Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi podać wysokość separatora brudu który wkłada się do wiader ? Bo do użytku domowego nie ma sensu kupować w internecie po 50 zł, jeśli mogę zrobić sam :), tylko nie wiem jak wysoki musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15 Serdecznie dziekuję. Wiedziałem ze moge na Was liczyć.

A teraz pytanie z innej beczki. Przeglądając interent natrafiłem na takie urządzonko: Metro vac blaster sidekick. Jak myslicie warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podać wysokość separatora brudu który wkłada się do wiader ? Bo do użytku domowego nie ma sensu kupować w internecie po 50 zł, jeśli mogę zrobić sam :), tylko nie wiem jak wysoki musi być :)

 

może teraz inaczej spróbuje :)

 

Mam zamiar zrobić sobie separator brudu do wiadra, ale nie mogę nigdzie znaleźć w internecie jaką powinien mieć wysokość.

Czy 8-10 cm wystarczy do wiadra 15-19 L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]benybco[/ref], kiedyś gdzieś mi się rzuciło w oczy jak koledzy tutaj na forum robili sobie budżetowe GG z plastikowych skrzynek na warzywa/owoce. Wycinasz po prostu np. z dna kształt jak najbardziej zbliżony do średnicy posiadanego wiadra i tyle :) Jak za niskie to i dwa można zastosować :)

 

Już znalazłem.

Tutaj masz różne pomysły na GG.

viewtopic.php?f=10&t=4898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawek dzieki za podpowiedź , widzę że temat dość solidnie poruszony :]

 

jutro czeka mnie wędrówka po LM i pewnie nie tylko tam :) ale jak zrobie i będzie git to na pewno na forum trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy do LARE LD12-075 PRO jest sens i będzie pasował talerz oporowy większy tzn 125 mm . mam zamiar z tą 80 mm DA maszyną także pracować z gąbkami 125 mm

Jest sens czy wyważenie maszynki Lare LD12-075 jest tylko pod talerz oporowy 75-80 mm ?

 

Reasumując:

Kupuję LARE LD12-075 PRO i czy sensowne jest dokupienie tego oporowego większego jeszcze - http://sklep.lare.pl/product.php?id_product=167 (LARE FLEXEDGE H-ULTRA 125MM - DA)

 

Dziękuję za info z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. :good: Mimo to już zamówiłem bo nie wiedziałem czy spłynie jakieś info dziś a późno :) , przetestuję delikatnie z większym talerzem jak już otrzymam bo mam sporo większych gąbek , padów np z 3M. Zobaczę czy rzuca czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.