Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas22 u mnie też to działa. Mogłeś po prostu nie zauważyć. Jeśli wejdziesz w temat w którym nie pisałeś i zaczniesz pisać w okienku na dole to się to nie pokaże. Ale jak napiszesz a nie "wyślesz" to przy kolejnym wejściu w ten temat i próbie napisania wyskoczy ci na dole informacja jak na foto poniżej :) możesz albo kontynuować zapamiętany tekst albo usunąć.

Screenshot_20180222-150114.png

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Tomas22 przeciez mozna kogos usunac jak sie przypadkowo odznaczy za pierwszym razem fakt nie idzie bo go zaznacza ale 2 raz odpalasz klawiaturę w tel dajesz usun i gosc znika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BiałyGTi napisał:

@Tomas22 przeciez mozna kogos usunac jak sie przypadkowo odznaczy za pierwszym razem fakt nie idzie bo go zaznacza ale 2 raz odpalasz klawiaturę w tel dajesz usun i gosc znika 

Dokładnie... za 1 razem znacznik dojedzie do nicka. Trzeba nacisnąć jeszcze raz za nickiem i pięknie się usuwa. Tak samo jak zdjęcia cytaty itp. No ale ponoć u niektórych nie idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie dziala no ale i tak jest sukces :)

Próbowałem na fredim i zaznaczało mi tylko 8 z nicka tak jakbym chciał ta 8 skopiować :)

Ale działa czyszczenie edytora wiem nie muszę za każdym razem kogoś przepraszać za oznaczenie. 

Moderatorzy wybaczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kozaa napisał:

@Tomas22 @CoolBreeze To ja mam chyba jakąś lepszą wersję mobilną. :D

Też, tak myślałem, aż na spokojnie sprawdziłem :)

3 godziny temu, BiałyGTi napisał:

@Tomas22 przeciez mozna kogos usunac jak sie przypadkowo odznaczy za pierwszym razem fakt nie idzie bo go zaznacza ale 2 raz odpalasz klawiaturę w tel dajesz usun i gosc znika 

 

3 godziny temu, Fredi88 napisał:

Dokładnie... za 1 razem znacznik dojedzie do nicka. Trzeba nacisnąć jeszcze raz za nickiem i pięknie się usuwa. Tak samo jak zdjęcia cytaty itp. No ale ponoć u niektórych nie idzie...

Podobnie jak @Tomas22, jestem jednym z tych, u których to nie bangla...,

5 godzin temu, Fredi88 napisał:

Jeśli wejdziesz w temat w którym nie pisałeś i zaczniesz pisać w okienku na dole to się to nie pokaże. Ale jak napiszesz a nie "wyślesz" to przy kolejnym wejściu w ten temat i próbie napisania wyskoczy ci na dole informacja jak na foto poniżej :) możesz albo kontynuować zapamiętany tekst albo usunąć.

ale powyższy sposób jest ok. Więc, @Kozaa@Fredi88  dzięki wielkie.

22 godziny temu, Tomas22 napisał:

@CoolBreeze Wylogowanie pomaga ! Dzięki wielkie masz u mnie browarka któregoś dnia :D

Myślę, że musimy postawić chłopakom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowalem sprayem kawałek plastiku z mojego bmw e92. Zmatowiony, następnie czarny połysk i lakier bezbarwny. Efekt jest zadowalający ale chciałbym aby bardziej jednorodne odbicie i gładka powierzchnię. Zdaje sobie sprawę z ograniczeń malowania sprayem. Pytanie, czym jak i po jakim czasie polerować? 3f1bd33b75185e2b9a11fee31be86bd4.jpg3b69025b9a71d703fe5f641941bf9b20.jpg0e67d82583d9f36b065d902cc45acce5.jpg8b03d0570905b8a34362c59e25398977.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie Pricbort na to Vampire Liquid i na to z opryskiwacza Koch Green Star (np 1:10) zamiast piany aktywnej nie wywoła jakiś efektów ubocznych?

Czytałem w kilku wątkach, że to dobrze działa (połączenie z neutralną pianą), ale nie wiem jak z zasadowym Kochem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znajdę dobrego (!) blacharza i lakiernika?

 

Kupiłem Audi A4 B8 i jest jeden element do poprawy (po ASO) bo wyszedł purchel. W zeszłym roku z polecenia, pocztą pantoflową udałem się do lakiernika by poprawić błotnik w innej Audi A4 B6. Poprawił ale na rok. Po roku ruda dalej zaczeła wychodzić.

 

Szukam napawdę dobrego blacharza/lakiernika. Mazowieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to jeden element wymienny - czytaj jakiś przedni błotnik, drzwi - to częściej lepiej jest kupić w 100%  nieuderzone(sprawdzone miernikiem) elementy do wymiany niż dawać magikom w naszym kraju. Jak nie masz u nich znajomości, to często robią tak, żebyś wrócił za jakiś czas na kolejną usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj napisać w grupie Spotkań Regionalnych z Mazowieckiego? Tam więcej osób z województwa może zobaczy wątek, niż tutaj w zbiorczym.

 

Czy są jakieś przeciwwskazania do słuchania muzyki na słuchawkach podczas polerowania samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo tego. Szczerze polecam sluchawki z Active Noise Cancelling, np. Teufel Mute BT (sam takie posiadam) maja dobry stosunek jakosci do ceny. 

Ze sluchawkami Detailing nabiera innego wymiaru. :D

34944_272081.jpg

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do gramatur, ewentualnie dokładnych modeli mikrofibr do:

1. Zbierania APC i zbierania syfu po czyszczeniu skór

2. Docierania wosku

3. Docierania QD na we wnętrzu

4. Przecierania Ipą po skończeniu polerowania

 

I może jakieś inne zastosowania, o których nie wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.