Skocz do zawartości

Shiny Garage Pre-Wash Citrus Oil


krd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nową butelkę tenzi neutral 1l, jeszcze nieotwartą,  i tak się zastanawiam czy jest sens ją otwierać? Czy nie lepiej kupić SG citrus oil i tylko tego używać jako prewasha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel jest konkretna definicja :): mróz – stan pogody, kiedy temperatura powietrza na otwartej przestrzeni (na wysokości 2 metrów nad gruntem) jest niższa od temperatury zamarzania wody (0 °C) w normalnych warunkach, utrzymujący się przez okres dłuższy niż jedną dobę.

@david2888 zamawiałeś w ANB, więc chłopaki paczkę na bank dobrze zabezpieczyli w dodatku u Ciebie była butla opatulona "futerkami" z Work Stuff. Używaj i ciesz się z produktu :) Na przyszłość możesz zawsze dopisać w uwagach, żeby zabezpieczono dodatkowo produkty przed mrozem :good:Widzę, że produkt podpasował ;)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson Tak, dla mnie produkt super własnie na akcje bezdotykowe jako Pre-Wash z opryskiwacza, bo niestety nie ma pianownicy ręcznej. W domu jak myje to PA i aktywna piana a tu na takie akcje zimą na bezdotyku jak najbardziej :good:

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie sądzę żeby stała mu sie krzywda. Nie raz mi produkty zamarzały na kość i nie zauważałem żadnych utrat właściwości.

Wczoraj odmrażałem CarPro ECH2o - jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kompresorem czy machałeś ręcznie? Ja raz się wybrałem bez kompresora i wymiękłem, czekam aż mi przyjdzie i ponowna aplikacja Ale citrus domywa malina! Pierwsza moja akcja z jakąś pianownicą, zawsze na bezdotyku i ich świetną chemią myło tak jak samą wodą a tutaj domyło prawie jak przy rękawicy

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citrus podobno radzi sobie świetnie z oprsykiem, kup marolex axel i zmieniaj wkładki jak Ci pasuje do tego kompresor i masz świetny zestaw na szybkie akcje lub przed myciem na dwa wiadra

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, clavikord napisał:

Gdzieś na FB czytałem jak komuś odbarwiło plastiki po Citrusie. Mi się to nie zdarzyło, ale piszę informacyjnie. Nie wiem nic jak to robił i jakiego stężenia użył

bylo to juz opisane. Użył za duże stężenie

 

Dużo nie znaczy lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Test Magi.

Auto brudne jak należy, kilku tygodniowy syf:

 

DSC07909.jpg


DSC07910.jpg


DSC07911.jpg


DSC07912.jpg


DSC07913.jpg


DSC07914.jpg


DSC07915.jpg


DSC07916.jpg


DSC07917.jpg


DSC07918.jpg


DSC07919.jpg


DSC07920.jpg


DSC07921.jpg


DSC07922.jpg


DSC07923.jpg


DSC07924.jpg


DSC07925.jpg


DSC07926.jpg


DSC07927.jpg


DSC07928.jpg


DSC07929.jpg


DSC07930.jpg


DSC07931.jpg


DSC07932.jpg


DSC07933.jpg


DSC07934.jpg


DSC07935.jpg


DSC07936.jpg

W pianownicy 2l wody i 55ml Magi. Przetestowane w domu w łązience i jazda na myjnię:

 

Dupa zbita. Dawno takiego FAIL'a nie miałem (First Attempt In Learning)

Zastosowałem się to rad ale wyszła woda :( Muszę to dopracować.

Dobrze, że miałem Citrusa w bagażniku. Kolejka na myjnie (10 aut) ale się udało.

DSC07937.jpg


DSC07938.jpg


DSC07939.jpg


DSC07941.jpg


DSC07944.jpg


DSC07947.jpg


DSC07948.jpg


DSC07949.jpg


DSC07950.jpg


DSC07955.jpg


DSC07956.jpg


DSC07957.jpg


DSC07958.jpg

DSC07959.jpg


DSC07960.jpg


DSC07961.jpg

 

 

Citrus uratował mój dzień ;) Idealnie nie jest. Ale przy takim brudzie - wyszło elegancko. LSP siedzi :)

Dopracuje te stężenia i testy MAGI następnym razem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.