Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Torbba napisał:

Ostatnio wpadłem na pomysł ulepszenia gregora, a mianowicie zanurzenie w zbiorniku z chemią do płukania grzałki do akwarium co prawda rybki nie potrzebują dużej temperatury i znalazłem grzałki z termostatem do 30st i teraz pytanie czy ktoś próbował coś takiego zrobić ? czy po wykonaniu takiej modyfikacji będzie lepiej ?

Mnie lepiej płuka się wodą do płukania z płynem o temp pokojowej niż ciepłej. Na wrzątkowo aplikuje pre spray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, wojtecki napisał:

Szybkie pytanie.. czy do mieszania koncentratów jest jakas roznica czy uzyje wody destylowanej czy zwyklej kranówy ? Mam do wymieszania Ech2O, apc i bez kwasowy plyn do mycia felg.

jeśli środek zużyjesz szybko to zwykla woda ok.

Jeśli będzie stac na półce więcej niż używasz - woda zdemineralizowana.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym użyć tego produktu AUTOBRITE BLACK DYE do odświeżenia podłogi (dywanu nie dywaników) w aucie.

Czy nie będzie farbował?

Podobno pachnie mocną chemią, pytanie czy nie będę odczuwał tego zapachu w środku?

Jeżdżę z małymi dzieci i nie chciałbym ich truć.886016652e76318c90b3bc69c3cef5cf.jpg&key=baba6814850df5528a5f791940929895ea2b9742cfa6a8f317e304af53e14b44

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, rafalk napisał:

Hmm, może głupie pytanie, czy w taką pogodę bezdotyki normalnie są otwarte?

wiekszosc byla owarta ale np BLUE w czeladzi ogłosilo oficjalnie na FB ze zamykaja na czas mrozow.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rafalk napisał:

Hmm, może głupie pytanie, czy w taką pogodę bezdotyki normalnie są otwarte?

Wczoraj byłem odebrać przesyłkę w paczkomacie który stoi przy samej myjni, godzina 17:20 temperatura -12 stopni ale jednak temperatura nie powstrzymała gościa który ostro mył swoje volvo...

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie odnosnie koloru felgi poczatkowo myslalem ze to polerowane aluminiun ale

Bylo otarcie zmatowilem papierem az je usunalem i po wypolerowaniu jest lustro i sie rozni od reszty.

wyglada jakby byla warstwa lakieru i mam problem z doborem

Moze ktos wie gdzie szukac jakiegos numeru koloru felgi lub moze ktos robil cos podobnego

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

bbec2ff433508ef50dc72048377b0164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RafalB napisał:

Witam.

Chciałbym użyć tego produktu AUTOBRITE BLACK DYE do odświeżenia podłogi (dywanu nie dywaników) w aucie.

Czy nie będzie farbował?

Podobno pachnie mocną chemią, pytanie czy nie będę odczuwał tego zapachu w środku?

Jeżdżę z małymi dzieci i nie chciałbym ich truć.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Jak wyschnie, niczym nie pachnie. Materiał na początku wysycha na sztywniej, bo się sklejają włókna tkaniny, trzeba go potem przeczesać i jest wszystko ok. Tylko trzeba uważać, żeby nigdzie omyłkowo nie kapnąć, z dłoni też acetonem trzeba zmywać. Nie farbuje po wyschnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2018 o 21:00, wojciechch napisał:

Czy możecie polecić sensowną folię do przyciemniania szyb z jakiegoś ogólnie dostępnego i sprawdzonego źródła internetowego najlepiej. Kupiłem 2 razy już i folia nie nadawała się do montażu (załamania). Z góry dzięki.

autofolie4u, RR Customs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, głupi dylemat - żarówki do tablicy rejestracyjnej - tradycyjne czy LED ? Miałem jakieś LEDy po 15zeta sztuka i wytrzymały 4 miesiące. Patrzę na Alledrogo to jest pełno po 2 zł ale czuję że efekt taki sam będzie. Macie jakieś sprawdzone ciepłe LED ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciagu 3 miesiecy mam zamiar wymienic w aucie rozrzad z pompa ze wzgledu na wiek... pytanie w co inwestowac ? Jakich producentow polecacie ? Myslalem o oryginale forda. Pacjent fiesta mk7 benzynka 1.25

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michal21071984 napisał:

czyli takich felg renowacji się nie zrobi poza oddaniem do ponownego przetoczenia?

Renowacje zrobią ci jedynie zakłady, które mają maszynki do takiego przetłaczania niestety. Chyba że sobie spolerujesz to tłoczenie i zrobisz tak całe koła jak pisałes wcześniej.
 

 

10 minut temu, Strus napisał:

Inna barwa światła. I chyba tylko to tak na zdrowy rozsądek.

 

PS - @S3ci0r Akumulator był uwalony. Oddali kasę

Ja mam już ledowe rurki z mrówki drugi rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie do bardziej do VAG'owców - otóż chcę sprawdzić przeszłość auta m.in historię, wyposażenie itd. Czy warto wybrać stronę autobaza ? Bo na stronie napisane że takie rzeczy jak przebiegi, historia sprawdzeń Brak Wpisów. Więc czy dowiedzieć się o wyposażeniu, historri itp. zapłaić te 13zł na autobaza czy lepiej dowiedzieć się gdzieś w serwisie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.