobrze kombinuję w etapach lekkiego odświeżenia lakieru
- mycie/dekontaminacja
- glinka
- ab cherry glaze
- dodo lime prime
- cc water gold
Czy pomijamy dodo...
Wszystko ręcznie niestety.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś z Was może drzwi samochodowe na allegro? Jak zazwyczaj są pakowane, w folie, strecha, czy jakieś pudło?

Ja zamawiałem, i były właśnie na początku folia bąbelkowa, zapakowane w jakiś pudło randomowe- składane z kilku i owinięte strechem i zaklejone taśma do pakowania ale myśle ze każdy sprzedawca inaczej będzie pakował w to co ma pod ręka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skory wyczyszczone colourlock soft następnie położony gliptone leather conditioner dwukrotnie i obficie. Auto tak stoi sobie już 3 dni i się środek wchłania i tu pytanie czy przed zabezpieczeniem colourlock leder versigelung jedynie dotrzeć mikrofibra ewentualny nadmiar conditionera czy wyczyścić softem czy jak byście proponowali?

Ktory conditioner?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś z Was może drzwi samochodowe na allegro? Jak zazwyczaj są pakowane, w folie, strecha, czy jakieś pudło?
Zamawiałem kiedyś 2szt to każda przyjechała oddzielnie zapakowana na paletach plus pasy i folia babelkowa. Całość folia czarna.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To odzywka bez impregnatu (jak gt13) wiec lekko softem sciagnac resztki, wyschniecie i po 2-3h versigelung

A myślisz ze colourlock protektor dać żeby nadać miękkości skory przed versigelung?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatki jakies mam w garazu jesli chodzi o 476s ale wstepnie moge napisac, ze przyjemnie lezal mi na nim qd od megsa... Ten ultimate czy jakos tak. Nie pamietam co prawda na jakim kolorze lakieru.

Na jaki kolor Ty masz zamiar aplikowac?

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PiterG napisał:

Notatki jakies mam w garazu jesli chodzi o 476s ale wstepnie moge napisac, ze przyjemnie lezal mi na nim qd od megsa... Ten ultimate czy jakos tak. Nie pamietam co prawda na jakim kolorze lakieru.

Na jaki kolor Ty masz zamiar aplikowac?

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

czarna perła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu rzucilbym sie na NGPS od artdeshine... Jesli lakier jest w swietnym stanie. Ale to produkt w stylu slow...

 

Za szybkosc i przyjemnosc z pracy bardzo lubie botoxa, ktory tez cos wnosi. O produktach mozesz poczytac na forum.

 

Swoja droga dlaczego akurat colli?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiterG napisał:

Od razu rzucilbym sie na NGPS od artdeshine... Jesli lakier jest w swietnym stanie. Ale to produkt w stylu slow...

 

Za szybkosc i przyjemnosc z pracy bardzo lubie botoxa, ktory tez cos wnosi. O produktach mozesz poczytac na forum.

 

Swoja droga dlaczego akurat colli?

 

 

 

 

 

uznałem że cena do jakości jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glaze dajemy po cleanerze. Przy CCWG zastanowiłbym się czy jest sens dawać cleaner, a zwłaszcza glaze.
Czyli tylko glinka ponowne mycie i CCWG??

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.