Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Mumins jaki kolor? Obstawiam, że lakier niczym się nie różni od pozostałych Peugeotów i Citroenów
A jakiś taki granatowy, bez szału. Ale w połączeniu z jasnym gabinetem w środku jest przepiękny

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstawieniu nowej szyby przedniej w samochodzie mam kilka tłustych plam. Wycieraczki w deszczu z płynem sobie nie poradziły tego zdjąć.

Czy jak oczyszczę ją Pollux Glass delikatnie to nic się nie stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakąś gęsta mikrofibre do wosków, która nie zostawia włosków po pierwszym praniu ? 

Ja lubię FW Touch of Geisha, nie zauważyłem, żeby się kłaczyła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pre wash który nie będzie zjadał wosków i dobrych selantow to..?  testował ktoś z Was cos nowego?

Nie wiem jak z podjadaniem, bo ostatnimi czasy tylko powłoka, ale sama siła czyszcząca Bilt Hambera TL jest rewelacyjna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siws00n napisał(a):
1 godzinę temu, wojtecki napisał(a):
Najlepszy pre wash który nie będzie zjadał wosków i dobrych selantow to..? emoji846.png testował ktoś z Was cos nowego?

Tez touch-lessa polecę, dużo lepszy niż np FX gravity prewash

Nie zgodzę się do końca. Fx jest też zajebistym prewashem. Osobiście testowałem na swoich dwóch autach i jest faktycznie trochę bardziej agresywny - może podjadać woski / qd. 

Przerobiłem go 3l i serio daje radę. Niemniej jednak swój głos też oddaje na BH TL głównie za bezpieczeństwo. Kilka razy już używałem w słabszym rozcienczeniu (40ml / 1.5l oprysk) i dla bieżącego brudu jest bezlitosny. Ostatnio miałem jakieś żółty badziew na aucie ( coś takiego jak wiosna pyla drzewa). BH ściągnął to bez problemu i nic się z QDkiem nie stało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wosków to się na razie nie wypowiem, ale BH TL zjadł mi miesięczne Glaco

A ruszales go czyms? Bo moje UG siedzi od prawie roku i blisko 10kkm i BH TL od około pół roku 2-3x w miesiącu go tylko rozśmiesza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pierwsze "mycie" na bezdotyku. Oprysk z BH i spłukanie demineralką

Nie doczytałem, mówisz o zwykłym Glaco nie o UG? Z resztą w sumie bez znaczenia, NW od softa aż tak cienko raczej nie powinny siedzieć, dziwna sprawa ale fajna uwaga dla potencjalnych użytkowników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.