Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

7755288676f96207med.jpgNa stronie soft99 jest promocja. Cena nie całe 40zł w tym dostawa gratis. Nie ma dużo informacji o tym produkcie. Ktoś nakładał ten produkt ? Może jakieś zdjęcia. Cena jest fajna. Zawsze można nałożyć na felgi. Macie jakieś wyrobione zdanie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Balzac napisał:

Na stronie soft99 jest promocja. Cena nie całe 40zł w tym dostawa gratis. Nie ma dużo informacji o tym produkcie. Ktoś nakładał ten produkt ? Może jakieś zdjęcia. Cena jest fajna. Zawsze można nałożyć na felgi. Macie jakieś wyrobione zdanie na ten temat ?

Też zamówiłem. Przetestuje na felgach, przy przekładce na lato bedzie jak znalazł.

Jest kilka pojedynczych informacji. Wpisz w wyszukiwarkę.

Tutaj przykład: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Balzac napisał:

@wojtecki wpisałem w wyszukiwarkę. Nie jestem leniwy :-) ale faktycznie nie ma dużo informacji na forum i w necie. Może mało kto testował. Zastanawiam się jeszcze nad aplikacja ruchy krzyżowe czy inne bo na stronie nie napisano tak ważnej informacji 

Wcale Cie nie podejrzewam o lenistwo ;)

Na stronie softa99 brak juz wersji dark..zostaly light ktore tez pewnie za chwile znikną !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czarny tak szybko poszedł że dodałem do koszyka i myślę sobie za chwilę na spokojnie zamówię, minęło ok godziny i produktu brak.

Kupiłem White
https://www.soft99.eu/pl/sealanty/18-fusso-coat-mirror-shine-light
ciekawe jak się sprawdzi na czarnym podobno z woskiem 12 month nie ma różnicy propo ciemnego lakieru, może i tu się sprawdzi.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtecki @RafalB  właśnie czasami trzeba odwiedzać takie strony. Ja dzisaj na spontanie wszedłem na stronę i zobaczyłem taką cenę to kupiłem dwa. Jeden do jasnych a drugi do ciemnych. Uzywalem kiedyś Soft 99 kiwami czarny na lakierze jasnym. Efekt super tak więc można śmiało użyć i tego jasnego do ciemnych.

6837b69a1f727a7dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć taką sprawę, co stosować na lakier VW la5e ? Jest to Akryl i zastanawiam się nad Powłoką K2 po dwu etapowej korekcie. Przyznam że ciężko to woskować czy co kolwiek bo to akryl, a powłoka załatwiła by sprawę. Jak myślicie czy Ta powłoka z K2 będzie dobra bo chcę testować ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozpuścił Ci lakieru? Ten podział to raczej marketing ;-)

 

Też mi się tak wydaje że marketing, trzeba było by wziąć do laboratorium i sprawdzić skład. Może dodają jakieś skladniki nadające lakierowi połysk, przyciemnienie jeżeli chodzi o ciemne i jasne.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Fusso, Soft99 na ich facebookowej stronie tłumaczył, że wersja dla ciemnych lakierów posiada właściwości maskujące, gdy ta dla jasnych oczyszczające. Czyli jakaś tam mała różnica może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=11247]wojtecki[/mention] [mention=21819]RafalB[/mention]  Ja dzisaj na spontanie wszedłem na stronę i zobaczyłem taką cenę to kupiłem dwa. Jeden do jasnych a drugi do ciemnych.
6837b69a1f727a7dmed.jpg&key=3db7b0bfd657cedb39770b9cc3b3fa4c1d032169e9bfdaf8225c0a3781b29a1d



Zrób test ciemnego i jasnego na tym samym kolorze lakieru.
Jestem ciekawy czy będzie widać różnicę.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko o środek ADBL Vampire Liquid

Zapach jak świeżo wywieziony obornik na pole, nie do zniesienia. W dodatku ledwo krwawi.. Zamawiałem z allegro..

Nie siedzę w temacie, nie znam sie ale możliwe, że ktoś mnie oszukał i rozrobił z czymś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.