Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak to jest: czy mogę zgłosić 2 szkody z AC jednocześnie? Dokładnie 2 zderzaki..przód i tył? Nie chce wyjsc na Janusza ale..place AC już 7 lat..tylko raz w tym czasie  zgłaszałem szkodę bo ktoś mi przerysował zderzak..teraz kończy mi się polisa i tak..z przodu zachaczylem o krawężnik a z tyłu jakas fleja na parkingu mi przetarła..Da się to załatwić jednocześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, menior napisał:

No jak sie nie chcesz narobic a miec szybki efekt to AIO jest w tym celu ;)

Da radę pracować aio bez oklejania uszczelek i elementów sąsiadujących? Jaki pad do tego?

 

Ostatnio po myciu recznie nałożyłem ten galze cherry. Robota przyjemna, bezproblemowa a look mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, menior napisał:

Wszystko da rade;) co najwyzej jak gdzies pobrudzisz to potem bedziesz musial zmywac :dry:pad jakis sredni do AIO,tego od ADBL nie stosowalem 

To wole ten cherry glaze. Jade po plastikach i je dodatkowo odświeża. Nie będę potem bawił się w mycie np. uszczelek.

6 godzin temu, RafalB napisał:

Ten glaze to od Autobrite? 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Tak.

5 godzin temu, powalla napisał:

Kto ma jakis rabat w intercarsie bo potrzebuje taka szafke : SKRZYNKA NARZĘDZIOWA NA KÓŁKACH - 5 SZUFLAD (7289769053) 

 

 

267 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, menior napisał:

@Zdroja0 tyle ze cherry glaze to nie AIO,nie ma zadnego zabezpieczenia i musisz jesxcze potem cos zapodac a to dodatkowa robota,a czy AIO od ADBl brudzi plastyki to nie wiem bo nie stosowalem 

Auto nigdy w życiu nie widziało zabezpieczenia to jak teraz nie położę to też nic się nie stanie. A chyba look będzie dobry. Najwyżej wrzucę PW od kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Zdroja0 napisał:

Auto nigdy w życiu nie widziało zabezpieczenia to jak teraz nie położę to też nic się nie stanie. A chyba look będzie dobry. Najwyżej wrzucę PW od kocha.

Niby tak ale majac do dyspozycji AIO bym sie nawet nie zastanawial co wybrac majac malo czasu do dyspozycji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, menior napisał:

Niby tak ale majac do dyspozycji AIO bym sie nawet nie zastanawial co wybrac majac malo czasu do dyspozycji;)

Ze sprawdzonych AIO znakomita opinia cieszą się aAuto finesse triple oraz niedostępny w Polsce HD speed ale można go kupić i zamówić na Litwie. (-20 % na pierwsze zakupy ) speed naprawdę robi robotę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie namówiliście na to aio. Nic nie będę kupował bo ten ADBL leży. Jutro podrzucę jak to wyszło. Pytanie teraz:

1. żółty czy czerwony pad?

2. to aio wypracowuje się do końca czy jak? Kończę jak nie widać produktu czy potem go zbieram mf? Nigdy tym nie pracowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Znajomy zakupił poloneza czerwonego z 89 roku.  Mało jeżdżony bo ĄŻ 9 tyś km... Czy ktoś miał do czynienia z tym lakierem? Jaki on jest? Mam najbardziej pospolitą maszynkę w ostatnim czasie czyli Krauss DB5800, pasty sonaxa (cięcie i polishing pod DA) plus pady NATa. Uda mi się coś zdziałać takim sprzętem?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zdroja0 myślę, że poniższe info ze strony producenta rozwieje Twoje wątpliwości:

"Praca maszynowa:

Nanieś niewielką ilość ADBL AIO na gąbkę polerską. Pracuj na małych elementach ok. 40×40 cm. Po wypracowaniu pozostałości usuń polerując lakier wysokiej jakości mikrofibrą.

Dodatkowe wskazówki:

Siłę usuwania rys można regulować przez dobór gąbki/aplikatora o odpowiedniej twardości. 

Dla lepszych właściwości ochronnych ADBL AIO można nakładać w kilku warstwach.

Po aplikacji maszynowej dla wzmocnienia efektu kropelkowania należy nanieść dodatkową warstwę ręcznie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylane kilka ml piwa z puszki na wykładzinę podłogową i dywanik gumowy. (Dosłownie tylko trochę piany bo pękła puszka o puszkę jak kładłem piwa na dywanik) Dywanik wyczyszczony już apc i excede tire nad rubber cleaner. Natomiast pytanie to czym wyczyścić resztki tego wylanego piwa z wykładziny? Posiadam excede encapsulator, nada się ? Spryskać trochę na mikrofibrę i wyczyścić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2018 o 22:00, Adaszek96 napisał:

Panowie jakie opinie o Tenzi PR Deep Black Tires? Jak wytrzymałość? Czy lepiej dopłacić Gyeon Tire? Mam Black mambe z GS ale bardzo nie trwała.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

u mnie zimą leżał ok 2-3 tyg, tzn tyle utrzymuje się efekt przyciemnienia, kropelkowa dalej, ale dla mnie to bez znaczenia, bo zależało mi na wyglądzie wiec po 2-3 tyg mycie opon i nowa aplikacja, tez mam GS Mambe i trwałość podobna 

14 godzin temu, piatek_m napisał:

Witam

Mam pytanie. Znajomy zakupił poloneza czerwonego z 89 roku.  Mało jeżdżony bo ĄŻ 9 tyś km... Czy ktoś miał do czynienia z tym lakierem? Jaki on jest? Mam najbardziej pospolitą maszynkę w ostatnim czasie czyli Krauss DB5800, pasty sonaxa (cięcie i polishing pod DA) plus pady NATa. Uda mi się coś zdziałać takim sprzętem?  

myślę że tak, zaczynasz od najmniej agresywnej kombinacji, wymywasz i oceniasz efekt, jak Cie nie zadowala, to zwiększasz agresywność (pastą/padem) i znów oceniasz efekt i tak aż do uzyskania zadowalających efektów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.