Skocz do zawartości

Shiny Garage Pre-Wash Citrus Oil


krd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
8 godzin temu, Malwin41 napisał:

Panowie wosk lezal 24h. Proporcje wszystkich produktow to 1:10.

Noi na koncu wspomina ze ten wosk po 3 myciach normalnych nie oslabil sie ani troszku :P

a jeszcze jakieś inne wnioski na temat całej czwórki ? Koch ? valetPro ?

muszę wrócić do nauki niemieckiego....

1 godzinę temu, Eidos71 napisał:

Jak na razie (i pewnie tak zostanie), wosk jest niedostępny w PL (na miejscu)

no ale spokojnie można brac przez niemieckiego amazona.

https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Ceramic+Crystal+Wax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś że na atrapie grila (jakiś plastik) pełno było wyblakłych kropek z którymi nie dało się nic zrobić po zastosowaniu Shiny Garage Pre-Wash Citrus Oil nie pamiętam czy stężenie było jakie zaleca producent czy większe, pamięta ktoś może jak zakończyła się akcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No dla mnie to jedna wielka dziwna sprawa wszystkim ściąga woski i zabezpieczenia na tych filmikach a u mnie nic sie nie dzieje po zastosowaniu citrusa.

 

Az chyba testowo zrobię citrusa 1:10, 1:20 i jakieś apc mocniejsze i sprawdzę na jakimś wosku naturalnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę trochę to inaczej "my" z forum Kosmetyka aut używamy citrusa "bezdotykowo" i potem go wypłukujemy. Tutaj na tym filmie facet citrusem umył ręcznie panel, czyli "dotykowo". Tym co są tacy ciekawi i chcą zrobić test, to proponuje pół elementu opryskać-spłukać, drugie pół elementu opryskać-przetrzeć-spłukać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

to samo jest z preparatami na owady jak bezdotykowo nic sie nie dzieje a rusz palcem i w tym miejscu zjeżdża wosk momentalnie 

 

ja zrobię test  :) dotykowo bezdotykowo i ze stężeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel coś więcej mogę napisać wieczorem bo wczoraj obejrzałem na szybko, dziś do południa pochłonięty odmrażaczami a zaraz lecę do pracy. Choć @Malwin41 już raczej wyjaśnił wszystko. Żeby było jasne... ja nie neguję tego produktu. Sam go przecież kupiłem ;) ostatnio były uwagi że ściągany wosk do najmocniejszych nie należał to teraz wrzuciłem coś co ludzie porównują z softem. Tak jak piszecie zapewne stężenie 1:10 jak i dotknięcie lakieru rękawicą ma tu największy wpływ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Fredi88 napisał:

ja nie neguję tego produktu. Sam go przecież kupiłem ;)

nie chodzi o negację ani też o bycie "wyznawcą" Citrusa (jak to mi się zarzuca ;) ) Mimo że uważam go za jeden z trzech najlepszych produktów roku 2017 na polskim rynku (oczywiście tylko w moim rankingu ) - ja też tylko pytam jakie dokładnie warunki zastosował ten gość w tym teście. Sam chętnie sobie go sprawdzę w taki sam sposób :) (for fun). Niestety z językiem niemieckim w mowie i piśmie pożegnałem się 16 lat temu ;/

3 godziny temu, Fredi88 napisał:

Tak jak piszecie zapewne stężenie 1:10 jak i dotknięcie lakieru rękawicą ma tu największy wpływ :)

Bardzo dobrze wiedzieć, że jest taka alternatywna np po korekcie przed nałożeniem LSP.

@Strus sprawdz sobie z Removerem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Malwin41 napisał:

Jeśli ktoś by potrzebował CG Pete'53 lub ArtDeShine Kostos to mam cus na stanie :D

Mi jak przyjdzie ta chińska powłoka 9H MrFix to ją też będę katował citrusem. Ciekawe co z tego wyjdzie :P

zrób test tej powłoki w dziale testy jestem ciekawy tego :D 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji poruszanie dotykowego mycia sg pwco dodam swoje trzy grosze.

Na lakierze mojej a6 sedan lezy uncr polozony w kwietniu 2017 obecnie ma przebiegu 18 tys km . Mocno zatkana byla wiadomo: tylna klapa oraz zderzak .

Przeprowadziłem następujące odetkanie powloki . Piana gs plus mycie adbl shampoo pro z dodatkiem apc . Prawie wszedzie odetkalo poza tylna klampa, potem właśnie owy sg pwco rozprowadzony z opryskiwcza i roztarty rekawica niczym mycie na pianie by pajko i w końcu piekna hydrofoba :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kerad ja używam "4" i jest ok. Coś na Waszych myjniach nie tak, bo przecież już z samej definicji demineralka jest zmiękczana i nie zawiera soli odpowiedzialnych za m.in. waterspoty.   Może obsługa dodaje jakiś syf do czwórki?  :o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.