Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2018 o 00:32, Michał126 napisał:

Skorzystałem z oferty serwisu Volkswagena Lellek Gliwice, w którym z okazji czarnego piątku przeceniono przegląd zimowy z 265 na 75 zł. Dowiedziałem się o kilku rzeczach, o których nie miałem pojęcia, w tym pękniętej osłonie przegubu, więc przegląd się bardzo przydał. Akurat czarny piątek wypadł im w środku sezonu zmiany opon - shit happens :mrgreen: Oprócz tego zjadłem dobre rzeczy, napiłem się dobrej kawy i dostałem w prezencie to, warte 30 zł:

 

Parafrazując reklamę: - aby twój Volkswagen pozostał Volkswagenem. Oryginalny płyn do spryskiwaczy Volkswagen. :mrgreen:

Na szczęście była to jedyna okazja, z jakiej skorzystałem podczas czarnego piątku, za to marketingowo - strzał w dziesiątkę 🙂 Zastanawiam się, czy z kolejnymi rzeczami nie uderzyć do Lellka, zamiast tarnogórskiego serwisu Noma Auto.

Ja taki płyn na Allegro kupuję po 16 zł za butelkę bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Michał126 napisał:

Dystrybutor Max Protect w Polsce wydaje się na tyle poważną firmą, że wątpię, żeby to pokpili. Jak tak zrobią, to by trzeba było walić w nich tym gdzie popadnie. Tu coś na 100% poszło nie tak, przecież ta powłoka ma 4-letnią gwarancję...

Wysłałem foto do studia i poinformuję co z tego wyjdzie.
Jedna osoba z którą konsultowałem priv te zdjęcia podpowiedziała żebym jeszcze spróbował carpro resetem bo cleantech i 4detailer kwaśne szampony lubią zostawić taką taflę i cieżko je dopłukać.
Lałem myjką sporo wody, ciężko mi uwierzyć, że reset spowoduje zmartwychwstanie tej tafli - ale może warto próbować? Miał ktoś podobne doświadczenia, że cleantech robił taflę a po dopłukaniu wracało hydro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał126 napisał:

Postanowiłem zatem, że wcale nie kupię QD1. 😄

Można i tak. Choć ja z ssw ani qd1 nie zrezygnuję bo to jedne z moich ulubionych qd/qw 😉 Mając jedno auto do ogarnięcia na codzień takie pół litra i tak spokojnie starcza mi na około pół roku.

@Grzechu23 dzięki 😉 w takim razie dorzucę do koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 16:39, lukasz_byd napisał:

Jasne. Silnik identyczny jak 3.0d od zawsze, tylko dwa cylindry mniej 

Fora BMW to jedno ale popytaj trochę mechaników specjalizujacych się w BMW ale takich, którzy lizneli trochę tematu N47 w serii F...

Poza tym wersje Twin Turbo też już są bardziej awaryjne niż jeszcze w serii E.

Właśnie te 2 cylindry robią różnicę.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rok zapisałem się do ekipy św mikołaja i właśnie dostałem losowy list od dziecka z Domu dziecka. Łza się w oku kręci ze szczęścia 🙂 Tym razem będzie to statek ninjago i zestaw akcesoriów policjanta. Będą z tego młodego człowieka ludzie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pływak napisał:

Lecący na pysk kurs bitcoina. Wreszcie ceny sprzętu komputerowego wracają do normy 😄

 

Pachnie mi to takim zagraniem jak drogo sprzedam tanio kupię 😁

Kopanie może być faktycznie mało opłacalne. Teraz Bitcoin się usamodzielnia i będzie żyć "chytrością" ludzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń 2017r kurs BTS 900USD, grudzień 2017r kurs BTC 19000USD, listopad 2018r 3800USD kurs BTC i nadal spada. Mi to ogólnie ten cały BTC powiewał bo to taki ambergold tylko na gigantyczna skalę. Jedynie co mnie wkurzało to brak dostępność kart graficznych w normalnych cenach. Jeszcze pół roku temu karta ze średniej półki to minimum 1000zł aktualnie namiętnie ludzie wyprzedają koparki i tą samą kartę można mieć za 500zł 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inwentaryzacja kosmetyków całkowicie zakończona więc można pobawić się naklejkami, które znajduje w swoich paczkach prawie przy każdym zamówieniu.

Na pierwszy strzal pojemnik od tornada.

IMG_20181127_175827.jpeg.2fff9f7dec5ba33f2d9bc894e8873598.jpeg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention]
Daj proszę znać co z powłoka. Moze słusznie przeskoczylem na [mention=21779]Tevopoland[/mention]
Zobaczymy...

Jutro bedzie oglądana tam gdzie aplikowali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof, ale chyba z udziałem przedstawiciela dystrybutora? 🙂 Mam nadzieję, że nie będą świrować, że ją zajechałeś. A zresztą... gwarancja 🙂 Producent nie przewiduje przecież nawet podbijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention], ale chyba z udziałem przedstawiciela dystrybutora? Mam nadzieję, że nie będą świrować, że ją zajechałeś. A zresztą... gwarancja Producent nie przewiduje przecież nawet podbijania.

Nie wiem, okaże się na miejscu. Ale raczej wątpię.

Z drugiej strony strony czemu taki pomysł?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał126 napisał:
Żeby właściciel firmy nie wymyślał, że to Twoja wina. Przecież dla nich to koszty, bo oni ewidentnie zrobili coś nie tak i są winni Ci reaplikację.


Znam właściciela osobiście i to decyzja właściciela czy bedzie zapraszał dystrybutora na te chwile. Ja poki nie wiem co sie stało i zamierzam sie dowiedzieć a potem Ew wołać dystrybutora jesli nie bede zadowolony z obrotu sprawy

A co mnie rozbawiło dzisiaj, to to że ciężko mi zrozumieć fenomen tego że oglądając film (tak, przemogłem się do jednego video :D): 

Ja amator widzę masę niedopatrzeń, a w komentarzach wszyscy zachwyceni praktycznie.

I nie chodzi mi tutaj o to, że ludzie to oglądają i potem popełniają te same błędy tylko o to, że facet robi szkolenia .. ogląda to tysiące osób, (które nomen omen wytykają mu, że sypie coś do nosa (swój swojego pozna 😄) i dzięki temu ktoś kto robi tak samo nie ma nawet świadomości, że robi coś źle. Czy my weszliśmy na etap poprawności politycznej wyżej niż Brytyjczycy i coś mnie ominęło :D? 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.